365 dní

Zfilmování populární stejnojmenné knihy autora Blanky Lipinské ukazuje Lauru Biel (Anna Maria Sieklucka), úspěšnou hotelovou manažerku, jejíž manžel ale sedí do noci u počítače a jí nezbývá než si vybrat shodného robertka. Na dovolené na Sicílii ji ale zahlédne mladý gangster Massimo Torricelli (Michele Morrone), kterému nedávno zastřelili otce (dost krvavě a před očima). Massimo se do Laury zamiluje, unese ji a sdělí ji, že ji bude 365 dní držet v luxusní vile, dokud se do něho nezamiluje. Tento produkt byl uveden jako první polský erotický film a obsahuje ostře řezané mužské tváře a těla, krásné ženy, bohaté stoly, úchvatnou sicilskou krajinu a moře, luxusní vily a jachty tak, aby byl divák spokojen. (Peabody)

David.Darco odpad!

Pozrel som si to kvôli priateľke. Ešte aj ona povedala že to je neskutočná pixovina... Strata času. P.S. miestami to je vďaka maximálne nevhodne použitej hudbe celkom dobrá komédia... Ktorá by však bola rada erotickou drámou/thrillerom. Pseudo-film. ()

Motinski odpad!

Nedávam často odpad ale toto ma vyslovene podráždilo. Vizuál ako turecká telenovala a kamerové zábery ako z hudobného videoklipu. Scenár a vlastne aj základný námet úplny hnoj bez ničoho čo by zaujalo. Herecky to je totálna katastrofa a skoro celý čas ešte aj extrémna nuda. Drviva väčšina postáv vám bude liezť na nervy a trúfam si povedať že vačšiu blbosť som nevidel minimálne posledných desať rokov. Najväčšia chyba bola že som si film na Netflixe zapol skôr ako som si pozrel hodnotenia, inak by som ho s radosťou vynechal. ()

Qitek odpad!

A tak jsem si řekl, že si naordinuju nějakou sračku a zadařilo se. Film, kde nejde vystát naprosto nic. I to, že tam pořád někdo kouří péro maximálně nesympatickému píčusovi, co se tváří pořád jako sám sexy ďábel. Ze 116 minut jsem si samozřejmě udělal poctivejch patnáct a stačilo ()

viperDavid

Tak tady někdo hodně chtěl napodobit odstíny šedi...včetně hudby. Výhoda byla, že Anna Maria Sieklucka je kočka a že se nechala píchat na 10 odstínů mafiána. Co nechápu je SPOILER, že filmaři se nabáli ukázat péro v její puse, ale jak ji rozstříleli namaděru to už tam nedali. Jako že se to do erotického filmu, který od začátku působí surově, nehodí ? Jednoduše konec filmu se mi nelíbil, ale jinak to byla prča. ()

Johnny.ARN

Tak ako nebudeme sa ojebávať, je to lepšie ako 50 odtieňov. Poľština je super, ona je pekná, on je vysekaný a dej síce pokulháva, ale záver ma prekvapil. Mohlo to byť ale kratšie, kamera a výprava to apoň trochu zachraňovali. 3 z 5 ()

MikyAff

Má-li se 365 dní srovnávat s 50 shades, tak odstíny nebyly tak debilní. Měly lepší příběh, postavy a i ty erotické scény stály občas za to. Tady to celé stojí a padá na dominanci Massima, který Lauru chytne pod krkem a slabší divačky už vydávají zvuky úžasu. Sexuální akce jsou tu pořádné asi dvě a z toho jedna je natažená na dlouho, aby oko chtivého diváka bylo uspokojeno. Postava Laury a její herečka je silně nesympatická, moc nedává smysl její chování a Massimo je chvílemi roztomilej s chvílemi dost na přesdržku. Ale dávám jednu hvězdu aspoň za ty břišáky a bad boye, s tím si šplhnul trochu víc, než Dornan. Spíš se mi chtělo většinu filmu smát a ten konec je fakt špatnej.. ()

Phietros

Pohádka pro dospělé po vzoru 50 odstínu šedi. Laura je na dovolené se svým přítelem, který je nevěnuje pozornost. Zahlídne jí tam gangster, kterému se zjevila při smrti jeho otce a celých 5 let jí hledal. Unese jí a dá jí nabídku, aby s ním zůstala 365 dní a zamilovala se, případně pak odešla! Z počátku hledá možnost úniku, ale postupně zjistí, že tak zlý není a opravdu se zamiluje. Plánují po 2 měsících svatbu a Laura zjistí, že je těhotná. Bohužel Massimo kvůli ní zabil někoho koho neměl a odplata příjde v závěru, kdy se zdá být vše jako pohádka! Na polskou verzi to nedopadlo vůbec špatně. Laura i Massimo herecky skvěle vybráni, jen to bylo celé takové na obláčku a místy hloupoučké, ale nám se to s partnerkou líbilo. Erotické scény daleko více odvážnější, pornem bych to vyloženě nenazval! Skvěle vybraná hudba i vizuál nebyl špatný. Odmítání ze strany Laury bylo i vtipné, ikdyž až moc provokující narážky, když pak nic nechtěla.. No uvidíme co vymyslí ve dvojce! 65% ()

Pavlínka9

Proč? :D :D Protože ti, kteří koukaly na Padesát odstínů....neměli na co koukat? :D Nevěřím toomu, že tohle někdo mohl natočit jako "běžný film". Děsná slátanina s mnoha sexuálními situacemi :D ()

Timak

Polská verze 50 odstínů. Ale doslova. Je to stejně tak hloupý, jak si jen umíte představit. Hemlock to vystihnul docela přesně. ()

hroubek

Je to sračka. Některým holkám se to bude líbit, ale je to hrozně prázdný. Není tam žádný příběh, rozumné dialogy, práce s postavy, normální vyprávění. Vypadá to po vizuálně stránce celkem dobře a těch erotických scén je tam hodně moc. Nejsmutnější faktem je to, když si člověk uvědomí, že některé pornofilmy mají propracovanější příběh a zápletky. ()

Jaro.Krafcik

Nedpozeral som to, teraz neviem prečo. Ale tá polština tomu pridala grády tak aspoň kvôli tomu jedna hviezdička určite zaslúžená. Radšej si pozrite sériu fifty odtieňov. 1* ()

haluska11 odpad!

...aneb kterak polská dziewczyna pro pirohy k znásilnění svolila. Kéž by byl film aspoň tak špatný, aby byl dobrý: herecké výkony omrzí po první půl hodině, společenská korektnost byla podobně pochybná už u 50 odstínů, vysokorozpočtové záběry na honičky městem a na luxusní lodě působí jako z Jamese Bonda anebo marvelovek... Ve výsledku nudný mišmaš, který za ten čas ani peníze nestojí. Snad další části budou větší bizár. ()

ghatos

Podobný námět jsem už viděl...byl ve Slunce, seno, erotika a tady je to taky eroťák 🙂🔥. Jasně musí tam být nezbytný narativ, že frajer je bohatý, i když je trochu kokot. Defacto je to Freudovská klasika, že čím více se žena vzpírá muži, tak tím více chce aby se ji později zmocnil jako divoké zvíře 🤷🤗💐. Já bych jen k tomu dodal, že Ital na to potřebuje jachty, blbosti za desetitisíce eur, kérky, pózy atd., zatím co český 🧸si vystačí s humorným dialogem a řízkem s bramborovým salátem... není nad poctivého českého jézéďáka 🇨🇿😂. 46%. ()

Netflix oznamuje pokračování svých hitů

Netflix oznamuje pokračování svých hitů

14.05.2021

Fanoušci filmů Enola Holmesová a 365 dní (pravděpodobně dva různorodé tábory) se mohou začít radovat, streamovací gigant Netflix totiž čerstvě oznámil pokračování pro oba výše zmíněné snímky. V… (viac)

Music vévodí letošním Zlatým malinám

Music vévodí letošním Zlatým malinám

24.04.2021

Proběhl 41. ročník vyhlašování anticen Zlaté maliny (Razzies), které jsou každoročním oceněním pro ty nejhorší filmy a tvůrčí výkony uplynulého roku. Ač si největší počet nominací vysloužily snímky… (viac)

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)