Pátek třináctého

• Kanada Friday the 13th: The Series (viac)
Kanada, (1987–1990), 54 h 20 min (Minutáž: 45–46 min)

Hudba:

Fred Mollin

Louise Robey, Chris Wiggins, John D. LeMay, Steve Monarque, Jill Hennessy, Zack Ward, R.G. Armstrong, Andrea Roth, Simon Reynolds, Gwynyth Walsh, Gale Garnett (viac)

Pátek třináctého je seriál plný napětí, záhad a nadpřirozena. Každý díl je poutavým příběhem nabitým hrůzou, strachem, zděšením a nebezpečím. Sledujte spolu s námi, jak čtyři spřízněné a statečné duše hledají prokleté starožitnosti a snaží se je získat zpět do svého vlastnictví. V hlavních rolích hrají Louise Robey, John D Lemay and Chris Wiggins. (CBS)

Recenzie používateľa PKD k tomuto seriálu (47)

And Now the News (1988) (S02E03)

Special quest star...staré rádio typu Cathedral. Jeden z mých osobně osobních...oblíbených oblíbenců...dílů. P.s. černohumorné zprávy, linoucí se z onoho rádia, jsou k nezaplacení.;-) ()

Tails I Live, Heads You Die (1988) (S02E04)

Jen věčná škoda, že se to tomu vůdci Satanského kultu...nepovedlo.:( ()

Wax Magic (1988) (S02E07)

Připomíná to jednu povídku z Domu, ve kterém kapala Krev z 1971. ()

Read My Lips (1988) (S02E08)

Jeden z působivých Břichomluvců je už v Batmanovi. Tohohle hraje ale jeden z nejdémoničtějších oškliváků v dějinách filmu, Billy Drago a to není sakra málo.;-) ()

13 O'Clock (1989) (S02E09)

Vraždící manželka, která chce magické stopky od manžela aka B´Etor z STTNG.;-) ()

Night Hunger (1989) (S02E10)

Bizarní mix Upíra z Feratu (krom auta samého, jeden z nejhorších sračkoidů v dějinách čs filmu...chudák Nesvadba) a Carpenterovy Christiny. Proč ne? Ale mohlo to býti o dost lepší. ()

The Sweetest Sting (1989) (S02E11)

Tohle nevymyslíte. Upíří včely (nekecám) a šílený Včelař v podání Arta Hindlea, který se zjevil v takových flácích jako The Brood od Cronenberga (že by jeho tajný příspěvek?) nebo Invasion of the Body Snatchers ze 78. ;-) Po tomhle vás přejde chuť na med. ()

The Playhouse (1989) (S02E12)

Tohle by se Kingovi (pokud to tedy neviděl) líbilo. Doporučuji všem rodičům. Zakoupíte v každém kvalitním hračkářství. Ujetý mix Špílberga a Kinga. ()

Eye of Death (1989) (S02E13)

Cestovačka časem po magicku. ()

Face of Evil (1989) (S02E14)

Ano správně...pokr. Zrcátka Marnivosti z 1.s. V jedné z hl. rolí, Monica Schnarre, která nahradila Deboru Foremanovic ve Voskovém Muzeu 2.;-) ()

Scarlet Cinema (1989) (S02E16)

Special quest star...Wlkodlak. ()

A Friend to the End (1989) (S02E18)

Tohle není hláška z Dětské Hry ;-) Special quest star...Úlomek Medusy. Té z řecké mytologie. Ne té žahavé potvory z moře.:) ()

The Butcher (1989) (S02E19)

Znovuoživený nacista. Brrrr. Pochopitelně ho musí Jack znovu zabíti a tentokráte...nadobro. ()

Wedding in Black (1989) (S02E21)

Pravděpodobně nejlepší díl 2.s. Special quest star...náš pravý pán...Satan. I když to není pochopitelně jeho pravé jméno. Já se taky nejmenuji PKD. ()

Wedding Bell Blues (1989) (S02E22)

Shodou okolností 2 díly po sobě, které mají v názvu Swatbu.;-) Když pominu to tentokrát prokleté tágo, tak je mnohem zajímavější ta ´´vedlejší´´ příběhová linka. ()

The Maestro (1989) (S02E23)

André Linoge v roli tanečního mistra.;-) ()

The Shaman's Apprentice (1989) (S02E24)

Tady si někdo taky vzpoměl na pravé Američany, kteří jsou opravdovou utlačovanou a skoro zdecimovanou menšinou a nikoli černoši, jak se většina v souč. světě, bludně domnívá. ()

The Prisoner (1989) (S02E25)

1. zjevení se postavy Johnnyho, který ve 3.s. nahradil postavu Ryana. Nic proti němu. Ale Ryan je Ryan. ()