Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch

• Česko Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (viac)

Nová akčná marvelovka prináša svojím fanúšikom príbeh postavy Shang Chi, ktorý musí čeliť svojej minulosti, keď je vtiahnutý do víru udalostí, ktoré roztočí tajomná organizácia Desať prsteňov. Shang Chi Legenda o desiatich prsteňoch je druhým filmom zo štvrtej fáze Marvel Cinematic Universe. Vo filme sa predstaví aj totálny záporák postava Mandarína. (Cinemart SK)

Judovik

Jedním slovem - KONEČNĚ! Mám rád takové ty kung fu věci a tohle? Společně s magií? To nemělo chybu 😲 Perfektní! Nemám co vytknout, nic mi tam nechybělo ()

Vampiroza

Ja nevím. Ty Marvelovky už proste nebudou tak dobré jak dřív. Tenhle neorganizovaný bordel je toho přesnou ukázkou. 1*je to zajímavá postava 2* hudba. Absolutně všechno ostatní mě na tom filmu spíš úplně prodávalo něco co jsem vidět nechtěl. Miluju asijskou tématiku ale tohle byl opravdu bordel a chvílemi mě to přišlo tak špatně trikově nad rámec možností že jsem si říkal starý dobrý tygr a drak a ujetý hrdina. Přišlo mi to celé jako remaster příšerného čaroděje a bílého hada s Jet-lim. Jen pojato marve(k)lacky ()

Anosompozer

Moju fantazi dušicku to v celku príjemne potešilo. Shang-Chi je sympaťák jeho postava neni zbytočne predimenzovaná a nepôsobí nijako rušivo. Awkwafinu som mal chuť prefackať asi len dva krát čo je rarita na to akú úlohu zohrávala vo filme (vtipnú roztomilú blbku). Marvel tentokrát nešlapol mimo ako napr. pri BW nou nou to vôbec nie. Vo výsledku máme z toho asia power komixové fantasy ktoré v prvom rade nijako neurazí ani staršie publikum no a u toho mladšieho určite zaboduje. ()

oleg121

Veľká spokojnosť, ohlasy po premiére neklamali. Škoda, že sa z toho ku koncu stane digitálny bordel, ktorý (aspoň mňa) veľmi nebavil. ()

Gaskammer odpad!

Absolutní rasistický odpad. Nudné jak prase, akční scény připomínají flicky Shaw-Brothers, ale jsou "vylepšeny" CGI technologií. Film je plný šikmookáčů a bílý tam hraje jenom blázna. Čínská propagandistická soldateska se nám dokonce snaží namluvit, že oprstýnkovaný čínský šampón by porazil Hulka a Thora. Lol. World Breaker Hulk by ho vykostil a použil jako záchodový papír, z jeho prstýnků by si udělal cockringy. Thor by mu urazil palici a jeho lebku použil jako číši na chlastání medoviny ve Valhale. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. Chinese brainwashing. ()

Dalajlada

Tyhle asijské akční filmy mám moc rád. Jenže v duchu Marvelu se dá předvídat co se bude dít. I ty vtipy už člověk dokáže odhadnout. Nezbývá než doufat, že to Marvel nepřežene a nezlikviduje to jako Avengery. ()

Gamora

Od Shang-Chiho jsem nečekala zrovna nic úžasného, prostě obyčejná Marvelovka, která jede spíše na humor a akci, a ta se ve filmu doopravdy povedla. Například scéna v autobuse je skvělá a to platí pro většinu bojových scén. Samotný příběh není špatný ale přecejenom by mohl být lepší. To co se mi na filmu moc nelíbylo byla ta obří CGI potvora na konci, kterou sundala Katy jedním šípem když se s ním naučila zacházet za jeden den, potom mi napříde Hawkeye tak COOL. ()

hunter.ex

I přes naprosto stupidní scénář mě to vlastně docela bavilo. Asi to bude tím výletem do fantasy světa, konečně nějaká fajn změna. ()

LUIGISde

Nie, nebolo to vôbec zlé, dokonca by som povedal, že ak by trošku popracovali na scenári bolo by to viac než dobré. Na druhú stranu je ale potrebné priznať, že celému filmu viac menej kryje zadok atmosféra čínskej kultúry bojovníkov, tradična a hlavne finále s drakom a asi druhou najznámejšou mýtickou postavou tzv  Čchi-lin  ktorá sa tam tiež na chvílu blysne, to na mňa urobilo sakra dojem. Zatiaľ som ju nevidel nikde tak dobre naanimovanú ako tu a čo je veľké plus nezostala bez sekundovej vtipnej scény a to se počítá.  Inak hlavný hrdina veľmi nevýrazný, takže som zvedavý čo s ním Marvel plánuje. Ak by mal film trošku menší rozsah, človek by sa ani nezačal nudiť. 70% zaslúžene 14.11.2021 ()

om6pb

Moj osobný pocit z filmu bol velmi dobry... neboli tam zbytočne prieťahy a bolo všetko pekne vysvetlene čo prečo ako s čim... samozrejme akčne scény tie tiež staly za to možno ttie sceny s drakom to mohlo byť torchu inak prapracovane ale to je len moj osobný názor inak dobra marvelovka ktora dufam že bude zapadať do deja daľších :) a samozrejme musim spomenuť aj Mandarina ten sa samozrejme nezaprel a bol sam sebou ... ()

sh3riff

Hrozné klišé a nic co bych za posledních 10 let 20x neviděl .. scénař a příběh hrůza, nula. Jako ani originální komiks za nic nestojí, ale aspoň něco umí, tady je za hroznou lamu a příběhově úplně k ničemu. Oblékni Chi do černého obleku s kápí a voila, máš Batmana s Ra's al Ghulem. ()

wollfy

Dost blbost. Jako je teď časté, nudný trapný příběh zabalený do pěkného vizuálu. Postavy bez charisma, absence humoru a jedna z postav je tam jen proto že je známy yutuber tak aby natáhla diváky. Vcelku trapný je Ben Kingsley, asi mu došly prachy že má potřebu se takhle ponižovat. Jako Marvel jde do piči vo tom žádná. ()

Karlito74 odpad!

Strašlivě děsivá chujovina. Chápu že čínský trh je veliký a soudruzi v Číně a USA rádi penízky a každý světadíl chce mít do budoucna svoji marvelovku, ale jde to od desíti k mínus pěti. ()

majorzeman13

Povedená Asijská Marvelovka. Rozhodně nejde o jednu z nejlepších  ,ale určo nadprůměrná je. Rozhodně stojí za vidění o tom žádná tedy. PS: Trevor Slatery je cool a nejen on.... ()

JancakV

Na Marvel slabota, casting nic moc (toporná společnice Shuan-Chiho WTF?), odstranili mírumilovně hlavního padoucha, z prstenů jsou náramky (a to mě vlastně vůbec nevadí) a zápletka příšer z jiné dimenze (inspirovaná asi krmením Alfy z Jak vycvičit draka), hloupě vtlačeného draka a magické vesnice, které dá "na prdel" nejdřív pár ninja-vojáčků a následně potvory, na které se staletí chystali. No je toho mnohem víc. Pár cameí to nezachránilo. Zůstala z toho jen barevná směs obrázků, které už navždy patří do Marvel Universa. A přitom potenciál byl velký. ()

Příští Avengers film našel režiséra

Příští Avengers film našel režiséra

26.07.2022

No, tak to šlo docela rychle. Kdekdo by čekal, že Marvel potažmo producent Kevin Feige využije šance, a vše důležité a neodkladné oznámí na Comic-Conu, případně si to nechá za pár měsíců na D23 Expo.… (viac)

Marvel oznámil Multiverse ságu

Marvel oznámil Multiverse ságu

24.07.2022

7. listopadu 2025, tohle datum si zapište do kalendáře, než se ještě třikrát změní, protože v tento den vstoupí do kin závěrečný snímek nejen šesté fáze MCU, ale taky čerstvě oznámené (a už nějakou… (viac)

Nová sága MCU bude odhalena již brzy

Nová sága MCU bude odhalena již brzy

21.06.2022

Kevin Feige potažmo další lidé z Marvelu rozhodně nelhali, když neustále tvrdili, že snímek Avengers: Endgame znamená konec celé jedné kapitoly vyprávění o superhrdinech. První tři fáze zde zkrátka… (viac)

Diverzita ve filmech vede k vyšším tržbám

Diverzita ve filmech vede k vyšším tržbám

25.04.2022

Co si fanoušci mohli už dávno domyslet, nyní potvrdila nejnovější studia. Jedním z největších témat moderního Hollywoodu je v posledních letech tlak na smysluplnější rozmanitost ve filmovém průmyslu.… (viac)