HOSTAGE zachytává Řidiče (Clive Owen) uprostřed akce. Veze peníze únosci Lindy Delacroix (Kathryn Morris). Únosce však má v úmyslu hrát s řidičem jednu hru. Lindu dal totiž do kufru auta a hodil ho do zátoky. A je jen a jen na řidiči jak rychle se k ní dostane a jestli ji dokáže zachránit... Krátký film do série THE HIRE pro BMW, natočil světoznámý akční král John Woo (Killer, Hard Boiled, Face/Off, M:I-2). (3DD!3)

Spooner

Pro mě nejlepší Hire. Od začátku do konce napínavá a nadupaná jízda, ve který John Woo dokazuje, že když chce tak pořád ještě umí. Prostě nářez!!! ()

Davies182

Pecka! John Woo měl dostat do rukou rovnou dva díly The Hire, protože tahle akční smršť rozhodně stála za shlédnutí. Skvělá hudba, střih, a hlavně akce! Konec je možná oproti celkovému ději až moc poklidný a nepatřičný, ale i tak jde o skvělou zábavu na pár minut. ()

petero

Hneď prvý záber na padajúce nábojnice je typický štýlu Johna Woo ktorý ďalej pokračuje hladkou réžiou a super podmazom. ()

Gimp

Serie si drzi standart! Nasleduji spoilery nectete pokud ste nevideli!!! Takze na imdb se rozpoutala zajimava diksuze ohledne tohoto snimku, ktera mi prisla tak vtipna ze vam ji nemuzu nereprodukovat. Uzivatel Djensen1 si stezuje na diry ve scenari: Jaktoze nechala zasahovka nechat unosce zmacknout kohoutek i podruhy, jaktoze federalove neodvolali mestaky, jaktoze nechali policajti navstivit obet unosce apod. A nekdo jiny (konkretne user Treytable) mu na to odpovida - ten film je o tom autu!, pokud nemas BMW, nebo jsi ho alepson neridil tak ho nemuzes pochopit! No reprodukovane to neni to co original ale co se dal delat...:-/ ()

cheyene

Poprvé, co dávám některé epizodě The Hire plný počet hvězd. Ne proto, že by byla nejlepší, ale protože byla nejnapínavější a opravdu jsem hltal jeden záběr vedle druhého. Příběh jednoduchý, ale výborně zpracovaný. BMW a Clive Owen si rozumí. :) ()

Deimos

YouTube/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +střih, herci, příběh, kamera, akce, hudba -chyběly holubice a nějaké to pořádné střílení/// I když v pořadí šestý díl, tak tenhle jsem viděl úplně jako první. A je to fantastický jak se do devíti minut vleze příběh, který by mohl klidně zabrat desetinásobek času. Navíc dynamická hudba a dobré zpracování vytváří z tohoto dílka bezvadnou podívanou./// Celkem 80%/// ()

HAL

Může i reklama konkurovat klasickému akčnímu filmu? Evidentně ano protože Hire: Hostage je jedna z nejlepších věcí jakou Woo natočil za hodně dlouhou dobu. ()

Vavča

Zpracování výborné, Clive se žene L.A. (nebo je to San Francisko?) na plný plyn, aby zachránil rukojmí, která taky není nevinná květinka, perfektní akční sekvence a Clivovo charisma, však tentokrát na plný počet nestačí, nevím jestli je to námětem nebo pocity, prostě John Woo odvedl skvělý job, ale zároveň nic více, čekal bych možná trochu více nápaditosti a originality. ()

Legas

Můj nejoblíbenější díl série. Akční, dramatické, napínavé. Má to švih, výbornou hudbu, skvělý střih. John Woo je Bůh. ()

Kothy

Další díl ze série reklam na BMW, tentokrát od Johan Woo. Tento díl má i nějaký ten příběh se zajímavým koncem. Clive ty policajty pěkně vyškolí. :) ()

klerik

Na škodu je, že BMW je len ozdoba, ale zato je tu poriadny príbeh a nezameniteľný Woov štýl. To najlepšie, čo Majster ponúkol od dôb Face Off... ()

Stanislaus

Rukojmí od Johna Woo je parádně akční a svižný zástupce série The Hire filmů, ve kterém postupně graduje napětí s rychlou jízdou a záchranou unesené ženy. ()

poz3n

Perfektní akce nejen za volantem podpořená závěrečnou scénou. Dá se říct, že Woo narval hodinu a půl dlouhý akční thriller do 9 minut. 8/10 ()

claudel

Akční mág John Woo mě opět přesvědčil, ze točit umí. Děj mi však připadal lehce kostrbatý, přesto vyšší hodnocení si zaslouží. ()

luka4615

Všechny trademarky tolik typické pro režiséra Johna Woo se dokonale snoubí v tomto vysokooktanovém krátkém filmu. Pro fanoušky jeho práce je to zkrátka pastva pro oči! ()