Špičkoví medzinárodní špióni Gregorio Cortez (Antonio Banderas) a Ingrid (Carla Guginová) sa po čase strávenom pokojným rodinným životom mimo aktívnu službu vracajú do špionážnych vôd. Vzápätí sú ale zajatí nepriateľom. Okrem nich zmizlo aj sedem ďalších prvotriednych špiónov. Zdá sa, že v tom má prsty techno-génius Fegan Floop so svojimi nevídanými vynálezmi a premenami. Všetko nasvedčuje tomu, že osud Gregoria a Ingrid - a možno aj celého sveta - závisí na odvahe a schopnosti ich detí Carmen a Juniho. Tí sú žiakmi základnej školy a ich špiónske vzdelanie pochádza nanajvýš z počítačových hier. Majú však k dispozícii napríklad batohy s tryskovým pohonom, nadsvetelné lietadlá, príručné ponorky, elektrošokové žuvačky a, predovšetkým, svoje vynaliezavé hlavy a silu vzájomného rodinného puta. (TV JOJ)

Skeevee

no, jestli to melo byt pro nekoho jinyho nez pro deti, tak jsem to asi nepochopila... asi jsem na to moc stara a nebo moc mlada ;) a jako ujeta komedie to bylo docela spatny =( ()

ZeeZee

Nápad s detskými špiónmi ma vôbec nenadchol. Tento film som Rodriguezovi proste nespapala, bola to na mňa až príliš veľká blbosť. ()

unclejack

Najväčším plusom filmu bol Tony Shalhoub , ale podľa mňa Floopov farebný svet , palčáci a malí špióni dokonale vyvážia aj Antonia , aj Tonyho. ()

v.indruchova

No, viděla jsem 4D a jedničku a na další díly se nehodlám dívat. Záveř se mi celkem líbil, jinak je to hloupé, nudné. A obludy všude kolem? To pustit dětem nikdy. Měla bych strach, že z toho ještě zhloupnou. ()

Deidy odpad!

Upřímně nechápu, kde se tu bere tolik pozitivního hodnocení na tenhle film. Zdejší kritici, kteří jindy 100x kvalitnější (ať už scénářem, nebo zpracováním) filmy/pohádky pro rodiny/děti hodnotí zbytečně přísně, tady učurávají blahem nad touhle sračkou, chválí režiséra atd. Viděla jsem půlku filmu, chtělo se mi brečet, jak je to nehorázně blbé, děti to musí degenerovat neuvěřitelným způsobem a nenašla jsem jediný vtipný moment, což je na pováženou, když má jít o rodinnou komedii. Film navíc vznikl v době, kdy už CGI bylo na docela dobré úrovni, takže (ne)kvalita triků je vážně hrozná. Vážně to nechápu. ()

Imouse odpad!

Jeden s opravdu mála fimů, které jsem nedokoukal a to už jsem viděl nějaké "kousky". Skvělý herci, cool výprava... Vše bohužel pohřbývá inflantilní scénář a neméně tupý humor. Pro děti do šesti let je to asi odvaz bondovka. Bohužel už mi není dávno šest a proto odpad toho nejhrubšího zrna. ()

martinexa

Fantas magorie, jinak to ani nazvat nejde. Takhle si film pro celou rodinu fakt nepředstavuji, ale každý má rád jiný styl mě tento absolutně neoslovil. ()

mentos.

Nevím jestli chci tento film ohodnotit hvězdičkami. Když jsem byl dítě se mi to strašně líbilo, tohle je prostě film pro děti a já bych mu dal krásný 4 a možná ještě půl hvězdy navrch.Teď jsem ale starší a filmy hodnotím trošku dospěle a trošku kriticky (i když si rozhodně nechci hrát na nějakýho kritika). Střízlivě bych nyní film ohodnotil asi 2-3 hvězdami. Docela mě mrzí, že se takovému filmu (a dalším pokračováním) upsal právě Rodriguez, protože takový slibný režisér neměl na něco podobného mrhat svůj talent (nebo alespoň ne ještě na další 3 díly). Takže nehodnotím hvězdami, protože se nemůžu rozhodnout kolik jich dát. ()

PanSoudce

Totální kravina, nechápu, jak se k něčemu takovému mohl Banderas snížit. Jenom díky němu dávám aspoň jednu hvězdičku, protože věřím tomu, že kdyby to byl úplný odpad, Banderas se na tom nebude podílet. Bohužel jsem nepřišel na to, co ho zaujalo ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Robert Rodriguez sice občas vypustí ze řetězu Macheteho a loni natočil dlouho odkládanou dvojku Sin City, jinak se ale s oblibou věnuje hlavně dětským filmům. Spy Kids to dotáhli ke čtyřem dílům a… (viac)