For All Mankind

• USA For All Mankind
USA, (2019–2024), 40 h 5 min (Minutáž: 42–82 min)

Joel Kinnaman, Wrenn Schmidt, Krys Marshall, Jodi Balfour, Shantel VanSanten, Cynthy Wu, Coral Peña, Michael Dorman, Sarah Jones, Edi Gathegi (viac)

Predstavte si svet, v ktorom sa vesmírne preteky nikdy neskončili. Ronald D. Moore prináša strhujúci pohľad na alternatívnu históriu a ukazuje riskantné životy astronautov v NASA a ich rodín. (Apple TV+)

Recenzie používateľa liskam k tomuto seriálu (21)

For All Mankind (2019)

Dokonalej seriál, když by měl maličkato jiný náboj, nebál bych se ho kvalitou a zpracováním považovat za historický preqel mého oblíbeného "The Expanse" za mě 5* a 96% ()

Zostrojil Saturn V (2019) (S01E02)

Krásně se to rozjíždí a už teď jsem si jistej, že tenhle seriál chci dokoukat do konce. ()

Nixonove ženy (2019) (S01E03)

Perfektní díl! scéna s večeří u televize je naprosto dokonalá!:-) Za tuhle epizodu jasných 95% ()

Hlavná posádka (2019) (S01E04)

Stále drží kvalitu a skvěý spád. ()

Do priepasti (2019) (S01E05)

Naprosto perfektní díl. ()

Návrat domov (2019) (S01E06)

Opět perfektní díl. ()

Ahoj, Bob (2019) (S01E07)

Perfektní díl! jeden z nejlepších. Scény na měsíci jsou naprosto dokonalé.:-) ()

Zlom (2019) (S01E08)

Solidní práce... možná trošku překombinovaná, ale i tak velice dobré. Na minulý díl Hi Bob to ale nemá. ()

Ohnutý vták (2019) (S01E09)

Super díl. fakt mě tenhle seriál baví.! ()

Mesto na kopci (2019) (S01E10)

Perfektní uzavření perfektního seriálu.! ()

Všetko bude dobré (2021) (S02E01)

Nadále perfektní.! Napřed jsem se lekl té scény se sluncem a bál jsem se že z perfektního sci-fi bude love story, ale v pozdějších dílech se to celé vysvětluje a nabírá na obrátkách.:-) ()

Riskantná technológia (2021) (S02E02)

Nechápu nízké hodnocení tohoto dílu... Za mě si seriál drží stále vysokou kvalitu! ()

Pravidlá nasadenia (2021) (S02E03)

Jestli nějakou Love story a nebo "reálné" politikaření, vždy budu pro politikaření. Super díl.! Scéna Eda s manželkou a dcerou je za mě jedno z top hereckých výkonů tohoto seriálu! Prostě dokonalá herecká profesionalita! ()

Pathfinder (2021) (S02E04)

Troška protekce a halda rasismu... Alespoň trochu reálného, když už nic jiného. Přesto skvělej díl. ()

Váha (2021) (S02E05)

Tentokráte o něco slabší. Možná díky Tracyně příběhové lince, kterou tak nějak úplně nechápu... ()

Nebuď krutý (2021) (S02E07)

Opět perfektní díl. Trochu proamerickej, ale v rámci doby do které je posazenej je to o.k. ()

Priority (2021) (S02E09)

Perfektní díl. A ten konec... ()

Sivosť (2021) (S02E10)

Perfektní závěr druhé série! A už se těším na třetí. Za mě 95% ()

Veľká zmena (2022) (S03E02)

Tak už zase jedeme bomby.!! 95% ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

Scenárista a režisér Andrew Stanton (Hledá se Nemo, WALL-E) se po letech pauzy chystá vrátit za kameru svého nového celovečeráku. Stanton naposledy natočil animák Hledá se Dory pro Pixar, předtím měl… (viac)

Apple TV+ nabízí seriály zdarma

Apple TV+ nabízí seriály zdarma

12.04.2020

Na jeden týden nabízí streamovací služba Apple TV+ několik ze svých seriálů všem divákům zdarma. Akce by měla být spuštěna v USA a všech dalších zemích, kde je služba dostupná, tedy včetně České… (viac)

Prosinec na Apple TV+

Prosinec na Apple TV+

04.12.2019

Druhou streamovací službou po Netflixu, která si bude chtít o svátcích přetáhnout na svoji stranu nové diváky, je Apple TV+. Ten vyrukuje již 6. prosince s prvními třemi epizodami dramatického… (viac)

Disney+ už drtí Apple TV

Disney+ už drtí Apple TV

13.11.2019

Streamovací války započaly a web Business Insider teď čerstvě vydal analýzu, která popisuje start obou nejnovějších velkých streamovacích služeb Disney+ a Apple TV Plus. Klíčová je zde poptávka … (viac)