Špičkoví medzinárodní špióni Gregorio Cortez (Antonio Banderas) a Ingrid (Carla Guginová) sa po čase strávenom pokojným rodinným životom mimo aktívnu službu vracajú do špionážnych vôd. Vzápätí sú ale zajatí nepriateľom. Okrem nich zmizlo aj sedem ďalších prvotriednych špiónov. Zdá sa, že v tom má prsty techno-génius Fegan Floop so svojimi nevídanými vynálezmi a premenami. Všetko nasvedčuje tomu, že osud Gregoria a Ingrid - a možno aj celého sveta - závisí na odvahe a schopnosti ich detí Carmen a Juniho. Tí sú žiakmi základnej školy a ich špiónske vzdelanie pochádza nanajvýš z počítačových hier. Majú však k dispozícii napríklad batohy s tryskovým pohonom, nadsvetelné lietadlá, príručné ponorky, elektrošokové žuvačky a, predovšetkým, svoje vynaliezavé hlavy a silu vzájomného rodinného puta. (TV JOJ)

Dlo'h-osh odpad!

Příšerný infantilní film ve kterém se děti se pokouší chovat jako dospělí a vůbec se jim to nedaří. Scény, kde 11-letá holka v černém obleku a se slunečními brýlemi přepere dospělého chlapa jako nic jsou bizarní. Navíc špionážní rekvizity jsou ohavné a zbytečně pestrobarevné. Pokud vám je méně než 10 let přidejte si jednu hvězdičku. ()

OweLord odpad!

Tento film by si nezasloužil ani dvě !!!HVĚZDIČKY!!! To bylo jako kdyby to režírovalo malé děcko. Jinak bych čekal že to bude lepší , ale NE, z malých děcek se vyvynou super agenti se suprovýma znalostma. Tento film je tak vhodný do POPELNICE. ()

helrohir

No to je teda riadny výplach. Ťažko to považovať za komédiu, pretože tam dokopy nebolo nič smiešne, taktiež akcia nulová a špiónska stránka filmu v podobe dvoch nenápadných detí tiež nie moc. Takže zaujímavé zostáva len obsadenie, najmä postava Dannyho Treja a mne zostáva záhadou, ako sa mohol režisér takéhoto braku zmestiť na csfd do TOP 20 najobľúbenejších režisérov. Ach Robert, Robert... ()

kubilov

Dětský Bond se zrovna nekonal, na to byly Spy kids až příliš komediálně pojaté, což ale nebylo vůbec špatně. Jen jsem si v průběhu říkal, že už jsem asi z dětských let nenávratně pryč, takže jako absolutně necílovou skupinu mě to nezasáhlo. Big up za Machete! ()

RigorMortis

Keď som mal jedenásť, Spy Kids bol pre mňa FILM, na ktorý som sa tešil ako decko na Vianoce. No ak sa naň pozriem po pár rokoch, síce ešte stále pobaví, no už je to priemer. V porovnaní s dnešnými "filmami" (hlavne našimi slovenskými) je to však stále vec, ktorú ocení celá rodina. ()

Syna.1990

Když jsem byl dítě, tak mě tento film celkem bavil. Teď v dospělosti už mi špiónci přijdou lehce trapní. U rodinných komedií jsem ochoten většinou přimhouřit oči, ale v tohle případě to bohužel nejde. Režie Robert Rodriguez + vedlejší role Danny Trejo = vážně pitomina. ()

Brano

Hlúposť pre celú rodinu, či ako to ma byť? Príšerný film. Jedine čo mi vŕta hlavou je, že prečo sa Banderas a Gugino upísali takejto rozprávke pre deti ? /25%/ ()

JosefTomas

Rodriguez se měl držet u svého Desperada,nebo Sin City, nebo něčeho, co je mnohem lepší než tohle, jako pravda, není zase tak špatný, ale je to taková blbost, která okouzlí snad jen děti, kterým je méně než 8. 50% ()

JackBurda

Sympatická rodinná jednohubka. Všichni herci hrají dobře, furt se něco děje, takže to rychle uteče a je tu dost chytrejch nápadů. Jen je to trochu moc rodinný. ()

cinema_cz

Gejzír skvělé zábavy pro děti i pro dospělé, zběsilá rozjuchaná jízda na horské dráze, plná režijních loopingů a scenáristických výkrutů. Nic se nedá vytknout ani obsazení. 80 % (Ondřej Vosmík, Ci 10/2001, str. 56) ()

Joe16210

Nejedná se o žádné veledílo, ale celá série patří k mým oblíbeným filmům už od dětství. Líbí se mi především akce a technické vychytávky a hračky. ()

TerP

Ve druhé třídě jsme na tom byli... Premiéra, trochu, a tak to se mi líbilo hrozně moc... Když se na to ovšem dívám zpětně, dá se ocenit jen to, jak zase jinak se dá spracovat pojem ''špión'' :)) ()

MartyMcFly89

Netuším proč, ale tenhle film se mi líbil. Dřív, když jsem ho viděl poprvé v televizi před pár lety. Nebyl zájem se koukat znova, či si ho koupit, ale dobrý pocit přetrvává. Sice myslím, že kdybych se podíval znovu, výsledné hodnocení by šlo o dvě hvězdy dolů, ale nechme to takto být. Film pro děti, nebo pro ty, kdo se chtějí (na chvíli) do dětského prostředí ponořit. Jako drogy - na chvíli zapomenout ()

route60

Jednoduše udělaná zábava od Roberta Rodrigueze která dobře pobavý, Banderas a ostatní se jistě při natáčení velmy dobře bavily ()

Marty_cz

Po zhlédnutí tohoto filmu mě bolela brada… Nebylo to tím, že by to bylo úžasný nebo šokující až mi z toho spadla brada, ale tím že to byla taková blbůstka, že jsem byl rád, že jenom spadla brada a neudělali se mi hnědý fleky na trenkách. Ale vzal jsem to s nadsázkou. A minimálně za Antonia musí mít lepší hodnocení než by si ten film zasluhoval. Jinak chuť vrátit se k tomuhle už asi mít nebudu. Ne, že by to bylo tolik špatný, ale je to ničím nevýrazný a ničím neoslovující. Nejspíš je to film pro děti nebo nevím přesně, kterou věkovou kategorii film chtěl oslovit. ()

megajalec

Neviem, či to mám brať ako nepodarenú paródiu alebo pokus natočiť krimi dobrodružstvo postavené na deťoch - špiónoch. Ani jedno nedopadlo dobre. ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Robert Rodriguez sice občas vypustí ze řetězu Macheteho a loni natočil dlouho odkládanou dvojku Sin City, jinak se ale s oblibou věnuje hlavně dětským filmům. Spy Kids to dotáhli ke čtyřem dílům a… (viac)