Pach krve

• USA Wrong Turn (viac)

Partia kamarátov prichádza do Apalačských vrchov, aby sa v miestnych lesoch odreagovali. Po príchode na miesto sa dostanú do konfliktu s miestnymi, ale neprikladajú tomuto incidentu žiadnu váhu. Situácia sa ale zhorší, keď sa v miestnych lesoch stratia a jeden z nich príde o život. Ani len netušia, že práve vkročili na miesto obývané tajomným spolkom nazývaným Nadácia, ktorý z nečakaných návštevníkov nemá vôbec radosť. (Marceloo)

Seffi

Ve zkratce: Partička duhových přátel s inteligencí houpacího koně se rozhodne v lese sejít z cesty a zažít úžasné dobrodružství. Bohužel jsou všichni poloslepí a tudíž pořád o něco zakopávají a padají. Místní se na ně už nemohou dívat a tak jim vysvětlí, jak se věci mají. Film je řemeslně precizně nelogicky zpracovaná sračka se závěrečnou satisfakční scénou v titulcích. 15% ()

Bogrant

Nie úplné hrozné, ale rovnaká sprostosť ako tie predchádzajúce, s ktorými to nemá, okrem názvu a nejakých tých lesných nástrah, prakticky nič spoločné. Začiatočné pilovanie strachu dobre podchytené, niektoré scény realisticky drsné, ale s pribúdajúcim časom jedna bizardnosť a absurdnosť za druhou, zakončená záverečnými titulkami, ktoré vo mne evokujú, že niekto si myslel, že natočil vybočujúci horor, ktorý to nie je ani zďaleka. ()

Pavelkedar

Bída. Survajvlový sektově vidlácký horůrek, který nijak nevybočuje z béčkové produkce. Gendrově a rasově "vyvážené", jak jinak,že ? Jen tam chyběl tradiční kensr u některé z postav. Prostě bída. DD 5.1 vyloženě nuda. ()

Bohdy67

Lepší než jsem po přečtení některých recenzí čekal. Docela dobré i obsazení s ulramegapřísnou hlavní hrdinkou... S předchozmi filmy to má společný opravdu jen název, což je vlastně dobře, protože zmutovaní kanibalové opravdu už neměli co nabídnout. Krásná příroda :) 70% ()

jarmil8

Zpočátku to vypadá jako běžná vyvražďovačka, ale film začne být skutečně zajímavý až ve chvíli, kdy se postavy dostanou ke svým pronásledovatelům. Snaha vykřesat z námětu trochu víc je sympatická a díky kvalitním hercům i částečně vydařená. ()

Tr0nic

Dalo by sa vytknúť veľa vecí a detailov (pád stromu pomedzi stromi), ale zábava je to slušná, samozrejme so všetkým čo sme už niekde videli. Na jedno pozretie v týchto dobách sucha, jeden z tých lepších horrorov. ()

FauSSt

Podla najnovsich noriem boli hlavne postavy “skvelo” obsadene.....BLM smrad, párik buzerantov z ktoreho je jeden latino....dokonalost sama a to vsetko zasadene do “Osady havranu”, ale Bartosku tam necakajte.Film vytazil najviac z nazvu, kde sa dalo cakat, ze to bude slusne dielko o incestom degenerovanej rodine baziacej po krvi a cerstvej pičacinke na mnozenie....nechcem to uplne zatracovat, lebo na par uz spomenutych drobnosti to bolo celkom zabavne....treba vytrvat az do konca😀 ()

Accuphose odpad!

Tak jo, film je o dementech, co nebyli nikdy v přírodě, v momentě, kdy se ta demence může začít projevovat, tak se rozline po celém plátně. Na tomhle filmu je dobrý to, že do něj dali veškerý idiotský nápady, co asi někdo řekl nahlas. A evidentně u filmu nebyl žádnej dramaturg ani scénárista, kterej by řekl: "Počkat, nemyslíte to vážně, že ne" Později přijde myšlenka, která už byla v mnoha filmech, ale nikdy si nevybavuju, že by to úplně autoři zvládli. To co bylo předtím dementní, je už jenom absurdní. A vlastně neumím si představit nic, co by změnilo můj pohled na celý snímek. Teda takhle, jak se blížil konec, tak si říkám, do prčic, nemá to bejt jakože parodie na dobrý filmy? A změnilo by se něco? Není to geniální... no asi jako "Čauky lidi" :-D No, z mínusu to posouvám na nulu, ale je to furt odpad. Konec má ještě jeden pozitivní efekt, vzpomněl jsem si na výbornej snímek Borgman, to si pusťte místo téhle srágory, pokud jste dočetli až sem. ()

Egito

Wrong Turn je krásná ukázka lidí kteří jakoby kašlou na společnost a žijí si svým životem ve vesnici v lese kde mají spoustu pastí na zvířata mimo cestu a čekají až přijde apokalypsa. Lidé tam mají řemesla a celkově vypadá jejich komunita jako ze starověku. Krásná příroda, ale herci kteří ztvárňují skupinku lidí a jdou z cesty i přes výslovné rady místních (narážka asi 4x) jdou i přes to z ní. Klasická zápletka...Jinak byl film dobrý líbily se mi naháněčky a stylizace filmu. Za mě se film neřadí ani mezi ty nejhorší, ale ani nejlepší. ()

vojacekr

Mírné klišé, které se ale neopakovalo a tudíž nevadilo. Scénář měl v zásobníku vždy nějaké překvapení a uměl to vypálit v pravý čas. Závěrečné titulky byly unikátní. ()

Destoroyah

Ja som sa reálne modlil aby tento film skončil. Prečo toto muselo vzniknúť? Najprv ma zarazilo to že film má dve hodiny. Myslel som si že ten film bude ako ostatné dieli Wrong Turnu. Myslím to tak že som si nemyslel že to bude také natiahnuté, deprimujúce a nechutné. Na môj vek som asi videl už priveľa hororov. Začiatok celkom v pohode, pretože som aj cítil z postavami. Ale po tej 45 minúte pozeranie celkom sympatického hororu to už bolo fakt až natiahnuté. Celý film ma doslova sral až tak že som už asi 10 krát rozmýšľal jestli ten film nevypnu hned teď. Hlavná postava strašne nesympatická. Celý film ma mega sral a nemám na to slov. Nemám rád tie filmy pri ktorých si prajem aby to skončilo v zlom zmysle slova. Trest temnota, ja som nechápal čo to preboha tá nadácia vymýšľa. Vďaka bohu že to mám za sebou. Ale zas tá dobrá stránka filmu tam aj je. HODNOTENIE: 5/10 ()

Jansuper

Za mě docela fajn pěkný prostředí simpaticky hlavní hrdinové zajímavý dej i tajemnost a to jak nějaké otázky které vzniknou v průběhu filmu vám zodpoví až o jak dlouho později ve filmu ale ten konec úplně na hovno docela to ten konec posral. Pár lekaček, napětí taky docela šlo. Aspoň už skončilo wrong turn s kanibaly který šlo do hoven a zkusily natočit něco jiného, aspoň už wrong turn s kanibaly už nevznikne protože tam by už nic nevytěžily a pokus o natočení něčeho jiného se podle mě celkem povedl ()

Miroslav.Zac

Tak v tomhle děsivém mišmaši chyběli už jen motorkáři v kožených bundách a reinkarnace nějakého severského boha. Zbytečný film/díl, který jen dorazil celou sérii. Šílený příběh, šílené dialogy, šílené kostýmy (které nevyvolají strach, jako spíš smích). Snad jen ty scény násilí stály za podívání. ()

lusst

Amatérske, mizerné herecké výkony, lacné, k tomu hrozný dabing. Chcel som dať 1*, no za koniec ešte 1* pridám. No i tak . Ak to má byť reštart značky, tak radšej nech zostane mŕtva. ()

JimWalker007

Začína to ako klasická lesná vyvražďovačka, ale v polovici to dostane parádne grády, wtf momenty a skvelý, naozaj skvelý záver už  v takmer v titulkovej časti... Stojí za to vydržať do konca. ()