Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

velkyvezir

Seriál, který si dokázal udržet úroveň po všechny sezóny, ne-li říci, že sezonu od sezony se zlepšoval. Legenda. ----- Po letech se na to dívám a kdo je fakt kultovní osoba, tak otec Monicy a Rosse. :-D Celkově oba jejich rodiče byli vlastně skvělí, ke všem jejich přátelům se chovali jak k vlastním (i k Chandlerovi po vysvětlení situace s trávou). ()

klúčik

Výborný americký seriál. Výborné herecké výkony, výborný scenár. Videl som ho v slovenskom aj v českom dabingu a musím priznať, že v slovenskom je omnoho lepší. Už aj u nás sa konečne robí dobrý dabing. 85%. ()

medlo

Jednotka medzi sitcomami. Nepoznám človeka, ktorí by nemal rád tento seriál. Ja sám som ho videl niekoľkokrát a vždy som sa smial. To hovorí samo za seba. ()

Ondra16

Skvělý seriál. To co dělá Friends tak vyjmečnými, je právě ustřední šestka přátel, na které ten název dokonale sedí. Tak výborně napsané postavy nenajdete snad v ničem jiném. Asi to někomu přijde přeslazené a stále se opakující, nadruhou stranu neznám nikoho, kdo by neznal Přátelé. A ani se nestydím za to, že zbožňuji to co spousta jiných. ()

chamba

Čo sa sticomov týka Priateľom je v tomto smere veľmi tažké konkurovať. To, že som jednotlivé časti videl niekoľkokrát sa mi stalo len pri veľmi výnimočných seriáloch a tým Priatelia určite sú. ()

Losik

Po znovushlédnutí všech sérií v řadě si konečně dovolím okomentovat tento seríál, který dal vzniknout mnoha následníkům, kteří měli všeliaké úspěchy. Pro mě jsou Přátelé první seriál svého druhu a svým vtipem a celým příběhem ( nebo situacemi, epizodami ) jedineční. Jen HIMYM se dají srovnat, ale je to těžké. HIMYM si od přátelé půjčují mnoho věcí až se mi to místy zdálo trochu jako vykrádačka, ale to jsem si uvědomil až teď. Jinak Přátelé jsou super a budete s nimi všechno prožívat. Nedoporučuji na to koukat v televizi, protože se často stane, že prošvihnete epizodu. Lepší je si to hezky pustit na počítači a v pohodě si to sledovat, kdy se vám zachce. Perfektní parta lidí, kteří jsou od sebe tolik odlišní, že si zamilujete každého. Navíc v seriálu jsou super hosté jako Bruce Willis a jiní, kteří okořeňují určité díly. Dalo by se tu psát hodně věcí, které vás ani nemusí zajímat, ale tento Seriál mezi seriály se prostě musí vidět! 101% ()

Jaccobos

Nejlepší oddechovka, kterou kdy kdo natočil. Splňuje všechny mé požadavky: Originální, vtipný, krátký - nenudí. Plný nesmrtelných hlášek a humoru. A ta úvodní melodie je taky super :) ()

BlackTom

Každý seriál má svoje slabšie a silnejšie časti, len Pratelia si udržali vysokú kvalitu. Nikdy som sa nenudil, vždy som sa smial a dojímal vtedy, keď to bolo treba (každú epizódu) a nesmierne ma mrzí, že to všetko už skončilo. Phoebe, Joey, Monica, Rachel, Ross a Chandler, ťažko povedať, ktorého / ktorú z nich som si obľúbil najviac. Priatelia sú niečo neskutočné, môžem vidieť desaťkrát za sebou tú istú epizódu a predsa mi bude pripadať stále rovnako vtipná ako prvý raz. Pre mňa určite najlepší a najkvalitnejší seriál, ktorý nezapadne prachom ani do roku 2050. ()

joora1

Přátele zná každý a ten, kdo je nezná by to měl okamžitě napravit. Vynikající, pohodový, vtipný seriál, který obohacuje každý člen z herecké party jiným způsobem, jenž je pro něj typický. Máme tu vtipálka Chandlera, trošku natvrdlého Joeyho, přehnaně uklízecí Moniku, jejího "supervzdělaného" bratra Rosse, ambiciózní Rachel a dokonale ulítlou Phoebe.Každý z přátel na své kamarády nedá dopustit a jejich životní příběhy stojí opravdu za podívání. ()

Madluska

Profláknutá klasika, ke které se ráda vracím už poněkolikáté. Závidím téhle partičce to stálé setkávání u přátel v bytě nebo na kafíčku v Central Perku s podivínským Guntherem (ok, přiznávám se, toho jim nezávidím :-)). Docela bych brala kámoše, kteří by v jednom kuse sršili vtípky jako Chandler, těžili výhody ze své popularity jako Joey, ochotně poskakovali podle mého přání jako Ross, všechny trable házeli za hlavu jako Phoebe, vařili jako Monica nebo radili v oblasti módy jako Rachel. Ale co to plácám, pár takových už přece mám! To ovšem nic nemění na tom, že tenhle seriál je parádní... :-) ()

islanzadi

Co říct k přátelům, aby to už nebylo po 150-tý to samý? Geniální seriál na který se mohu dívat kdykoli. Snad není epizody, která by mě nerozesmála. Vítězí ale ta, kdy Rosse říká, že kondomy nejsou 100% spolehlivé a Joye vytáhne ty kondomy a začne studovat příbalový leták. Ten jeho výraz, koho by nerozesmál? ()

Ragdoll

Oddechový sitcom, který mě nikdy nepřestane bavit a u kterého jsem schopen sject třeba celou sérii bez přestávky. Už v té době bezkonkurenční a jedinečný svým typem humoru (později kopírovaný HIMYM), nestárnoucí, nesmrtelný. Během seriálu sice dojde k prudkému poklesu kvality, osmá, devátá a desátá série už je zbytečné, peníze vydělávající natahování příběhu, ale vysokou laťku si dovedl udržet po dlouhý úsek svého trvání, na rozdíl od How I Met Your Mother, které už ztratilo veškerou vtipnost a souvislost a které má ke konci bohužel ještě hodně daleko. Skvělý český dabing má na svém úspěchu také zásluhu, v originále jsem viděl pouze jednu sérii.100%. ()

jirijost

Jsem velký fanda této skvělé party. Viděl jsem všechny díly snad už stokrát, přesto mě neomrzeli, mohl bych se na ně dívat pořád a stejně mě vždy stoprocentně pobaví, je to prostě špička. Za nejlepší sérii považuji asi třetí a čtvrtou, v závěru u té deváté, desáté už je přeci jenom hodně znát že dospívají a už nedělají takové "vylomeniny" jako za svého mladí. Jako své nejoblíbenější postavy beru Joeyho (Matt LeBlanc) Chandlera (Matthew Perry) to je dvojice u které se směji snad všemu co společně dělají, legendární je hlavně díl kdy Joey prodával skříň, vlezl si do ní a tak je vykradly, nakonec tu skříň vyměnily za kánoi a ta byla tak to jediné co jim zbylo. V mém soukromém žebříčku seriálu jsou Přátelé na druhém místě, Bratrstvo neohrožených je totiž srdcovka a z prvního místa ho nesesadí asi už nikdy nic. Joey: Jé, nenavrtal jsem tě? Chandler: Ne, nenavrtal. To je vrtačka, tou bys mě zabil. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry