Harleen (Katrina Kaif) pracuje v bance a žije sama se svou starou babičkou. Sní o tom, že se podívá do světa, ale stále to odkládá. Protože nemá ani žádného partnera, jednoho dne se rozhodne pro schůzku s Vickiem z online seznamky. Do restaurace dorazí mladý muž, který Harleen okouzlí na první pohled. Ona však netuší, že to není Vickie, ale Rajveer (Hrithik Roshan), kterému se podařilo ukrást vzácný diamant Koh-i-Noor z londýnského Toweru. Od té chvíle je její život vzhůru nohama a hlavně v neustálém nebezpečí. (andiek05)

JASON_X

Na (pseudo)romantické komedie fakt nejsem, ani na ty bollywoodské, ale na tuhle mě nalákalo ústřední duo Roshan & Kaif a mnohé pochvalné komentáře. Ale slabomyslná červenoknihovní zápletka, prorostlá celým dějem jako rakovina, mi celý spektákl příšerně otrávila, na tenhle druh "zábavy" holt nemám buňky ani pajšl. Hrithik podal svůj dobrý standardní výkon, ale Katrina mě vyloženě zklamala. Dosud jsem ji znal jen jako špičkovou tanečnici z několika hudebních klipů (vede geniální Chikni Chameli z Agneepath) a těšil se, že ji uvidím i jako herečku. Ale ouha, mimo videoklipový taneční parket je z ní rázem vcelku tuctová, nezajímavá a nevýrazná buchta, která upoutá leda tak svým permanentně zmejkapovaným xichtíkem. Ani mdlá muzikálová čísla mě nebavila, naopak. Dvě malá plus za pražské lokace a za záběr na Hrithikův fascinující zmutovaný palec. Zatím můj bezkonkurenčně nejslabší bollywoodský kousek, od komedií se napříště držím dál. ()

Niktorius

Nejsem si úplně jistý, nakolik je pro současnou indickou kinematografii lichotivé, když se ukáže, že nejlepším bollywoodským blockbusterem roku je předělávka nepříliš chváleného amerického snímku, která v sobě nenese žádnou osobitost ani výraznou autorskou stopu a diváka si získává hlavně skrze klasické bolly atrakce a k dokonalosti naleštěnou produkci. Ale dívá se na to moc dobře. ()

Lacike

Indicky remake Knight and Day dopadol tak o triedu horsie ako original. Co nie je ziadna hanba, kedze original je takmer dokonaly mix akcie a humoru z pohladu zenskej hrdinky. Nastastie aj remake je natoceny z pohladu zenskej postavy a skutocne vtipnych hlasok tu je tiez dostatok. Dalsim plusom je kasting. Ustredny par je dokonale obsadeny. Hrithik Roshan je charizmaticky elegan a Katrina Kaif je roztomila a sexy. Vydaril sa aj zaporak, ktory mi pripadal drsnejsi ako v Knight and Day. Akcie je dostatok. Zhruba polovica je fakt dobra a obsahuje aj pôsobive kaskaderske kusky. Druha polovica je uz trochu prehnana v klasickom blaznivom indickom style. Povinne hudobne vystupy su len tri a jeden som dokonca vydrzal bez pretacania. Velkym plusom je bombasticka a fakt prekrasna vyprava. Na chvilu dokonca navstivime aj Prahu. Trochu ma stvalo len extremne natahovane finale v ktorom po doslova vybusnej scene v palaci nasleduje este zbytocna nahanacka najprv na motorke, potom na formule a nakoniec este v lietadle. Uz chybala len ponorka. To uz ich asi nenapadlo. :) Takze ak by sa z filmu vystrihla taka polhodina zbytocnych scen a vsetka akcia vyzerala serioznejsie, tak by to bol dokonaly blockbuster. Ale aj napriek drobnym chybam to je jeden z najlepsich bollywoodskych filmov, ake som doteraz videl. P.S. Ten Roshanov dvojpalec vyzera divne, ale davam mu obidva moje palce hore za to, ze sa za neho nehanbi. 7/10. ()

Aljak

Popravde, po tomto filme som siahol jedine kvôli Katrine Kaif. Viem, že Indovia v akčných filmoch dokážu poriadne preháňať, ale že až takto? No to bolo naozaj niekoľkonásobne za mojou únosnosťou všetkých extrémov, ktoré sa v tomto hyperakčnom filme objavili. Keď k tomu všetkému prirátam ešte nesmrteľného Hrithika Roshana, ktorý mi po celý čas išiel svojim sebavedomým nehorázne na nervy, tak to bolo naozaj 2 a pol hodinové utrpenie. Celé to zachránila jedine tak naivná postava krásnej Katriny, a kostra celého scenáru taktiež nebola vôbec na zahodenie. Škoda, že sa to celé utopilo v tej akčnej hyperbole a techno hudbe, ktorá sa tu na môj vkus objavovala až príliš často. ()

ConanVJ

Parádní akční jízda,ze které čiší předloha původního amerického filmu. Původní film mám rád a i bolly remake jsem si užil dokonale. Akce je zde hodně a je opět pěkně přepálená. Finálová honička hodně pobavila. Hlavní dvojici to sekne a pěkně to mezi nimi jiskří. Další velký plus jsou lokace, kdy hlavní představitelé zavítali i do našeho hlavního města. Písniček jsem čekal víc, ale ty co zde jsou potěšily. Já se po celou dobu bavil a dávám 95% :) ()

• Film se díky projektu ministerstva kultury zaměřenou na spolupráci s indickými filmaři natáčel i v Českém Krumlově a v Praze. (marrjaana)
  • Společně s filmem se také v indických multikinech propagovala Česká republika kampaní agentury CzechTourism s názvem "Objev svůj "Bang Bang" příběh v České republice" . Plakáty a krátké spoty o České republice lákaly na romantické pobyty v Praze a Českém Krumlově. (unobandito)