Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

GodKnows

Pre mňa jednoznačne naj sitcom. Možno ani nie podarenými vtipmi ale neskutočne dobrým obsadením, ktoré mi prirástlo k srdcu tak ako nič iné predtým. Množstvo výborných častí. Snáď na každej som sa zasmial + vyronená slzička na konci 10tej série je u mňa jasných 5* a 100% ako vyšitých. ()

lilly721

Pol hodinka zabavy, ktora nikdy nesklame...Ked v r.2004 serial koncil, bolo mi smutno...Avsak nastastie je to jeden zo serialov, ktore mozete pozerat dokola a neomrzia:) Perfektny humor, komicke situacie a Chandlerov suchy humor vytvorili z Priatelov kinematograficku klasiku! ()

AdamFogl

Ano, Přátelé dokáží čas od času pobavit a rozhodně jim neupírám jejich kvality - u některých epizod přímo vynikající scénář, brilantní dialogy, super úvodní píseň, sexy Jennifer Aniston, nádhernou Courteney Cox a možná bych našel i další. Ovšem vydávat tento seriál za nejlepší seriál všech dob, to je jako vydávat Pelíšky za nejlepší světový film - stejně jako Pelíšky i Přátelé občas pobaví, potěší, ale že by měli býti nejlepšími? Co zápletka, která se pořád opakuje - někdo s někým chodí, pak se spolu rozejdou, všichni ostatní ho utěšují a pak se dá dohromady s někým jiným (Přátelé už chodili snad s půlkou USA)? Co naprosto příšerná Phoebe (Lisa Kudrow)? Co ta sentimentální poslední epizoda, která cíleně útočila na city příznivců? Zkrátka a dobře, už jenom proto, že se mi ta Friends-manie patřičně hnusí, budu ošklivý a dám jenom tři hvězdičky. A zapáleným příznivcům bych vzkázal, věnujte svou náklonost nějakému seriálu, který si to OPRAVDU zaslouží. 60% ()

BLADER

Každodenná, dá sa povedať pre mňa kultová záležitosť. Pri tomto seriály mám vždy ten nádherný pocit, kedy sa môžem celkom odtrhnúť od reality a skvele sa zabaviť. Hlavná zostava šiestich sympatických postáv funguje dokonale a seriál si tým drží úroveň nejakých desať rokov. Prežil som s týmto seriálom už toho veľa, od začiatkov, cez príhody, ktoré si často prichystáva život, až som sa dostal na samý záver, kde sa kruh uzavrel ja som pochopil, že toto je jednoducho jeden z najlepších seriálov, aké som kedy videl. ()

Karmina

Moje dlouholetá láska, viděla jsem je tolikrát a pořád je miluju. Vždy při posledním díle pláču a při prvním se raduju. ()

waska

Viděl jsem snad všechny díly. Kromě tohohle seriálu už byl pouze jeden, který jsem takhle sledoval. Ano,máte pravdu, 902 10 :-) Kdo by neměl rád Chandlera, Rosse nebo Joeyho? Pravda Monica, Rachel i Phoebe mi dost často lezli na nervy, ale vzájemně se tak doplňovali, že jsem je miloval všechny. A v tomhle je tento seriál tak úžasný. Vžijete se do postav a zamilujete si je a opravdu, opravdu vám bude líto, že to taky někdy musí skončit.. ()

Menno

Na plné hodnocení to nakonec není. Neuvěřitelně mi totiž vadí postava Rachel, možná to souvisí i s tím, že nemám moc rád Jennifer Aniston. Každopádně mě v seriálu hrozně s*** celá dějová linie vztahu Ross - Rachel. Poté co se rozešli si začali dělat naschvály a to mi vážně nepřišlo moc vtipné. A tam kde je Ross pořád roztomilý, se Rachel stále chová jako protivná nesympatická kráva. Závěr seriálu, kdy tito dva logicky nakonec skončí spolu, nemůžu scénaristům odpustit.// Navíc takto rozdílní lidé (nejen inteligenčně) by se spolu v reálném životě nikdy nepřátelili. ()

Grogan

Jeden z nejlepších amerických sitcomů, které znám. Skupina různorodých lidí, kteří zažívají radosti a strasti života. Mým favoritem je natvrdlý Joey, sarkastický Chandler a pěkné kočička Monika. A tyhle každodenní záležitosti prožívají s řádnou dávkou humoru. U některých scén jsem se skoro válel smíchem po zemi (a je snad něco v sitcomu důležitější nežli humor?) Oceňuji i fakt, že seriál si udržel víceméně vyrovnanou kvalitu až do samotného konce. ()

AntiasKing

Každý díl jsem viděl asi pětkrát a pořád to nemá chybu. Sleduju to furt, jak vstanu tak do nového dne jeden dva díly vždycky povzbudí, pak když přes den není co dělat, no a předtím než se vydám do říše snů tak taky 2-3 díly...Ten styl a ty vtipy jsou zde originální, proto je to tak oblíbené. Dneska už se tenhle styl normálně hraje často, ale nikdy ne tak dobře jako tady, tady to vzniklo. Ostatní komedie nebo sitcomy by se měli zahrabat oproti tomuhle. Ty vtipy už jsou dneska klasika a i když to znáte nazpaměť a měli byste vybrat TOP 50 vtipů z celého seriálů, které vás nejvíc dostali, tak i to by bylo málo. Prostě ve svém oboru nej na světě!!! Od srdce se opravdu nefalšovaně zasmát je těžké, ale Přátelé to zvládají i desetkrát v jednom dílu. Řekl bych, že je u tohodle stokrát větší sranda než u Simpsonů. Oblíbenost postav: 1) Chandler (je mi povahově nejbližší z šestice), 2) Ross, 3) Joey, 4) Rachel, 5) Monika, 6) Phoebe. 99% Jedno procento ubírám, kvůli občas příliž rádobydojemnému zdlouhavému vyznávání lásky, ale jelikož se zde tahle situace objeví jen párkrát tak ztrhnu jen to 1%. PS: Tady je asi nejlepší český dabing jaký kdy vznikl. ()

Kvasekus

Přátelé...seriál, kde to začalo. A to je jeho jediná slabina. Kdykoliv vznikne nový seriál v lehce podobném duchu, tak se začne řikat: Á to jsou jenom noví a horší přátelé. Tohle srovnání nemam rád! Přátelé jsou a budou jedinečný! ()

R4D0

Tak a teraz som urazil veľmi veľké spektrum ľudí možno aj Priateľov tých s ktorými sa denne stretávam ale ja asi za to nemôžem zakaždým ked seriál beží v televízii mám taký divný pocit aj si sadnem a pozerám sa na to ale nič vôbec nieč mi to nehovorí nič mi nehovoria pre mňa plytké a suché vtipy nič mi nehovorí scenár nič mi nehovorí samotný seriál a pravdu povediac nečakal som že spomínaný seriál bude mať také veľké percentuálne množstvo azda možno len kultúra v ktorej žijú hlavné postavy mi je sympatická pretože Ameriku a hlavne New York mám rád ako samotný celok ale inak nič teda až na pár výnimočných scén. ()

Oonika

V podstatě již kultovní seriál. S přibývajícími seriémi trochu ubylo kvality, ale stále to zachraňuje herecké obsazení svými úžasnými výkony. ()

Mngwa

Kde se ve všech bere to nadšení?? Kristova noho .. jednu hvězdičku dávám za 1 scénku která mi přišla relativně vtipná (myslím, že jsem se uchechtla). ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry