Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva. (Forum Film SK)

Skylwalker42

Mě ty Butlerovi strážci významných státníků těžce nebaví, takže toto je, jak napsal POMO, opravdu zjevení v jeho herecké anabázi. Mohl bych najít pár momentů, které by snížili hodnocení, Avšak nechci. Jak píši, tak se jedná o momenty, které lze naprosto přehlédnout. Zbaštil jsem to celé s nadšením. Až do konce jsem si říkal, že to tak dokonalé nebylo (inu, český překlad názvu snímku), ale závěrečná pointa byla podána v plné parádě. Víc takových nefalšovaných drsných akčňáků. ()

Kozlowski8

Parta protřelých a drsných kriminálníků vs. stejně protřelý a tvrdý polda. Zajímavě vystavěný příběh, parádní hutná atmosféra, výborné obsazení a herecké výkony. Nad místy chatrnější logikou v příběhu lze přivřít očko, protože dobrá zábava převažuje. 70%. ()

PTuranyi

Slušne natočený film o bankovej lúpeži. Máme tu drsnú partiu zlodejov tvorených bývalými vojakmi so špičkovým výcvikom a proti nim stojí rovnako drsná partia policajtov. Medzi nimi ako medzi mlynskými kameňmi sa ocitá vodič Donnie, ktorého hrá O'Shea Jackson Jr. a nie je veľmi presvedčivý. Bočné linky s rozvodom a iné vzťahy síce pridávajú postavám ďalší rozmer ale k deju neprispievajú a zbytočne naťahujú čas. Poteší relatívne prekvapivý záver. 70% ()

Reall

Pecička! Někdo dává "odpad!". Já dávám za čtyři. Po dlouhý době jsem viděl reálnější přestřelku, s reálnými přesuny a taktikou. Jde vidět, že to nebyli obyčejní herci, ale lidi, kteří o tomhle něco vědí. Nebo alespoň strávili pár hodin tréninkem. K "odpadu!" to má daleko, ale někdo si pod akcí představuje Chucka Norrise... "Kvalita filmu rozhodně není na jednu hvězdu či "odpad!" ". ()

Thug_Leo

Proč má smysl film vidět? Skvělá akční podívaná, nejsou tam superhrdinové ani transky, ženy plní účel jak v životě(mrdají a pak s tebou vymrdají) a překvapivý konec. Navíc si tvůrci dali záležet na choreografii v akčních scénách, kdy herci zručně imitují bojový postup v těhto situacích. Poslední věc. Komu se film líbil, nechť dá šanci Strike Back(pouze prvních 5ser.) Nízké hodnocení davají příznivci superhrdinů a transek. ;) ()

Hootik

mě to prostě bavilo, nenudil sem se u toho, dokonce i ty akční scény kde byla střelba byli natočený na hollywood dosti reálně, za mě jasná 4* jako super akční film, ale jelikož to lidi haní, že to neni novej Shawshank apod. zvedam na 5* ()

WugWugs

Gerard Butler sa baví, 50 Cent sa baví, režisér sa baví, všetci sa bavia, len ja sa pýtam - prečo má jednoduchý, priamočiary akčný film 2 a pol hodiny? Hlavne ak tá zdĺhavo a otravne budovaná rodinná línia nebola napokon vôbec použitá. Strihač bol tiež len rukojemník, alebo sa cez víkend sfetoval viac ako obvykle? Mohlo to byť fajn, 3 sú až príliš. 2.5 ()

Poga

Ak by to bolo o 20-25 minút kratšie, tak mohlo byť aj hodnotenie vyššie. Chýba tomu primočiarejší spád. Hodnotenie o hviezdu nižšie zráža aj nepotrebná a nikam nevedúca, ani príbeh a charakter postavy nerozvádzajúca osobná línia postavy Gerarda Butlera. Takto je to taký priemer s jemne prekvapivým koncom. ()

JendaBenda

Jako úvodní akce fajn. Ale po půl hodině SPOILER: Scéna v hotelovém pokoji, to mě fakt znudilo.. "vypadáme snad, že zatýkáme? Ne, my zabíjíme...." WTF?? Za mě smůla. ()

BretaKiller

Nebylo to špatné, ale tak nějak mi to přišlo příliš dlouhé. Kdyby to mělo cca 100 minut asi bych se bavil více. I díky tomu musím dát jenom 2*, s kratší délkou bych váhal mezi 3* a 4*. ()

Cerbajz

Heat, či neheat? To je to, oč tu běží. Každopádně povedenej remake, můžeme-li tomu tak říkat... Těžko se totiž točí líp něco, co je považováno za jeden z nejlepších akčních krimi filmů a režisérovi Gudegastovi došlo, že je možná malicherností se o to snažit a tak jeden z těch nej akčních krimi filmů prostě trošku ocitoval a omladil. Vyčíst se dá samozřejmě vždycky leccos (já osobně bych se asi obešel bez toho "wow" konce), ale jinak jsem se na týhle jízdě nelítostnýho souboje rád svezl. ()

jakup57

Film dosť vykráda Heat s Al Pacinom a Robertom De Nirom...A ani sa to tvorcovia nesnažia nijako skývať...Škoda, vďaka tomu je to iba na taký lepší priemer... ()

Denzen

Dokonalá lúpež nie je vôbec dokonalá a nájde sa v nej kopec logických chýb, ale scénaristicky to našťastie funguje. Režisér si tiež pekne vyhral s obrazom. Bohužiaľ Butler dostal asi tú najotravnejšiu rolu. Jeho neustále cmúľanie, žuvanie a arogancia robia z tohto filmu peklo na pozeranie. Po hodine mi už neostávalo nič iné, než fandiť zloduchom. Možno to bol skrytý zámer tvorcov. ()

Jardatekk

Všechno dobrý jen ten konec mi to prostě pokazil. Bylo tam všechno, ale klasicky ohraný konec tu jednu hvězdičku ubral. Policajt co zničil rodinu nakonec v hodině 12. vystřílí 3 parádní Mariňáky. No to snad né. Tohle mě už nebaví. Do poslední vteřiny jsem doufal, že tam ještě najde jeden náboj nebo odpálí na sobě ruční granát a vezmě Butlera s sebou ,ale bohužel. Nešlo by to příště jinak? ()

faborka

Film si nehraje na žádné umění, prostě macho-gangsterka se vším všudy. Má to spád, přestřelky, mrtvoly a adrenalin. A hlavně si Butler libuje v takových machopostavách. Jsem spokojená, dostala jsem přesně to co jsem čekala. ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět

27.06.2020

Herec Gerard Butler patří v Hollywoodu už řadu let k akčním jistotám. Nehraje sice v těch největších blockbusterech a jeho filmy v kinech čas od času šeredně vyhoří, hvězda snímků 300 nebo Pád Bílého… (viac)