Bez milosti zabíjela v Tokiu, ale při poslední misi jí podstrčili jed. Teď má necelých 24 hodin na to, aby zjistila, kdo si objednal její smrt, a pomstila se. (Netflix)

Ulquiorra Cifer

Jak to dopadne, když se pomuchluje anime Kite a Zastav a nepřežiješ? Narodí se Kate, akční šílenost od začátku do konce. Jelikož jsem ovšem viděl oba rodiče, už to pro mě nic extra nebylo.Spíše bych film přejmenoval na - Huntress japonská jízda. ()

Mark1983

Po pravdě řečeno jsem od tohoto snímku vůbec neočekával, že mě bude tak bavit. A stalo se. Na to, že je to snímek s průměrným hodnocením, tak pro mě je to lehký nadprůměr. ()

Chicharron

Jedna hvězda za vizuál - japonský "anime look" Tokia vypadá zajímavě, druhá hvězda za nápad s ostravou poloniem, všechno ostatní bohužel nic extra a to včetně otravy poloniem 204, jehož izotop ještě hůř k mání než izotop 210, takže kde k tomu přišel filmový "V." je asi již na pomezí sci-fi. Další věc, která mě vyloženě točí,...Woody Harrelson... Kdysi kdosi řekl, že v ČT bylo jednu dobu "přezedníčkováno", člověk se bál otevřít konzervu, aby na něj nevybafl Pavel Zedníček... Podobně to mám s Woody Harrelsonem... Mám prostě po krk toho jeho vytlemeného xichtu, jeho přiblblých grimas a čím dál tím víc vrásčitého a nesympatického rypáku. Člověk se bojí podívat na film, aby tam náhodou nebyl Woody Harrelson s tím jeho věčným pozérstvím - bacha, já jsem "pan herec". Mám poslední dobou těžkou otravu Harrelsonem a poločas rozpadu tak 15 minut... Zapomněl jsem na něco? Jo, hrdinka mele z posledního, srdce je buší jako o závod a pak si píchne injekci "stimulantu", pro kterém se jí srdeční rytmus vrátí k normálu... Takhle fungují "stimulanty"? Adrenalin? Vtip roku....anebo zázrak moderní medicíny...? ()

Polux

5/10 | Low budget low level verze Johna Wicka. Akce je hodně fajn a sem tam i docela nápaditá (asi není náhoda, že executive producer je tady Leitch:-)) a moje oblíbenkyně MEW to táhne, seč ji síly v průběhu filmu stačí (v této souvislosti bych zmínil ještě její účast v The Thing, kde to také táhne nahoru:-)). To je ale bohužel všechno. | Scénář slepený z tisícikrát viděného (hned na začátku s dítětem v zaměřovači jsem si nemohl nevzpomenout na The Replacement Killers:-)), zvraty předvídatelné kilometry předem (jak to dopadne s Harrelsonem, který má bohužel v podstatě jen cameo, jsem psal už pod trailer a samozřejmě, že to tak dopadlo:-(), teen sidekick otravná téměř po celou délku filmu, povinný souboj na katany (jsme snad v Japonsku a zápletka se točí kolem Jakuzy, ne:-)?) nikde (ten pětivteřinový pokus, co je ve filmu, nepočítám) a samotná premisa by potřebovala také trochu doladit (opravdu stačí ládovat do sebe adrenalin, nebo co to bylo, aby byl člověk fit na close combat, když je postižen ARS a zbývá mu den života:-)?). | Plus mi několikrát během filmu přišlo, že v konkrétních (akčních) scénách lze docela poznat, kdy postavu hraje MEW a kdy ji zrovna zastupuje stunt double, ale možná jsem mimo. Nebo mám MEW, resp. její fyzickou postavu, až příliš v oku:-) | Celkově prostě (bohužel) další pásový výrobek od Netflixu. Neurazí, nenadchne a na jeden večer obstojně zabaví, ale tím to končí. Nejlepší Netflixovská akce (Extraction imho) stále nepřekonána. | PeZet ()

Pythonator

Další feministická vaginální akce. Tentokrát v podání krátkovlasé sympaťačky (že by cool lezba?). Mary je okouzlující a uvěřitelná ve všech polohách a utáhne celé to akční béčko na svých skromných bedrech. ()

DavHav

Mary E. Winstead je ve filmu pěkně otrávená a ukazuje nám, co všechno mohl Litviněnko dokázat, kdyby se snažil... OK, cynismus stranou. Jde o zcela rutinní příběh o zradě a pomstě. Pozitivem jsou dobře hrající, z mnoha ran divoce krvácející Mary, na hranu jdoucí (digi)brutalita některých scén a prostředí Japonska, negativem jsou některé akční momenty (náhrady Mary kaskadérem místy působí až rušivě) a celkově lehká demence příběhu s pseudozvraty očekávatelnými od prvních vteřin. Celkově neurazí, ale delší chuťový ocas nezanechá. ()

mdf

Zabiják v ženských sukních, který dostane  bezpočet ran, kulek ale všechno ustojí a  všechny zmlátí, prostě přehnané až na půdu. ()

hardnoize

nedoporučuji sledovat od 18-ti let....podle mých zkušeností film do konce dá jen tato věková skupina. Začátek filmu je ještě celkem koukatelný, možná i lehce realistický, ale po počítačové scéně jako ze hry Need for Speed jsem to vzdal a snažil se místo sledování dělat cokoli jiného. Jednu hvězdu dávám za atraktivní Japonsko a možná jedna bitka...Zápletka je předvídatelná, x-krát viděná.... ()

Zaks

Jednoduché akčné béčko z Tokia so slušne hrajúcou Mary Elizabeth Winstead, ktorej sekunduje teen japonka. Ostatné postavy viac-menej zbytočné, určené na počítanie skóre. Woody Harrelson zostal hodne nevyužitý. R-kový rating a veci s tým súvisiace sa ale rátajú k plusom filmu. ()

klukcz

na akční jednohubku ,kterou by to mohlo být je film příliš roztahaný a ve výsledku nudný. a k tomu buď přidat na humoru a nebrat se tolik vážně, když nemám na slušného choreografa na souboje. ()

quintes

Mňa osobne film milo prekvapil.. Samozrejme som váhal s pozretím (po návšteve tejto stránky samozrejme), no neľutujem. Zakaždým rozoberať scenár, strih, efekty (scéna s "autohoničkou" a.k.a NFS.. really?) nemá cenu, dejovo veľmi milo prekvapil. Netflix biznis plán bojkotujem (pritom si Netflix platím pravidelne), ale občas sa im zadarí (u mňa osobne). Preto 4* ()

Chenso

Nejsem sice fanouškem takových filmů a už vůbec né z této kultůry ale rozhodně bylo na co koukat. Rozhodně to mělo i přiběhovou linku docela dobře vymyšlenou,klasicky to mělo (jak už je v akčních filmech běžné) téměř nesmrtelnou hl.postavu a neomezené zasobníky a když i ty dojdou tak neomezené bojové umění ..  Každopadně i tak je to docela dobrá podívaná. ()