Silwer

Netflix jde nahoru..Hon na nejznamejsi zlocince USA byl skvele natocenej..sice tam neni moc akce ale film i tak nenudi.. Skvele😊 ()

Devadesát Dva

Dvě hodiny trvající build-up pro očekávanou nekompromisní odpravovačku, v ústřední roli s "eastwoodovským" Kevinem Costnerem a "tradičním" Woodym Harrelsonem. Tentokrát z pozice mužů zákona, z venčí celého příběhu, neidealizující a neromantizující ústřední zločinecké duo. Líbilo se mi to pro tu oldschoolovost hlavních postav, pro jejich minimalistické herectví (i celkový minimalismus filmu) starých ostřílených odpravovačů, kteří se v noci budí tím, co provedli a nesou si svůj zákon i svoje činy jako kříž. Jednou za čas, Costner vždycky přijde s filmem... nasadí v něm ten svůj obličej a vy víte, že se brzo bude střílet - a obvykle to stojí za to. 75% ()

Lukoboss

Známá zápletka a vynikající ústřední dvojice, co víc si přát? No bohužel bych si přál trochu rychlejší tempo. Je to sice výborná oldschoolovka a herečtí matadoři si to dávají s velkým přehledem, ovšem celý to tak pomalu plyne, dokonce bych řekl, že se to vleče, a to je škoda. Navíc při stopáži přes dvě hodiny se to zdá být skoro nekonečný. Nicméně je vidět, že Netflix jde nahoru a ve filmové produkci se neustále zlepšuje. ()

bari68

Bonnie a Clyde z opačného líca mince, pohľad na psancov z očí loviacich. V krátkosti obsahu ešte doplniť, že film má peknú výpravu, parádnu hereckú dvojku (Costner - Harrelson v najlepšej forme) a je poctivou dobovou detektívkou so všetkým, čo potrebuje. ()

Michelle75

Překrásná kamera, scenérie, ústřední dvojka k sobě ladí a Costner má ještě pořád co nabídnout. Vlastně i námět byl hodně povedený a měl potenciál, který byl však podle mě uchopen za opačný konec. Bylo to nakonec příliš zdlouhavé, ucandané, i když s občasnými světlými okamžiky i vtipem. Konec bez patosu potěšil. ()

iXtr3m3

Veľmi dobrá dobová, komorná až civilná krimi dráma, v podstate taký "novodobejší" western. Costner a Harrelson uhrajú film aj len svojimi tvárami. Potešilo fakt kvalitné dobové spracovanie, najmä tie zábery na tábory počas hospodárskej krízy. Taká ešte viac realistická variácia na Public Enemies, ktorá ponúka trošku iný pohľad na jednu historickú dvojicu, ktorú sme doteraz mali možnosť poznať v ďaleko lepšom svetle, ako si zaslúžili. ()

klukluka

Iluze třicátých let minulého století dokonalá, ale jinak trochu nuda s předvídatelným, protože notoricky známým vyústěním. Šlo to udělat líp? Asi trochu jo. Stačilo sledovat dění i z pohledu Clydea a Bonnie a hned by to dostalo jiný grády. ()

Milan25

Škoda té délky, protože to docela ztrácelo tempo. Jinak je to poctivě řemelsně udělaný film, skvělé kulisy, výprava i herecký ansámbl. Děj se bohužel místy trochu vleče a chyběl mi tam nějaký silnější moment. Z té automobilové honičky v polích by šlo určitě vytěžit víc ()

Hanys_

Dva rangeři v důchodu na stopě Bonnie a Clydea. Chyběla mi tady nějaká silnější scéna (krom závěru samozřejmě), přitom jsem čekal, že duu Costner-Harrelson budu zobat z ruky. ()

Corpsegrinder

Dobře natočeno, dobře zahráno, parádní atmosféra prvních dvou třetin. Bohužel to že se drželi faktů tak trochu sráží konec filmu kterej přišel tak nějak náhle a byl dost antiklimaktickej. Woody si to dával, Costnerova role by suprově seděla Eastwoodovi zamlada. ()

xmatysekx

Jako vlastně nuda. Vzhledem k tomu, že se jedná o film zobrazující historické události, o kterých tak nějak všichni víme, jak skončí, čekal bych, že nám nabídne něco víc než dva chlápky v autě. Čekal bych, že se více rozvine jeden nebo druhý charakter ale ne, od začátku do konce je to stejné. Jede si to v klidu, nic moc se nemění, není to extra drama... čekal jsem víc. ()

orkadimenza

Zajímavé téma v absolutně nezajímavém zpracování. Neočekával jsem kdovíjakou parádu, ale byl jsem nepříjemně překvapen, že mě film začal nudit už po 20 minutách. Čekal jsem, jestli přijde nějaký zajímavý moment, který by nudnou podívanou nějak okořenil - přišla střílečka zhruba v polovině filmu, ale po pěti minutách bylo vše zase ve starých kolejích. Scénář mi přišel velice plytký a bez jasného cíle a díky němu splynuly výkony hereckých es do průměru. Teda divím se, ale je to poprvé, co mě Netflix výrazně zklamal. Na poli seriálů jednoznačně dominuje, ale na filmovém bojišti se má ještě hodně co učit. Možná to má co dočinění s poměrem kvalita/kvantita. Od udělení 1* jsem nebyl daleko, za tu příšernou nudu. 30% ()

Lefty86

Film kde se neděje žádná velká akce , sledujete pátrání po něčem co vy nevidíte, ale Bonnie a Clyde jsou tak známá dvojka že víte. Táhnou ho dva ústřední borci. Sledovat jen dialogy dvou ústředních postav je poutavý. Jak by to dopadlo hrát tam někdo jiný nevím, ale každopádně tyhle dva si sedli jak prdel na hrnec 👌 ()

Klajnik

Dobrý herci, ploché postavy. Dobré téma, žádná atmosféra (atmosféru nedělají staré káry, zbraně a kostými, jak si zdejší hlavy očividně myslí). A když divákovi naservírujou scénu, kde Rangeři v automobilový honičce ztratí gangstery kvůli prachu na poli. V takový moment si říkám: “To asi ne. Neni reálné, aby se tohle stalo.” Ta scéna skončila takhle, protože poldové ještě nemohli v půlce stopáže dopadnout B&C. Působí to nevěrohodně a hloupě. Těžko pak brát vážně film, když vám předhazuje takový scény a ničím to nekompenzuje. Průměrná filmařina, tedy za ten čas to nestojí. ()

filipvrbik

Ústřední dvojka Kevin Costner a Woody Harrelson je prostě skvělá. Jenže to je bohužel úplně všechno...Ten film asi dostal za úkol mě unudit k smrti. Všechno je jakoby v pohodě a fajn, ale nic se neděje, veškerý děj je soustředěn do posledních pěti minut. Takže si asi zapamatuju jen to, že Maney chodil pořád čůrat...60% ()