Charlotte Field (Charlize Theron) je jednou z najvplyvnejších žien na svete. Je šikovná, krásna, vzdelaná, pracuje v diplomacii a má talent na všetko. Fred Flarsky (Seth Rogen) je nadaný novinár na voľnej nohe, ktorý priťahuje problémy. Nemajú vôbec nič spoločné, až na to, že Charlotte bola kedysi jeho opatrovateľkou a on bol do nej zaľúbený. Keď sa po rokoch náhodou stretnú, Charlotte, očarená jeho zmyslom pre humor, sa zrazu vráti v čase a spomenie si na svoje mladícke ideály. V náhlom impulze ponúkne Fredovi, aby pre ňu písal prejavy pre práve spustenú prezidentskú kampaň. A hoci sa on v jej kruhoch pohybuje ako slon v porceláne, iskra preskočí a romanca je na svete... spolu so sériou neočakávaných incidentov na vysokej úrovni. (Forum Film SK)

Soweek

4,5*. Long Shot je taková Bridgette Jonesová, akorát pro chlapy. Jestli jste pánové čekali na romantický film určený pro muže, o tom jak průměrně vypadající muž princeznu sbalil, tak určitě neváhejte. Do toho všeho jsem se navíc u filmu velmi dobře bavil. Vtipy jsou originální a Rogen i přes uplně jiný formát filmu pořád skvěle hláškuje. S manželkou jsme se opravdu párkrát hlasitě zasmáli. Půl hvězdy navíc dávám za Charlize, která je i ve věku 44 let stále jednou z nejkrásnějších žen Hollywoodu. ()

sedm.1

Opravdu povedená, velmi příjemná, romantická podívaná, která i přestože trpí prakticky všemi neduhy daného žánru, jde o více než funkční zábavu, splňující veškerá kritéria, aby se stala atraktivním a divácky pozitivně přijatelným snímkem. Každopádně, zásadní podíl na úspěchu celého filmu má ústřední dvojice, v podání netuctového sympaťáka Setha Rogena a v současné době bezkonkurenčně nejpřitažlivější a nejpůvabnější herečky Hollywoodu, Charlize Theron, kteří tu vytvořili perfektní pár, mezi kterým to vážně jiskří a jsou jednoduše úžasně sehraní. Bez nich by byl ten film poloviční. Zápletka je pak sice v jistém smyslu poměrně netuctová, nicméně její vývoj je fakt až směšně předvídatelný, což mi ovšem tentokrát zas až tolik nevadilo, neboť ústřední postavy si mě pevně získali na svou stranu, upřímně jsem jim fandil, a tak jsem to vlastně ani moc neřešil. Důležité pro mě bylo, aby to nemělo hluchá místa, nepůsobilo to až moc hloupě, nenudil jsem se při tom a zbytek jsem byl pak ochoten velkoryse tolerovat, a to i včetně závěrečného, neskutečně naivního, nesoudného a kýčovitého konce, při kterém bych za jiných okolností určitě skřípal zubama, ovšem v tomto případě fakt pohoda. Popravě jsem jinak ještě čekal daleko více humoru, či alespoň odlehčenějších scén, přesto musím ale zopakovat, že tato romantika mi vyloženě hodně sedla, užil jsem si jí a pro nenáročného diváka se může jednak až o takový malý, žánrový klenůtek. ()

Devadesát Dva

Abych pravdu řekl, všechny interview za účelem propagace tohohle filmu mě bavily daleko víc (zejména detektor lži, kde vyslýchala Charlize Setha a obráceně). Hlavní dvojice má kupodivu chemii, ale ve výsledku, i přestože chtěli film realizovat opravdu dlouho, člověk by čekal, že za tím bude vězet něco víc, ale je to jen další tuctový romantický výplach, jakých jste už viděli desítky, ne-li stovky. Je to ok, není to špatné, ale tuctově a debilně řeknu: čekal jsem víc. ()

Autenticita

Jako pohádka pro kluky je to asi dobré. Mě k lepšímu hodnocení chyběla alespoň krapánek větší přitažlivost Freda. Koukat skoro celou dobu na nevyrovnaného vařbuchtu v neforemné větrovce bylo docela peklo. 67 %. ()

666Carnage

Výborná jednohubka, která opravdu pobaví a i když je to klasický romantický film s happy endem a nějakým tím klišé, tak tady tomu podkopává autoritu Seth Rogen. Charlize Theron je krásná a takhle role jí asi bavila nebo aspoň mě to tak přišlo. A hlavně mezi těma dvouma to jiskřilo před kamerou velice dobře a díky tomu to je tak příjemný film. Andy Serkis taktéž pobavil. 70% ()

Michelle75

Ustřední hereckou dvojici prostě miluju a tak jsem byla natěšená jak to bude fungovat. Přiznávám, že prvních téměř 40 minut jsem protrpěla a v ten den to vzdala. Jsem ráda, že jsem tomu dala ještě šanci, nějak se to rozjelo tím správným směrem, občas hodně vtipná situace, Sethuv hlas a způsob jak mluví je parodie sama o sobě a on tak mluví i v reálu.:) Myslím, že nakonec fajn jízda. A Saul už povýšil z právníka na prezidenta? Ale dobrý no. ()

Kienast

Rogen zábavný, Charlize úžasná, chemie postav skvělá. Prostě krásná zábavná "pohádka". Škoda jen delší stopáže. Jinak velká spokojenost. 8/10 ()

iXtr3m3

Slabučké tri hviezdy. Hviezda za pár vtipov a čiastočnú originalitu a dve hviezdy za sexi Charlize Theron, ktorú by človek pred sebou na štyroch videl rád snáď v akomkoľvek veku. Inak zabudnutiahodný flák, ktorý končí sci-fi happyendom, ale až na jednu scénu paradoxne nie je tak humusný, ako to Seth Rogen "dokonale" vie... ()

Corpsegrinder

Překvapivě milá komedie která funguje, místama to na humor tlačí ale většinou to funguje a film baví. Charlize super, kvalitní hudební doprovod a postavy co se k sobě chovaj lidsky přestože má film jako takovej k realitě daleko. Pohodovka. ()

Hanys_

Tak nějak to co člověk čeká, když jde na komedii, ve které zarostlý hulič v šusťákovce sbalí sexy ministryni zahraničí. Takže hodně fain oddychovka, která sama sebe zas tak vážně nebere, a ve které potěší jak popkulturní odkazy, tak i ty sebemenší roličky (Serkis, Skarsgard). ()

F.W.Colqhoun

Jedno je jisté - Charlize Theron se umí tvářit, že ráda komiky. To, jak je schopná herecky žrát Setha Rogena či třeba Setha MacFarlanea působí skoro autenticky, a když jste prima nic moc sexy vtipný kluk, je radost se dívat, jak se ona dívá na vás - nebo na někoho, s kým se identifikujete. Dobrý trik. Jako šlapajznice by se Theron neměla ani ve čtyřiačtyřiceti špatně. Kromě zvláštnosti téhle jednosměrné chemie jde už pouze o jednoduchou kvazi-politickou usmívárnu, ozvláštněnou bondovským výběrem lokací (o nichž se předstírá, že se v nich i točilo) a Rogenovými hláškami, které jsou takové, jaké bývají vždy - oplzlostí zdatně maskující jistou nepopiratelnou kvalitu: I once 69:ed Fidel Castro. You thought his beard was big... Dobré pro večery, kdy nemáte sílu být za zastupitelstvu, kdy vám ale ještě pořád není všechno jedno, ale potřebujete, aby to výjimečně dopadlo dobře. Pro večery, kdy všechno, co potřebujete, je odporný kýč :-) ()

Giggs

Tento namet v sebe nesie ohromny potencial, zial tu to totalne zabil primitivny, fekalny humor. Navyse, kombinacia elegantnej Theron a sustakoveho Rogena ani omylom nefunguje. ()

Prochy38

Škoda, hrozná škoda! Ch. Theron je zde jako jinde nádherná, se S. Rogenem jim to šlape. Ale na mě až moc z extrému do extrému a byť to mělo velmi slibný začátek, zbytečně se pak dupe víc a víc na plyn. Za mě fakt škoda. Bavil jsem se dobře, ale .... ()

Strandmon

Tak tohle ne. Od Srážky s láskou jsem k vzhledem celkem slušným procentům na komedii čekal super oddechovku, ale dostal jsem umělohmotnou slátaninu, která není absolutně vtipná. Na to, že zde hraje pan mistr v oboru humor Seth Rogen, tak jsem se za celou dobu nezasmál snad ani jednou a nějaké vtipy mi přišly až zoufalé a na sílu. Po romantické stránce je tu to tolik slizkých a otřepaných klišé, že už jsem chvílemi koulel očima a nevyhovovalo mi ani politické prostředí. Charlize Teron je sice opravdu nádherná, ale to film ani z daleka nezachránilo. ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (viac)