S pomocou Molly plánuje Ed zmenu kariéry, zatiaľ čo jeho kolegovia z Jamestownu Gordo a Danielle majú problémy. (Apple TV+)

Kaka

Příprava projektu Pathfinder je poměrně zdlouhavá a zřejmě to bude highlight pozdějších dílů. Mezitím se toho zase až tolik moc na zemi neděje. Takže kromě rutinních výměn názorů snad stojí za pozornost ještě řešení rasismu. Na grády první série zatím můžeme zapomenout. ()

LuiCJ

Úprimne som nečakal, že prvý menší "šok" sa dostavý už pri úvodných titulkoch. V momente ako som videl meno "Andrew Stanton", som si šiel overiť, že či sa skutočne jedná o toho Stantona, ktorý má na svojom režisérskom konte film ako Život chrobáka či Hľadá sa Nemo. Moje overenie sa potvrdilo. Neviem prečo som si to všimol až teraz, okrem tejto režíroval už aj predošlú epizódu... Každopádne sa jedná o pozoruhodnú skutočnosť. Čo sa samotnej epizódy týka, páči sa mi ako sa po dramatickej stránke dej (na Zemi) posúva dopredu. Začínajú tu škrípať aj rasové záležitosti. Osobne si myslím, že by sa epizóda úplne v poriadku zaobišla aj bez toho. ()