Špičkoví medzinárodní špióni Gregorio Cortez (Antonio Banderas) a Ingrid (Carla Guginová) sa po čase strávenom pokojným rodinným životom mimo aktívnu službu vracajú do špionážnych vôd. Vzápätí sú ale zajatí nepriateľom. Okrem nich zmizlo aj sedem ďalších prvotriednych špiónov. Zdá sa, že v tom má prsty techno-génius Fegan Floop so svojimi nevídanými vynálezmi a premenami. Všetko nasvedčuje tomu, že osud Gregoria a Ingrid - a možno aj celého sveta - závisí na odvahe a schopnosti ich detí Carmen a Juniho. Tí sú žiakmi základnej školy a ich špiónske vzdelanie pochádza nanajvýš z počítačových hier. Majú však k dispozícii napríklad batohy s tryskovým pohonom, nadsvetelné lietadlá, príručné ponorky, elektrošokové žuvačky a, predovšetkým, svoje vynaliezavé hlavy a silu vzájomného rodinného puta. (TV JOJ)

YuriBS

Nuda. Ani náznaky vtipu mi neprišli moc vtipné. Ale na druhej strane mi tých 90 minút prešlo celkom rýchlo, takže aspoň trochu zaujímavé to asi bolo. Cítil som z toho aj mierny amatérizmus, ktorý sa prejavoval miestami až trápnymi situáciami. Som z toho filmu dosť sklamaný. Snímka tohto typu a žánru sa dá určite spraviť aj o dosť kvalitnejšie, ale tak je to určené pre nižšie vekové kategórie, takže tvorcom odpúšťam. ()

Astu.

Je-li vám okolo deseti, dvanácti, přičtěte si dvě a více hvězdiček. Variace na dětského Bonda nevyšla, alespoň pro mě. Nesnáším tyhle rodinný popkorňáky. Pár vtipnějších scén to moc nedokáže zachránit. Jenom díky Rodriguezovi to není absolutní propadák, ale stejně nedokážu pochopit, jak na něco takového mohl kývnout. ()

2060

No jistě některé komentáře: jo je to dobrý film a tak dále....bla bla bla. Pro mě ne dost dobré. Nejsem fanda takových filmů. ()

freebo1 odpad!

Nejhorší útok na mou trpělivost (nebo něco takového, má slovní zásoba je lehce podprůměrná). Jako kdyby někdo vzal do ruky některé z věcí které nesnáším a vmetl mi je přímo do obličeje. Prosím, ať toto nikdy Tarantina nenapadne. ()

velkavoda

Možná pro děti, ale kdekdo z nás ještě v padesáti není tak docela dospělý. Skvělá zábava - přecitlivělý Hispánec Trejo na konci, to byla třešinka na dortu. ()

Milabusek

Průmněrná pohádka pro děti kterou okořeňuje a tím pádem i navyšuje Antonio banderas no škoda že se toho více nevyužilo a scénář se trochu nevylepšil škoda škoda no 60 %. ()

vrch07256732

Jeden si už nepamätá čo všetko videl - ale k filmu: neni čo vytknúť, film je presne určený ako rodinná scifi Action bondovka cielený pre detského diváka (povedal by som už školopovinného) s hviezdnym obsadením a na svoju dobu (dnes už smiešnymi) slušnými trikmi (všetko cez počítač). Poteší prítomnosť Dannyho Treja, Cheech Marina a Guillermo Navarru vo vedľajších úlohách, ako aj Tony Shalhoub v netradične zápornej úlohe. ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Robert Rodriguez sice občas vypustí ze řetězu Macheteho a loni natočil dlouho odkládanou dvojku Sin City, jinak se ale s oblibou věnuje hlavně dětským filmům. Spy Kids to dotáhli ke čtyřem dílům a… (viac)