Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Luxurka odpad!

..asi jsem jedna z mála, které tenhle "humor" není blízký. Mě to prostě vtipné nepřijde, ba co víc, přímo trapné. Ani jedna postava mi není nijak sympatická a nebojím se říct že mě doslova serou. Nelogické vztahy, definici přátelství vidím daleko víc v seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Když neumíte hrát na klavír, řeknu... tyjo kašli na to, je to na hovno a netrap nás, ani sebe.. a ne - tyjo Phoebe ty jsi vážně dobrá, pokračuj!!! Dávala jsem tomu víc šancí, jelikož jsem si připadala divná, že se mi to nelíbí asi jako jediné na planetě. Ale nic. S každým dalším kouknutím jsem měla pocit že mi to vzalo rok života a chci se zabít naběhnutím hlavou proti zdi, nebo půjdu ven a schválně budu provokovat policajty aby mě zastřelili, když ani to nevyjde, pomalu se budu snažit přejít dálnici D1 na úseku před Jihlavou. Btw. skvělá pomůcka na prvním rande... Máš rád Přátele? Joo miluje, viděl jsem každej díl a jsou skvělí!!! Mám doma sbírku se všema sériema na DVD. Ok, odcházím protože pán je debil a primitiv a jestli se u tohohle směje tak si s ním opravdu rozumět nebudu. (kromě ThorvaldR Wenzelssona ♥) ()

ivvi

Kultový seriál, ktorý dnes pozná azda každý z nás, si získal srdcia miliónov divákov po celom svete vďaka svojmu americky ladenému, ale nevtieravému, situačnému humoru . Tento seriál odzrkadľuje osudy šestice "obyčajných" smrteľníkov žijúcich vo svetovom centre diania - New Yorku na konci starého a začiatku nového milénia. Ich každodenné príhody, starosti, či problémy väčšinou zdieľajú spoločne pri šálke kávy v ich obľúbenom Central Perku. Charakterovo a kariérne od seba na míle vzdialené povahy, ktoré by na pohľad nespájalo nič, len chodenie na rovnakú strednú školu, predsa len oplývajú kvalitami, ktoré z nich robia skutočných priateľov, a to láska, vzájomný rešpekt a samozrejme humor a nadhľad. Nenájde sa snáď ani jedna epizóda, ktorá by trpela deficitom Chandlera Binga a humoru jemu vlastnému, roztomilého a nahlúpleho Joeyho Tribbianiho, či kultových účesov Rachel Greenovej. A aj keď seriál de facto prestal existovať, pevne verím, že príde deň, keď sa k nám tento fenomén zvaný Priatelia vráti aspoň v podobe celovečerného filmu. ()

megacik odpad!

Chápem, prečo toto malo vysokú sledovanosť pred dvadsiatimi rokmi, keď ešte nebol internet, nebolo toľko možností zabaviť sa. Prečo to však ľudia pozerajú teraz, prečo s týmto komerčiakom strácajú čas, tak to už vôbec nechápem. Musel by som sa sakramentsky nudiť, aby som si zapol Priateľov. A čo viac, strašne ma štvú tie výbuchy smiechu v pozadí seriálu. To ako keby sa ma snažil seriál presvedčiť, aby som sa smial. Ak k tomu pripočítam ten preafektovaný dabing niektorých hercov, ktorý mi tým znechutil väčšinu účinkujúcich(ďakujem), tak by som povedal, že tieto dve veci prispeli k tomu, že nielen že tento seriál nemám rád, ale ešte ho aj nenávidím. Herci nehrajú zle, to by som im krivdil, ale ako celok to na mňa pôsobí tak, že sa tomu snažím vyhnúť. ()

AndySvk

Stara dobra klasika ktora neomrzi ani po rokoch , zasmiat sa da stale a Chandlerove forky su top stale. Rossov zlozity zivot ( :D ) a tak dalej ()

Scoobys

Přátelé je opravdu seriál který by mě jako první napadl kdybych byl nasraný, rozzuřený a chtěl bych se prostě podívat na něco co by mě uklidnilo a nasadilo pohodovou náladu. Zkrátka super senoš do nepohody. :) 4 Hvězdy. ()

K4sum1

Bez komentáře nejlepší sitcom všech dob. Ty dnešní rádoby vtipný seriály mu nesahají ani po kotníky. Viděno snad 50x a prostě mě to pořád baví a rozesmívá. PS: Phoebe je nejlepší! :) ()

killer1992

Dával jsem tomu šanci a ne jednou, zkoušel jsem to sledovat jak od první epizody, tak i od těch pozdějších, zkoušel jsem sledovat třeba deset dílů po sobě, abych to neodsoudil jen kvůli tomu, že jsem narazil na špatnou epizodu, ale prostě to nejde. Ač většina lidí kolem mě Přátelé miluje, ačkoliv je to všude vysoce hodnocený seriál, tak já asi nikdy nepřijdu na chuť seriálům, které se honosí žánrovým zařazením komedie / romantické. ()

PsenickaR

Špička a legenda mezi sitcomy, o tom snad není pochyb. I když občas nostalgicky zapláču, že již nejsou nové díly, musím uznat, že 10 sérií je tak akorát. Přátelé znám prakticky nazpaměť a jsou dokonalí pokud potřebuji jen nějakou kulisu, protože zrovna dělám něco jiného. Stačí jen slyšet ty hlášky a už se směju. 6 zcela rozdílných lidí nám díky špičkové práci scénáristů servíruje skvělý humor. Ano, první 2 série jsou pro nás v dnešní době už trochu zastaralé,ale pak už se to lepší. Přátelé si získali dokonce takový status, že na krátké scény hostovaly i největší hvězdy - Julia Roberts, Brad Pitt... Pro mě opravdu povedené hostování bylo s Bradem Pittem a celkově nejlepší díl asi ten, kde se soutěžilo o byt s vynikající soutěžní otázkou na konci - Co dělá Chandler za práci ? :-) a BTW : HIMYM jen chabá náhražka a vykrádačka Přátel... ()

Vodin

Super americký seriál o partě kamarádů, kteří se stanou opravdovými přáteli, ne těmi falešnými z dnešní doby. jedu to dokola už kolik let a nikdy to asi neomrzí, je to vtipné, pohodové ideální když se něco nedaří, nebo je venku hnusně a je třeba vypnout.Přátelé je parta která,když končil poslední díl tak jsem to prožíval všech těch deset sérií s nimi a nechtěl jsem , aby to skončilo.Přijde mi,že dohromady jsou moc silný,ale jako jednotlivci ztrácejí.Nejlepší je samozřejmě Joey a Chandler super dvojka, Krásná Rachel, praštěná Phoebe, upjatá Monika a Ross kterému se nic nedaří :D 100% ()

matej773

Tento seriál a éra mne nikdy moc nebavila ani nechytla. Humor mi přijde takový neslaný nemastný a málo postav se opravdu povedlo. Proto takový slabší průměr co se týče sitcomů, 50 %. ()

C_REAM

Mám rád tuhle ulítlou partičku, trochu bláznivá Phoebe, šílená pořádko-milka Monika, alfa samec Joye, vtipálek Chandler, Paleontolog Ross a nakonec žhavá Rachel. Plus jako občasný host nějáká ta "stár". Hlavně první díly byly moc super, na oddych a trochu pobavení ideální seroš:) Až vám je i líto že už to posledním dílem končí. ()

HajinkaX

Nemůžu si pomoct, ale ani shlédnutí několika dílů jsem tomu prostě nepřišla na chuť. Žádná z postav nezískala mé sympatie, spíš mně jejich chování po většinu času lezlo na nervy. ()

CenturionSik

Friends je hrozne špecifický a mám ho rád pre svoj humor, ktorý nie je prehnaný, pre zaujímavé zápletky, ktoré sa neopakujú a niesu obohrané a pre veľmi dobrý výber hercov, každý z nich pôsobí navonok presne tak ako charakterovo, jednoducho keď si človek potrebuje inteligentne odpočinúť a relaxovať pri televízii Friends sú tým pravým :))) ()

Cathrina

Tohle je taková klasika, kterou bohužel asi už nic nepřekoná. HIMYM se o to dost snažil, ale bohužel ti herci nejsou tak sympatičtí. Tady nemůžu říct, koho mám nejraděj. Jsou to totiž všichni. :) Bohužel už znám zpaměti. No, ono taky když kdykoliv já zapnu televizi a běží tam Přátelé, tak je to docela opruz. Ale nechám je běžet skoro pokaždý. :) Copak oni neomrzí, jenom mě nebaví s nimi odřívávat ty repliky. :) ()

ReeseB

Tento seriál mě provází životem už od deseti let (možná ani to ne), kdy jsem mu samozřejmě absolutně nerozuměla, ale i tak jsem ho milovala. A jak jsem rostla, zamilovávala jsem se do něj čím dál víc. V současnosti ho považuji za naprosto bezkonkurenční záležitost, po které sáhnu pokaždé, kdy si potřebuji spravit náladu, vyplnit volný čas nebo prostě jen na chvíli vypnout. A věřte mi, funguje to víc než dobře! :-) ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry