Oggy a škodíci

• Česko Oggy a škodíci (viac)

Oggy, dobrosrdečný, tlustý kocour nemá rád nic jiného než poklidné podřimování u televize. Tři zlomyslní švábi Joey, Marky a Deedee se však svým neustálým obtěžováním a trápením postarají o to, aby poklidný život, po kterém tučný kocour tak touží, skončil. A co víc, švábi jsou jen částí jeho problému... Oggyho spokojený život také narušuje jeho bratranec Jack, který je posedlý ďábelským úmyslem zničit nezvané vetřelce jednou provždy. (oficiálny text distribútora)

Evee04

Tá najlepšia možná variácia Toma Jerryho aká sa na televíznych obrazovkách objavila.Sledovat ako traja malý šváby,ktorí sa pokúšajú za každú cenu,ponížit a ublížit Oggymu,je na nezaplatenie,a nehovoriac o jeho najlepšom kamarátovi,či susedovi psovi.Vždy si s radostou pozrem hocijakú epizodu a o úsmev je postarané.__95% ()

SpicyNugget

Moje dětství. Tehdy to ješte byli škodíci, dnes už jsou to švábi. A já to ani nikomu nezazlívám, je to doslovný překlad a “růže, byť zvána jinak, bude stále vonět po růži ”. I nové díly mě baví stejně jako staré kousky a nejvíc sympatické mi je, že ač se v tomto seriálu nemluví, vždycky jsou postavy naanimované tak, že vím, co přesně chtějí říct. Gestikulace, výrazy - super. Povedený kousek, který se drží dodnes. ()

Ajinka126

Teď Vám řeknu trapnou vzpomínku na tuhle zlomyslnou pohádku.. Ráno jsem vždy vyrazila do školy (základní školy) po zhlédnutí Oggyho a škodíků.. do teď na ten seriál nedám dopustit :) Vždycky mě tak mile připravil na ten dětský teror. Je mi jasné, že je Vám to ukradené, ale opravdu tomuhle věnujte Vaši pozornost. ()

Potjoc

Jeden z těch seriálů, který sleduji celé roky. A není to pro mě zas tak drsné, jak to tady píšou. Ve srovnání s některými díly Spongeboba je to o něco mírnější. Na kresbě se mi líbilo to stínování, textury a odstíny. A ve srovnání s Jerry, ty škodíci jsou někdy i poraženi. Líbí se mi naschvály a nejvíc ze všeho se mi libí, když se objeví buldog a jeho neustálé zbití - řvu smíchy. A to mňoukání při ránách - dříve jsem bral ten efekt jako důraz týrání zvířat, ale teď se tomu směju a požaduji to v každém díle. Jeden z málo seriálů, jehož grafika a styl se drží po celé roky na stejno. Co se týče posledních dílů z roku 2012 - sice grafika je stejná, hudba je stejná, ale ty díly už nejsou tak vtipné a Oggy, Jack a buldog jsou nejlepší kamarádi. ()

kondor77

Můj "kamarád" říkal, že vždy když tento seriál sleduje zhulenej, tak se pak kvůli bolestem na plících nemůže několik dní smát. Můj "kamarád" má vždycky pravdu. Jedna z nejlepších animovaných grotesek. Z nějakých důvodů mi to připomělo stařičkého Pepka námořníka. ()

Galéria (2 205)

• Tři švábi, kteří vystupují v seriálu pod jmény Dee Dee, Marky a Joey, jsou pojmenováni podle členů americké punkové kapely The Ramones. (Kritiq)