Mandalorián

• USA The Mandalorian (viac)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvorcovia:

Jon Favreau

Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers, Werner Herzog, Nick Nolte, Emily Swallow, Omid Abtahi, Taika Waititi, Giancarlo Esposito, John Beasley, Horatio Sanz (viac)

Recenzie používateľa sepp k tomuto seriálu (9)

Kapitola 8: Vykúpenie (2019) (S01E08)

Opravdu jsem nečekal, že nejlepší scéna seasonu bude na začátku a nikoli konci poslední epizody, nicméně je tomu tak. Rozhovor dvou stormtrooperů je opravdu majstrštyk. Zbytek dílu pak samozřejmě nadprůměrný a poslední scéna naprosto klíčová pro zřejmě celý seriál. Máme se na co těšit. ()

Kapitola 15: Presvedčenie (2020) (S02E07)

Tak zatím naprosto jasně nejlepší díl celého seriálu. Jsem zvědav na finále této řady. ()

Season 3 (2023) (S03)

Bait and switch dokonán a Kathleen Kennedy se to tedy opravdu podařilo - zaškrtila i tu poslední slepici, co snášela zlatá vejce a SW jsou definitivně mrtvá záležitost. A normies s consoomers tu slintají blahem a dávají 5* jak smyslů zbavení. Ti aspoň trochu vnímající či mající více než 5 mozkových buněk se diví, proč je S3 tak zvláštní či stále ještě kladou otázky, proč se Mando objevil ve dvou epizodách The Book of Boba Fett, jelikož jim to (oprávněně) stále nedá spát a vrtá hlavou i po roce od toho megaprůseru, kterým TBBF byl. Stručně řečenmo, za vším je vnitřní boj v Disney, který se za ty uplynulé roky v Disney odehrával a který bohužel Favreau pro tuto chvíli prohrál. Kathleen Kennedy se svým nohsledem Filonim převzali otěže nejdřív nad TBBF a následně i nad S3 Manda, aby zvrátili návrat Lukea v Mandovi a tím pokus Favreaua o vyškrtnutí sequelů z kánonu. Favreau toto bohužel neustál a ač je pod S3 Manda formálně podepsán, je veřejným tajemstvím, že nad S3 zlomil hůl a celá jela jen podle not Filoniho a KK. Jediné, čím se lze pro tuto chvíli chlácholit je to, že čísla sledovanosti S3 jsou katastrofální a společně s dalšími SW průsery (Ahsoka) a totálními sračkami (Acolyte), které se nám Disney chystá vmést do tváře, je toto snad prvním hřebíčkem do rakve KK. ()

Kapitola 19: Konvertita (2023) (S03E03)

Andor vibes. EDIT 5/2023 - Aha, takže tohle byla epizoda, která měla být (samozřejmě původně s jinými postavami atp.) v dnes již legendárně zrušených Rangers of the New Republic. Tím se vše vysvětluje. ()

Kapitola 21: Pirát (2023) (S03E05) odpad!

:D :D :D Mando: takes off helmet; The Armorer: You're Mandalorian no more. Bo-Katan: takes off helmet; The Amorer: "You walk both worlds. :D :D :D Bait and switch dokonán. ()

Kapitola 22: Žoldnieri (2023) (S03E06) odpad!

Ok, tak až zde bait and switch zcela dovršen :D Lizzo :D Grogu rytířem :D A normies s consoomers tu slintají blahem a dávají 5*. ()

Kapitola 24: Návrat (2023) (S03E08) odpad!

Takže se to Kathleen Kennedy podařilo - zaškrtila i tu poslední slepici, co snášela zlatá vejce a SW jsou definitivně mrtvá záležitost. ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

07.04.2024

Pokud jste fanoušci hraných verzí disneyovských animáků, následující první zpráva pro vás nebude úplně pozitivní. Plánovaná hraná verze animovaného snímku Moana (Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa… (viac)

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers