The Hire: Star

USA, 2001, 7 min

Réžia:

Guy Ritchie

Clive Owen, Madonna

Záhadný řidič přijímá úkol převést povýšenou zpěvačku, která chce za každou cenu uniknout svým bodyguardům. Slavná rocková hvězda však není z ledajakého těsta a je zvyklá na královské zacházení. Není tedy divu, že když její řeči překročí únosnou míru, rozhodne se řidič konat. (Kali4)

easaque

+2* reklamní série krátkých filmů na vozy BMW mě zaujala vysokou známkou a tak jsem pár nejlepších zkusil. V každém díle se dočkáte automobilové honičky a každý ze známých režisérů do něj vloží kus ze své typické filmařiny. Tento má v sobě kus humoru a dočkáte se zadostiučení za chování namyšlené zpěvačky. Na funkční kraťas je to však málo. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Isherwood

Guy Ritchie se striktně (během těchto pěti minut možná až příliš) drží svého velmi osobitého nadsazeného stylu jak po formální, tak i obsahové stránce, dělá si srandu z vlastní manželky a za doprovodu kapely Blur a jejich Song2, jenž na chvíli přeruší legendární Jízda valkýr Richarda Wagnera, nechává nádherné BMW létat po silnici v takovém fofru, až vám po skončení dojde, že by jste si to mohli vlastně pustit ještě jednou, protože nejen ta závěrečná pointa stojí opravdu za to. ()

Jara.Cimrman.jr

Úvodní minutová poklona Madonně nestojí za moc, ale je zakončená skvěle padnoucí urážkou. Následný rozhovor s arogantní zpěvačkou již začíná mít grády, které ještě vystupňuje reklamní adrenalinová jízda stříbrného BMW M5. A "ladné" vystoupení počůrané superstar z vozu je natolik zábavné, že si troufnu napsat, že mnoho lepších koncovek po světě v BMW nejezdí. ()

lucyeee

Tak tenhle krátkometrážní snímek fakt nemá chybu!!!!!!Je to ten nejlepší snímek co jsem zatím viděla a musim říct , že jsem se u toho dost nasmála,ten konec jak Madonnu vyklopí z auta nemá naprosto chybu!!!!Vážně vynikající snímek!!!! :) a musim souhlasit s Tosimem ,,mlátící se Madonna´´ byla náhodou vynikající :) ()

Shaqualyck

Sympatický "kraťas" Guye Ritchieho zřejme neobsahuje řešení věčné tajenky, zda-li patří reklama do umění, zcela jistě ovšem dává odpověď na otázku - Co chci letos pod stromeček (pro BMW jsem měl vždycky trošku slabost). A jen tak mimochodem, při pohledu na Clivea Owena už musí být všem jasné co znamená "šéfovat situaci s anglickým klidem". ()

• Vozidlo, které v tomto díle řídí Clive Owen, je BMW M5. (Listeroman)
  • Jméno Madonna není v celém klipu ani v závěrečných titulcích záměrně zmíněno, nicméně ve scéně, kdy Star "vystupuje" z auta, je za davem novinářů vidět transparent "Madonna rocks!". (kenny.h)