Rambo: Posledná krv

• Česko Rambo: Poslední krev (viac)

John Rambo sa konečne vrátil domov. Usadil sa na ranči v Arizone a démonov zo svojej zabijackej minulosti sa snaží vyhnať pokojným životom kovboja v americkom zapadákove. Nájde si aj niekoľko ľudí, ktorých má rád a na ktorých mu záleží. Má šancu dosiahnuť vnútorný pokoj. A práve obyčajný pocit, že má konečne pre čo žiť, ho neľútostne vráti tam, odkiaľ sa snaží utiecť. Do sveta zabíjania. Dcéra jeho dávneho priateľa totiž nedbá na výstrahy a vydá sa za hranice do Mexika, kde ju unesie miestna mafia. Únosy dievčat na nútenú prostitúciu robia zločinci v Mexiku bežne, v tomto prípade však majú obrovskú smolu. (Bontonfilm SK)

bonovox

Asi skutočne posledná misia legendárneho hrdinu žiaľ nedopadla najlepšie. Štvrtý diel bol jednoznačným vrcholom série. Last Blood je len nostalgickym odvarom, kde dve tretiny deja sa nič nedeje a záverečná pomsta prichádza príliš neskoro...Sly to však našťastie aspoň so cťou pekne ukončil a hádam už bude mať zaslúžený dôchodok a odpočinok. 60% a to hlavne z nostalgie ()

lordSam

Hele s bídou tři hvězdičky. Když to srovnám s prvním Rambem, tak děda Rambo mu nesahá ani po kotníky. Zajímalo by mě, kolik lidí si jen tak nýrnix týrniyx po celodenní dřině v kolchozu jde odpočinout rubáním tunelů... ()

Kalda69

Jako katarze cele serie (pokud natoci neco dalsiho, tak pujde hodnoceni dolu) je to snad nejlepsi vyvrcholeni co jsme mohli zazit. A Stallone nakonec ukaze, ze muzete byt jakkoliv drsny mexicky obchodnik s bilym masem a fetem ale staci nastvat jednoho zkusenejsiho starika a koncite. Vzhledem k tomu, ze me tato serie doprovazela cely zivot, beru to jako poselstvi dalsim generacim ze muzete byt mladsi, rychlejsi, ambicioznejsi ale neprekracujte urcity meze, ktery se vam pak moho kurevsky vymstit. ()

oblonskij100

Tak okamžitě po shlédnutí mi stojí anténka. Do pekla a zpět byl jeho vrchol a říkal jsem si, že teď na svůj věk to nemůže trumfnout. Ale může přátelé, může. ()

Repulsion

Velmi mě to zklamalo. Začíná to jako Gran Torino, pak je z toho najednou Taken plynule přecházející v Kill'em all a končí to jako Dexter. Přitom je to celé tak jednoduché a předvídatelné, že to člověk vlastně jenom odsedí bez kdovíjakých emocí. ()

NucLe4r

Jak jsem uviděl tunel, bylo mi jasné co bude následovat. Jo, vběhnout do díry, kterou ovládá člověk z Vietnamu, to je dobrý recept na masakr :D Zápletka sice totální klišé, ale to je mi u Ramba fuk. Film se netáhne a akce je fenomenální. Začalo to Vietnamem, skončilo to Vietnamem. Prostě epická tečka za úžasnou akční sérii! ()

tomino28

Příběh je dost velké klišé, Rambo musí zase jednou zbavit svět pár zlých týpků, protože... (důvod si můžete dosadit v podstatě jakýkoliv). Ale to tak nějak u této série všichni očekáváme a jsme schopni to tolerovat, protože hlavní je zde akce a vyvrcholení v podobě závěrečného souboje Ramba s největším záporákem. Ovšem v tomto zatím poslední díl nejvíce selhává, smrtí na různý způsob sice servíruje neuvěřitelné množství, ale konec je zbrklý a tak nějak useknutý, jako by už John spěchal do důchodu. Tohle všechno nevyvažuje a nevylepšuje ani poměrně velká brutalita na plátně, občas mi to přišlo už trochu za hranou. ()

Pafouk

Tak nějak mám pocit, že Liam Neeson by tu záchranu zvládnul lépe. První půlka nemá s Rambem vůbec nic společného a když už u klíční kosti začínáte cítit, že se blíží nějaká akce, předvede John Rambo záchrannou operaci vniknutím do střeženého objektu způsobem, který bych myslím zvládnul taky (tzn. volným krokem dojít doprostřed davu záporáků a tam se nechat zrubat). Nicméně posledních 20 minut je fajn, příjemně brutálních a Stallone je pořád drsňák. A nevím přesně jak to mají v USA, ale pokud může z Mexika vesele přijet kolona po zuby ozbrojených maníků, asi by Donald ten plot měl vážně postavit. ()

JokerBaby

Dobrý film - bol som na tom v kine. Ja som v ňom videl silnú politiku Donalda Trumpa. Celá to bolo proti Mexičanom . Ako keby scenár písal sám Trump. Mexičania sú akože tí zlí a zaostalí . Američania tí slušní a múdri . Čo už . Oplatí sa pozrieť - ja hovorím dobrý film . SLY nesklamal. Trochu mi tam vadilo, že sa to celé neodohrávalo v Mexiku . Smrdi z toho politika . USA majú tých Mexičanov asi dobre v zuboch kvôli tým drogovým kartelom. Chýbalo mi tam vojenské prostredie pretože toto sa už podobalo akčným filmom typu LIAM NIESON a jeho unesená dcéra v 96 hodín. ()

brasek

Podpriemerný akčný film, veľa digitálnej krvi a lacných trikov. John Rambo toto si potreboval?! V Sovietskom zväze by sa ti súdruhovia smiali. ()

JesterKruger

Já dávám pouze jednu hvězdičku za dobré herecké výkony. Z Ramba se stal Vrah, a ne vraždící voják. Pouze vrah. Tento díl Ramba je nejhorší díl série. (Já si nepamatuju, že by mě Rambo nebavil. Vždy mě bavil, ale tenhle díl ne). Tento díl mi příjde jako líná kopie druhého dílu, a tím pádem tento díl je akorát pošpiněním jména druhého dílu, i celé série. Tento díl je jenom o vraždění. Sorry Rambo, ale tohle se mi nelíbí. ()

lukas11the

Tento film je klasická Rambovina. Hodně krve a násilý, a přitom celé je to cítit s nadsázkou. Na večerní odreagování je to optimální koktejl, člověk přitom s čistým svědomím může vypnou mozek. ()

Tempest

Přímočarý film, který si na nic nehraje. Půlka filmu není vlastně nic jiného, než příprava na mimořádně krvavé a brutální finále. Stallone sice vypadá hodně otekle, s těmi steroidy to tedy pěkně přehání, ale s bouchačkou a vlastně jakýmkoliv nástrojem, kterým může zabít bližního svého, tak to mu jde stále dost dobře. A každý si zapamatuje určitě jednu věc, Rambo vždy drží své slovo a udělá to, co slíbil. Potěšily závěrečné titulky s ukázkami z jednotlivých dílů. Všem fanouškům brutální a krvavé podívané přeji pěkné pokoukání. ()

PanPyzamo

Rambo: Poslední krev. Jak už z názvu vypovídá, tak tentokrát je to naposled, co dostaneme možnost vidět Ramba řádit a zabíjet všechny nepřátele okolo sebe. Dočkali jsme se tedy pořádného zakončení? Dámy a pánové, mějte mě za blázna, ale za mě rozhodně ano! Fanoušci jedničky, či předešlého dílu z roku 2008 se omlouvám, ale mně prostě sedl tento díl nejvíce. Začal bych tím, že film jak už ten předešlý si dává načas. Představí nám postavy a ono... představuje dál? Ano, je to tak. Nějakou dobu si na akci počkáme. Nebude to hned, jako v předešlých dílech z 80. let. Změnou prošlo i prostředí. Chápu, že ne každý bude fanda toho, kde se film odehrává. Už to prostě není ten les, ta džungle, ta poušť. Ne. Tentokrát se podíváme do města, konkrétně do Mexika. Za mě parádní změna a město, z kterého prostě šlo cítit, že v něm vládne nějaký ten kartel, který už jak můžete hádat hodlá Rambo zničit a že k tomu má sakra dobrý důvod, ale to už nebudu spoilerovat. Zkrátka film si dává načas a pořádné akce se dočkáme až na konci, ale dovolím si říct, že to stojí za to a že ta poslední Rambova akcička měla grády, až mě mrzelo, že je poslední, ale lepší zakončit sérii kvalitně, než by se z toho stala nekonečná série, která by postupně na kvalitě začala ztrácet. Celkové to zakončení bylo dle mého názoru provedeno na jedničku a mně se prostě líbilo. V mých očích se jedná o nádherné zakončení série. Za mě skvělý film, který doporučuji. 8/10 ()

Ironhead

Já se bavil... příběh nijak složitej, to snad ani nikdo ani nečeká, ale skvělá a svižná závěrečná gore akce... a v dnešní době i vzácně umírněná minutáž filmu... spokojenost  ;) ()

Zlaté maliny 2020 – nominace

Zlaté maliny 2020 – nominace

09.02.2020

Tradičně se Zlaté maliny aka ceny pro nejhorší filmy roku udílí noc před Oscary. Letos tomu tak není, pořadatelé se dosud ani nerozhodli, kdy ceremoniál vlastně proběhne, místo toho však dnešek… (viac)

Sylvester Stallone se chopí korejské detektivky

Sylvester Stallone se chopí korejské detektivky

08.05.2019

Produkční společnost Sylvestera Stallonea (Rambo, Rocky) Balboa Productions získala práva na remake jihokorejského thrilleru The Gangster, the Cop, the Devil, jenž bude debutovat letos na filmovém… (viac)

Opuštěný Rambo projekt stále žije

Opuštěný Rambo projekt stále žije

19.10.2018

Sylvester Stallone (Plán útěku, Creed) momentálně natáčí pátého Ramba, který se bude odehrávat v Americe a stárnoucí hrdina John Rambo ve filmu bude válčit s mexickým kartelem. Kdybychom se ale… (viac)