Spencer Armacost je skúsený astronaut, žijúci v šťastnom manželstve s pôvabnou učiteľkou Jillian. Pri novej rutinnej misii, kde spoločne s kolegom Alexom Streckom opravuje poškodenú družicu, dôjde k podivnému výbuchu a riadiace stredisko s astronautmi stratí na dve minúty spojenie. Keď sa Spencer preberie v nemocnici, zdá sa, že je v poriadku. Krátko na to oznámi Jillian, že odchádza z NASA, pretože dostal v New Yorku veľmi lákavú ponuku na miesto manažéra veľkej firmy. V priebehu rozlúčkovej párty dostane Alex nevysvetliteľný záchvat a zomrie. Jeho žena Natalie sa po pohrebe zdôverí Jillian, že sa jej manžel správal v poslednom období veľmi čudne a vzápätí spácha samovraždu. Jillian začne prepadať depresiám, ktoré prežívala po smrti rodičov. Zistí, že je tehotná. Pri vyšetrovaní ultrazvukom sa ukáže, že čaká dvojičky. V nákupnom cenrtre ju prekvapí zanedbaný Sherman Reese, bývalý zamestnanec NASA, ktorý žene tvrdí, že pre ňu má závažné informácie. Vyhodili ho, pretože sa až priveľmi zaujímal o Spencerovu nehodu. Prezradí jej, že Natalie bola tehotná, Jillian mu však neverí. Neskôr však pochopí, že muž neklamal... (oficiálny text distribútora)

Jinny

Johnny Depp v netypické roli a Charlize Theron, co má polovinu doby slzy v očích. Tři hvězdičky - za napínavost. "It's either the child of her enemy, the man that killed her husband, the man that raped her... in which case she will kill herself and the child. Or it's the child of her prince. The only thing she has left of him, a part of him still alive within her kept safe inside her, in which case... But how would she know until it was too late?" ()

majo25

Výborný nápad, ktorý však trochu dopláca na spracovanie. To pôsobí televízne, aj keď hlavná hviezdna dvojica tomu zasa odporuje. Bohužiaľ, chýbajú detaily, lepšie efekty a prepracovanejší scenár. Prekvapil však Depp, pretože jakživ som ho v zápornej roli nevidel a vôbec to nebolo zlé. Rozumejte, mne doteraz pasoval iba v jedinej roli, v komediálnej roli opitého piráta. Atmosféra spolu s trilerovými prvkami lákala na niečo viac, to "viac" však neprišlo, a nezabodoval ani slabší záver. Škoda, pretože príbeh mal silný potenciál. ()

honajz2

Ze začátku se toho stane hodně, pak se to celé rapidně zpomalí a až pak ve finále je toho děje zase víc. A já si úplně nemyslím, že to takhle bylo nejlepší, ono vůbec to, že to má dvě hodiny mi ve finále nepřijde jako úplně nejlepší nápad. Příběh je sice docela zajímavý, ale zbytečně natažený na dvě hodiny. Víc by mu rozhodně slušela klasická stopáž hodiny a půl (maximálně). Filmařsky to taky zas tak zajímavé není, kamera působí průměrně, herci jsou celkem ok, ale i když byl příběh dost zajímavý, i tak mi z toho ve finále nevychází nic víc, než průměrný film a je mi to celkem líto. I tak to ale špatné není a rozhodně to za zhlédnutí stojí. 3* ()

Radiq odpad!

Krásnej odpad. Tady bylo špatně úplně všechno. Celé je to stejně nezáživné, jako samotnej název. A já si kladu otázku: proč tak jindy skvělí herci Theron/Depp... a v takové sračce! Příběh je tak unylej a nudnej, že by si z toho jeden posypal hovno zdobením!!! A ten konec byl trapnej asi jak Kotvaldův Mumuland. Přitom celou dobu by to klidně mohlo být jen v hlavě ženy, která podlehla babskejm drbům a teď celá pošahaná má buď těhotenských hormonů řádění nebo paranoidních stavů blouznění. K tomu fakt strašné herecké výkony, nejhorší ten když se Charlize Theron rozhoduje, jestli sníst pilule na potrat nebo ne. Nesmím zapomenout taky na českej dabing, kterej umíral spolu s filmem. Ale největší vina je to asi režiséra, kterej se velmi špatně rozhodl, že chce natočit takovej projímadlem podpořenej shit. ()

Nach

Ač se Johny Depp s Charlize Teron snaží, nebylo v jejich moci tento film utáhnout. Jeho zdlouhavost a s tím i spojená nudnost je nad jejich síly. Scénárista i režisér zde prostě naprosto selhal a výsledek je pro mě táhlý scifi thriller, u kterého dopředu víte, jak skončí. Nic zas až tak originálního a už vůbec ne zajímavého. Námět byl správný. Metoda jeho interpretace naprosto chybná. 45% ()

• Snímek soutěžil na Mezinárodním filmovém festivalu v Katalánsku v kategorii nejlepší film. (Terva)
  • Herečka Clea DuVall (Nan) počas natáčania zakrývala svoje hnedé oči modrými kontaktnými šošovkami. (Msscastillo)