Morbius

• USA Morbius (viac)

Oscarový Jared Leto sa predstaví v novej marvelovke ako geniálny vedec Michael Morbius, ktorý trpí zriedkavou chorobou krvi. Keď sa zdá, že na ňu konečne našiel liek, začnú sa prejavovať jeho vedľajšie účinky... (Itafilm)

Marcas odpad!

Uff, tak takovej shit jsem nečekal. Jo, čekal jsem, že to bude špatný, ale ne až tak, abych si z toho chtěl vypíchnout oči. Oproti týhle slátanině je Black Adam oscarové dílo. Nebudu hodnotit jednotlivé aspekty, protože to nemá cenu. Jediný, co by mě zajímalo, je pro koho byl ten film vlastně určen. Každopádně pro dobro nás všech by ten film měl být stáhnut ze všech služeb a zakopán někde velmi, velmi hluboko. ()

W.Goldfinch

It's Dyin' Time! Nikdy by mě nenapadlo, že Jared Leto bude v nějakém filmu ten nejmenší problém, ale tady je špatně snad úplně všechno. Jak něco takového mohlo vylézt dvacet let po prvním Spider-Manovi mi zůstává záhadou. Morbia už nikdy víc, prosím. ()

Dejf4

Kde jen začít? Opravdu strašné a směšné zároveň. Neuvěřitelně se to celé vleče. Příběh absolutně bez nápadu a myšlenky. Je to slepenec scén, které na sebe pořádně ani nenavazují. Hnusná digitální akce. Škoda slov a času. Zkrátka jen další zbytečný a nic neříkající superhrdinský film. 2/10 ()

Nikolas__

Morbiuse nikdy nezapomenu. Je to tak průměrná a scénáristicky kompletně debilní věc, že to i přes řemeslo nelze tahat na nadprůměr. 50% ()

Doggie773

Čekala jsem, že to bude špatné a představa se také naplnila, i když první půlka filmu vypadala celkem slibně. Jared Leto jako Morbius byl celkem sympatický, ale co se týče vedlejších věcí jako je akce, scénář nebo střih, tak se o nich hezky mluvit nedá. Děj byl uspěchaný a nevýrazný. Nadále závěrečný souboj nebo konec úplně byl katastrofa. No, uvidíme co má Sony, případně MCU v plánu do budoucna, protože podtitulková scéna nedává smysl a Sony si již budoucnost zkazil zabitím Carnage, který měl velký potenciál do budoucna. No nevadí, o to to bude zajímavější :D ()

Antikritik

Zdá se mi, že se nám film snaží říct, že je součástí SpiderVerse i přesto, že na Spidermanův svět nemá žádný větší vliv a zvláštní se mi zdála i hláška "I am venom", která se mi zdála, že tam nepatřila. Dávám 3 hvězdy jen za to, že jsem si oblíbil Morbiuse v komiksech a nemám to srdce tomuto filmu dát 2 hvězdy. ()

PanPyzamo

Je to škoda, jak Morbius nakonec dopadl. Těšil jsem se na něj. Začalo to fajn a vlastně to bylo fajn pro mě celou dobu, jenže netrvalo dlouho a nastal konec a já jsem jen hloupě civěl s pocitem, že to už je vše? Bylo to moc krátké a tím pádem i takové podle mě prázdné. V mých očích stejný problém, jako druhý Venom. Zkrátka rychlé tempo, které ale ve finále škodí. Zápletka tomu také nepomáhá a byla podle mě trochu slabší. Za mě nadprůměrný film, který nedoporučuji. Snad jen těm největším fanouškům Marvelu. 6/10 ()

nNibiru

Koukám, že doba kdy má každý svůj vlastní názor je pryč a hodnocení tu většina lidí dává podle toho, co říkají ostatní, což je velmi velmi smutné. Proto již nedávám na hodnocení filmu, protože je to extrémně neobjektivní. Mě film osobně nadchl, příběh byl jasný a jednoduchý dle mě na tom šlo zapracovat lépe. Líbí se mi vytvoření séra z netopýrů což mi sedí nejvíce a hlavně více realisticky. Jared Leto hlavní postavu zahrál fantasticky a jak jsme říkali s manželkou, ten se pro tu roli hodí jak hrnec na prdel :). Reálně bych dal 4* z 5, ale jelikož tu jsou hodnocení, které tu jsou jen podle ostatních aby vypadali cool, že dávají jako ovce podle ostatních, dám plný počet. ()

v.indruchova odpad!

Tohle není Morbius, ale Moribundus. Pfujj. CO je to za podivnou modu, oslavovat zlosyny a zlo? Nemá se snad proti zlu bojovat? přijmout tuhle odpornou stránku dobře, ale odmítnout jí a najít cestu na stranu dobra to je hrdiství. být temný není hrdiství je to jen snadné. Vizuál chvilku zaujme jinak lítost nad ztraceným časem. Je to odporné temné a nedává to smysl. Postavy jsou vám ukradené.  Žádné budování napětí nebo jakého koliv zájmu. Nesdílím "lásku" ke zlu a temnotě a mrzí mě že si v tom někteří lidé ještě lebedí. Odplivněte si a jděte dál. ()

Dasty odpad!

Nevím nevím co napsat jen v rychlosti je to hodně divný není tam nápad a záporák jako úplně nevidím motivaci být zlí ...  to jen ve zkratce co mě na tom  filmu štve a na otázku kdo si říct já jsem Venom ... tak to se nepovedlo, těch věcí co vadilo bylo víc a u mě bylo očekávání větší téma upírů mám rád tohle ne ... ()

Jemes odpad!

můžu tu napsat obsáhlé info o tom, proč je to tak špatný, ale asi jen napíši usínal jsem a přeskakoval pasáže. ()

Tomko87 odpad!

Tak toto bolo solídne na hovno. Akože aj starť Daredevil je na tom sakra lepšie. Hlúposť strieda škaredý audiovizuál , zlých hercov, a bojové scény. Pfuu. Sony ide bomby. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny