Hutch (Bob Odenkirk) je unavený chlapík stredného veku, ktorého život sa scvrkol na otravné každodenné rituály prekladané manželkiným pohŕdaním a pubertálnymi výlevmi vlastných detí. Keď do ich domu vniknú dvaja zlodeji, nechá ich beztrestne kradnúť a prizerá sa nečinne, ako tresnu jeho syna. On sa obhajuje tým, že nechcel hrotiť nebezpečnú situáciu, ale všetci v jeho okolí ho majú za zbabelca. Hutch si pôvodne myslel, že to ustojí, ale keď sa ocitne medzi cestujúcimi, ktorých v nočnom autobuse obťažuje banda grázlov, vybuchne v ňom nahromadená zlosť. A nie je jej málo. Než sa usadil, živil sa Hutch tým, že s pomocou násilia riešil problémy, na ktoré si nikto iný netrúfal a absolvoval kvôli tomu veľmi špeciálny tréning. Krvavá výchovná lekcia v autobuse spustí lavínu udalostí, ktoré Hutcha preveria viac, ako čokoľvek doteraz prežil. Tento pán Nikto má ale poriadne tuhý korienok. A tajný trezor plný zbraní. (CinemArt SK)

samkko

5.5/10 a přesně takhle to dopadá, když Saul Goodman začne řešit své problémy trochu jinak. Nobody je loňský pokus přivést na svět další akční podívanou ve Wickovém stylu. Kromě úctyhodné bitky v buse, zde ale nenajdeme nic odlišného, originálního a zajímavého. Svým způsobem je to naprosto o ničem a zdejší hodnocení mi přijde přepálené. Místy to působilo až hloupě, když máte velkolepou přestřelku a motá se vám tam stařík který říká jak ho to baví je fakt na hlavu. A utekla mi i motivace protagonisty, nebo důvod jeho "akce" a to, že říká, že je to jeho relax je dost stupidní. ()

bearmeedek

Námětem klasika. Aby film dopadnul lépe, mohl Hutch vypadat trochu jinak, než jako suchar. A dále akční scény. Ve spojení s hudbou místy vypadaly komicky a já bych raději vychutnal studené bouchání. Jako celek ovšem dobře natočeno a určitě se jedná o dobrý průměr. ()

Lupes

Přepálená hovadina z pera tvůrce odpadu. Pouze v počátku to těžilo z určitého kontrastu, ale velmi rychle nastoupilo chlapáctví toho nestupidnějšího charakteru. Tohle je testosteronová lobotomie a ani nadsázka a černý humor nepomáhají. Jediná hvězda patří Bobovi za rozsah jeho repertoáru. A rvačka v autobuse je navzdory chlapáckému machrování taky celkem povedená. ()

Terminer

Rozhodoval jsem se mezi 4* a 5*, ale nakonec se přikláním k té lepší variantě, protože ty 4* jsem dal druhýmu Wickovi, který byl podle mě míň zábavný a cool, a především tak trochu snobský. Nobody je oproti tomu upřímný přímočarý akčňák, který sice občas malinko lapá po dechu, ale to se vlastně k tomuhle formátu, a hlavně k hrdinovi jako je Bob Odenkirk docela hodí. Jinak samozřejmě potěšil Christopher Lloyd, který asi od Návratu do budoucnosti prostě lepší roli neměl. P.S. Budu si muset doplnit toho Henryho, když vidím, jak je pan režisér šikovný. ()

majesty

Tieto typy filmov (one man hero) sa delia do 2 skupin. 1. kedy nerealne situacie vadia 2. kedy nerealne situacie nevadia. :) Hadajte, do ktorej patri tento ? 4,5* a za poslednu vetu vo filme +0,5 a mame 5* :) konečne! ()

ŠpetaMarek

Tak 70 minut skvělé na plnou palbu v rámci žánru... pak mě ale začaly štvát neustálé hudební montáže a konec, který "realistického Wicka" posílá směrem k Wickovi. ()

pushover

Ilja si asi po Hardcore Henrym uvědomil, že točit podle scénáře, byť je sebeujetější, je rozumnější. Naservíroval zábavný, akční béčko v 80's duchu, který srší nápady. ()

Clark_Kent

Celkově se to snažilo přibližovat něčemu co tady už bylo. Ty zpomalovačky mě moc nevyhovovaly a takovej hard dojem se za mě nekonal. Musím říct, že to bylo takový kostrbatý. Sem tam se najdou scénky, který občas potěší. To je taky pravda. ()

celticek

V půlce mě to přestalo bavit, nevěřil jsem, že je to opravdu Ironside. Je, pěkně vypasený. Nepovedená vykrádačka Ritchieho hned na začátku filmu, konec je vyloženě parodie. ()

ANTYCHRYST

Je to jízda ve stylu Johna Wicka.. ALE tady si prostě nemůžu pomoci.. ten hlavní hrdina se na tu roli nehodí a nehodí.. I když to bude masakrovat ve velkém tak mi tam nesedne.. Řežba to je dobrá má to spád.. 55% ta továrna se moc nepovedla ()

maramashi

"I never met a black russian before", "yeah i got that a lot" fuuuuuu konečne riadny guilty pleasure akčná rezba na sobotný večer. Tvorcovia zas vsadili na rusov ako záporákov (ako vždy nič nové však čo iné čakať od USA ) ale sypalo to pekne až na ten príliš nerozvážny ale konečnie niečo čo sa vyrovná Johnovi Wickovi či už Christianovi Wolffofi aka Ben Affleck z The Accountant. no nesmieme zabudnúť na starého Christophera Lloyda aka starý chlípnik s brokovnicami ktorý svoju rolu pojal ako keby mu bola stavaná a každý jeden jeho krok ma bavil čím ďalej tým viac. Gore a násilím sa fakt nešetrí tak isto ako sme videli od Ilja Najšullera v Hardcore Henry že vie spraviť peknú krvavú jazdu plný lámania kostí s hektolitrami krvi. Ja som sa rozhodne nenudil a konečne nejaký záživnejší filmový zážitok ako všetky uplakané oscarové drama. Humor eskaluje na plnej čiare a kamera je miestami fakt fookin najs. veľké prekvapenie 90% ()

tlesk

Naprosto parádní akční jízda s neskutečně sympatickým obsazením, soundtrackem a akcí, která je právem srovnána s Johnem Wickem. Aby také ne, když má stejného scénáristu. Ilja Najšuller už u výborného Hardcore Henryho dokázal, že umí natočit strhující, adrenalinový akční film, u kterého vám nechce mozek vytéci ušima. A u Nikoho to už jen naplno potvrzuje. Rozhodně se budu těšit na další projekt. Bob Odenkirk a Christopher Lloyd byli úžasní! ()

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

20.03.2022

Legendární herec Christopher Lloyd (Návrat do budoucnost, Addamsova rodina) si na stará kolena řekl, že na odchod do důchodu je v 83 letech ještě brzo, a tak fanouškům (a jistě i vnoučatům) dělá… (viac)

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

30.12.2021

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

08.09.2021

Hvězda akčního snímku Nikdo a taky seriálu Volejte Saulovi Bob Odenkirk před pár týdny zkolaboval na place zmíněného spin-offu Perníkového táty. Údajně za to mohl menší infarkt, od té doby byl tak… (viac)

Akční Nikdo se dočká pokračování

Akční Nikdo se dočká pokračování

19.06.2021

…tedy nejspíš. Přestože se z akčního snímku Nikdo s Bobem Odenkirkem v hlavní roli stal relativně malý úspěšný hit (snímek vydělal 61,5 milionů dolarů, rozpočet byl přitom jen 16), režisér Ilja… (viac)