Pátek třináctého

• Kanada Friday the 13th: The Series (viac)
Kanada, (1987–1990), 54 h 20 min (Minutáž: 45–46 min)

Hudba:

Fred Mollin

Louise Robey, Chris Wiggins, John D. LeMay, Steve Monarque, Jill Hennessy, Zack Ward, R.G. Armstrong, Andrea Roth, Simon Reynolds, Gwynyth Walsh, Gale Garnett (viac)

Pátek třináctého je seriál plný napětí, záhad a nadpřirozena. Každý díl je poutavým příběhem nabitým hrůzou, strachem, zděšením a nebezpečím. Sledujte spolu s námi, jak čtyři spřízněné a statečné duše hledají prokleté starožitnosti a snaží se je získat zpět do svého vlastnictví. V hlavních rolích hrají Louise Robey, John D Lemay and Chris Wiggins. (CBS)

Recenzie používateľa Aurus k tomuto seriálu (7)

Pátek třináctého (1987)

Za mě je tenhle seriál strašně nudnej a docela dost i zbytečnej. Příběh je velmi nudný, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je k smíchu, atmosféra a napětí tu od 1 do 3 série apsolutně neexistuje, kamera tohoto seriálu není vůbec špatná a lokace jsou docela zajímavé. No jediné co zde stojí za pochvalu je nápad, efekty, kamera a lokace nic víc. A apsolutně nechápu to proč se to jmenuje Friday the 13th když to z mou nejoblíbenější hororovou sérií nemá nic společného! Proč se to nejmenuje třeba Prokletý obchod nebo prokleté věci to by dávalo mnohem větší smysl! Taky mě přijde že jen chtěli pozornost a přilákat lidi. A podle mě je na tomto seriálu nebo spíše v první sérii vidět to že neměli moc velkej rozpočet. No za mě 1/10. Vím že měla být 4 série která byla zrušená, pro fanoušky sklamání ale pro mě apsolutně ne. Teda pokud by ve 4 sérii byl Jason Voorhees nebo kdyby ta série navazovala na filmovou sérii Pátek třináctého. To by mě naštvalo kdyby to ve 4 sérii mělo být a nedočkali jsme se toho. ()

Série 1 (1987) (S01)

No tahle první série je prostě špatná a hodně nudná, nechápu to hodnocení 62%. Příběh je nudný ale zas i dobrý ale mohly to udělat lépe, postavy jsou neuvěřitelně blbé a nesympatické, já jim každý díl přál smrt, hudba je spíše směšná než aby byla alespoň dobrá, atmosféra a napětí tu apsolutně neexistuje, kamera první série je docela ok a lokace jsou docela zajímavé. No za mě první série 1/10. ()

The Inheritance (1987) (S01E01)

Tahle první epizoda je že začátku docela dost nudná ale posledních 15 minut není vůbec špatná. Příběh téhle první epizody je docela dobrý, postavy jsou docela sympatické a hudba je dobrá. Atmosféra tu je docela dobrá, napětí zde je asi jednou až dvakrát a kamera není špatná. Za mě první epizoda první série tohoto seriálu 3,5/10. ()

The Poison Pen (1987) (S01E02) odpad!

Tak tohle byla příšerně nudná epizoda kde se skoro nic nedělo. Příběh je špatný, postavy jsou blbé a nesympatické a hudba je docela ok. Atmosféra tu trošku je, napětí zde neexistuje, kamera je docela dobrá a lokace jsou zájímavé. Za mě 0,5/10. ()

Cupid's Quiver (1987) (S01E03)

Třetí díl tohoto seriálu a zároveň první série je o trochu lepší než druhý díl ale první díl mi pořád přijde lepší i když jsem mu dal 2*. Příběh této třetí epizody je slabý a velmi stupidní, postavy jsou stále blbé a nesympatické, hudba je k smíchu, atmosféra a napětí zde apsolutně neexistuje, kamera filmu ujde a lokace jsou zájímavé jako záchod. Za mě 1/10. ()

Série 2 (1988) (S02) odpad!

Tato druhá série je stejná jako ta první, je prostě nudná a špatná. Příběh je nudný, postavy jsou úplně stejné jako v první sérii, jsou stále blbé a nesympatické, hudba je pořád směšná, atmosféra a napětí tu stále neexistuje, kamera druhé série je docela dobrá a lokace jsou docela zajímavé. No za mě druhá série stejná jako první, 1/10. ()

Série 3 (1989) (S03) odpad!

Tato třetí série je narozdíl od 1 a 2 série o trochu lepší ale stále to není vono. Příběh je lepší, postavy jsou o trochu sympatičtější ale pořád to není ono, hudba je stále trapná, atmosféra a napětí tu stále neexistuje, kamera třetí série je docela ok a lokace jsou docela zajímavé. Za mě 1,5/10. ()