Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

blixadovan

Čím jsem starší, tím přicházím tomuto seriálu více na chuť - lehkonohá, svěží, opravdu situační komika a zejména skvělý český dabing. Je pravda, že v posledních řadách se už dalo předpokládat, co který "přítel" udělá, přesto, nebo právě proto byly epizody z posledních řad velmi vtipné a podařené. Chandlerovi poznámky mě tedy bavily náramně. První díly jsou o něco více těžkopádné, ale to je celkem pochopitelné, chvíli trvá, než se vlak rozjede a tenhle se teda rozjel... ()

Berenise

Jop, zase budem naprosto inverzna, ale nikdy som nevidela pokope viac nesympatických ľudí, ako ponúka tento seriál. Dve hviezdičky za to, že som sa občas zasmiala. Inak nesmierne americké a dosť afektované. Asi som z inej planéty, sorry :) ()

Hruzi

Praštěná Rachel, šílená Monica , bláznivá Pheobe, sukničkář Joey, komik Chandler, chytrák Ross.Těchto šest přátel nás provede bezkonkurečně nejlepším sitcomem. Jejich příběh je v každém díle originální a pobaví. Výborné oživení seriálu přichází i s velkými hvězdami jako je Bruce Willis, Brad Pitt, Sean Penn, Julia Roberts, George Clooney, Jean-Claude Van Damme, Reese Witherspoon, Dakota Fanning a další... ()

Sir-Filip

Fantastický nápad umně převedený do seriálové podoby, to asi nejlépe vystihuje tento dnes už kultovní seriál. Každá postava je jiná, každá má své vlastní manýry, každá svůj osobitý humor, a proto v nich můžeme tak snadno najít sami sebe. Přestože znám už téměř všechny díly nazpaměť, vždy když Přátelé opakují, stejně znovu sedím u televize a hltám ho znovu a znovu. Je to prostě moje srdeční záležitost a tady nezbývá, než hodnotit plným počtem. Myslím, že neexistuje žádná věc, která by mohla můj názor na toto dílko změnit! "ENJOY IT !!!" ()

Lenulinka

Byla jsem nucena zvýšit hodnocení na plných 5*, protože jsem v Anglii začala sledovat Friends úplně od začátku bez českého dabingu. I když jsem vždy měla za to, že patří mezi vcelku povedené, po návratu do ČR a puštění televize, kde zrovna opět začali dávat tento seriál, jsem bleskurychle změnila názor, protože se na to jinak, než v originále, opravdu nedá koukat. Věřte mi. Spousta hlášek, skrytých vtípků a vtipů s velkým V, které vás nechají ležet pod stolem s křečí od smíchu... myslím, že už nikdy nikdo nenatočí lepší sytcom, než je tento. A nehádejte se. ()

tommmy89

Stará klasika, sprevádzajúca moje dospievanie :) Áno, kto z nás nevyrastal pri tomto seriály? :) Myslím, že väčšina z nás áno. Známy Joey, Rachel, Chandler, Monica, Ross, Phoebe. Nič viac k tomu netreba. Každí ich pozná, takže 4 z 5 ()

Luteka

Neomrzí, vždy se zasměji, vždy se odreaguji ... Ale kdyby jenom toto stačilo, asi by se Friends nestali seriálem století, že? Je v tom asi nějaké kouzlo :) ()

HomeAlone

Malo ktory serial si ma dokazal udrzat po cele jeho vysielanie . Spickova zalezitost s peknym koncom . By som sa nebranil celovecernemu navartu priatelov ()

prokda

Nejlepší sitcom všech dob. Nezapomenutelná šestice přátel Rachel, Monica, Phobe, Chandler, Joey a Ross. Myslím si, že se tady nenajde nikdo, kdo by neznal tohle sixteto přátel. Nemá cenu se více rozepisovat. Seriál nemůžu hodnotit jinak, než plným počtem. 100% ()

giovanni3

Vynikající seriál na který se vždy rád podívám a je mi jedno kolikátá to je řada či díl.. Dokonalá směsice lidí fůra vtipu a všeho. Některé díly nejsou tak dobré jako jiné, ale těch je opravdu minimum... Ani nevím kolikrát jsme Přátele viděl a kolikrát je ještě uvidím.. :) 5z5 ()

latvar

Na tuhle vyšinutou partu mladých lidí, kteří spolu tráví většinu svého volného času je radost pohledět. Intelektuál Ross, přihlouplá Phoeby, puntičkářka Monica, pomatenec Joey, ztřeštěná Rachel a rádoby vtipný Chandler. Jeden z mých Top seriálů 95% ()

DeathTheKid

Přátelé jsou výjimeční, protože neustále baví vtipy, které se přes těch 238 epizod prostě nedají zapamatovat všechny. Každého z nich si zamilujete kvůli jedinečné vlastnosti - trhlá, hladový, puntičkářská, sarkastický, naivní a hodný. Problémy mi trochu dělala Pheobe, ale postupem času a "znovusjetím" si uvědomuji, že je z nich ta nejnormálnější. Ok, tak ne, ona je fakt jeblá :D A co je nevídaným, ale taky obrovským plusem je, že přátelé dokáží dojmout, což až neuvěřitelně dokáže balancovat s humornou stránkou, která z tohoto kousku udělala asi NEJLEGENDÁRNĚJŠÍ SERIÁL VŠECH DOB! <3 ()

spikey1

v dětství milováno díky komediálním taškařicím, nyní milováno jako možnost ztotožnění se s prožíváním charakterů. I dílky absolutně konzervovanému prostředí bytu a kavárny seriál nestárne a není nutné přemýšlet jak by do děje promluvila například technika podléhající vývoji. Bravo! ()

zsn

Na svou dobu ano, ale dnes to má konkurenci s každým novým seriálem. Na přední příčce nej seriálů rozhodně nee! ()

blackkocour odpad!

Nejlepší a neúspěšnější sitcom vůbec? Hele, čest památce Matjůa Perryho, ale kdyby nosil gumové rukávky do vany, mohl doteď šňupat rozdrcená lízátka.. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry