Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Rembrant

Fantastický seriál, který spojuje několik generací. Každá epizoda prakticky o tom samém a stále to má své kouzlo. Správná dvojka jak má být =) ()

Kothy

Klasický animovaný seriál. Zná to snad každý. Jako malý jsem u toho trávil spoustu času. Na to jak je to staré, je to výborné. Chudák Tom to většinou schytá, ale vždycky to přežije. :D ()

Smok

Je jedno komu človek fandí, či mačke, alebo myši. Toto je proste nadčasový animák, plný neskutočne dobrých nápadov, ktorý bude mať vždy čo povedať a ja sa vidím ako sa budem na ňom zabávať ešte aj s mojimi vnukmi :) ()

StevenW.

Nikde zvony nezazvoní,když kocouři myši honí.Ani se svět nezbourá,když honí myš kocoura.:-) Tenhle seriál je veselá vzpomínka na moje dětství a dobu,kdy jsem se ještě koukal na Večerníček. :-) (smích) ()

nascendi

V období, keď v televízii nebolo na čo veľmi pozerať som si tento seriál rád pozrel. Siahol až na dno možností kresleného filmu. A imponovalo mi, že vzťah Toma a Jerryho nebol z pochopiteľných dôvodov antagonistický. ()

Rocky62

Tihle 2 patřili ještě s několika dalšími např.Bugsem Bunnym k mým nejoblíbenějším animovaným postavám, které mě pobaví ještě dnes. ()

klerik

Klasika na ktorej som vyrastal (teda vtedy to začali dávať u nás :-)) Na svoj vek revolučné ale aj násilnícke a nie vždy detské. Napriek tomu som si k tomuto vybudoval bližší vzťah ako k východnému VLK A ZAJAC... Klasika, na ktorú už nedokázali rovnako úderne nadviazať ani jedným pokračovaním... ()

SeBig

Miluju tu pohádku celým svým srdcem. Moje dětství... a nejlepší na tom je, že i když si to pustím i teď furt mě to baví, furt mě to dokáže rozesmát. Nejlepší dvojka Tom a Jerry. ()

Stanislaus

Nerozlučné duo kočka-myš a "kámoši jak hrom", jejichž dokonalé bitky a naschvály se staly za těch pár desítek klasickými a o nic méně vtipnými. Tom a Jerry je v podstatě taková animovaná verze grotesek s Laurelem a Hardym. Zkrátka kreslený seriál nejen pro děti, který nestárne a je stále stejně atraktivní a zábavný. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)