Réžia:
Young-hoon ChoiScenár:
Soon-ok KimHudba:
Geun Young HaHrajú:
Joo-hyeon Kim, Seo-hee Jang, Yoon-ah Oh, Dasom, Ji-hoon Lee, Yeo-eun Son, Yoon-woo Jo, Ji-hee Jin, Jong-ho Song, Chang-min Son, Bok-in Yoon, Jae-hwa Kim (viac)Epizódy(68)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrajú
Joo-hyeon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Modeonpameo (2014) (seriál)
Seo-hee Jang
Južná Kórea
Yoon-ah Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yeonae shidae (2006) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Gongbooeui sin (2010) (seriál)
Dasom
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Saikometeurl geunyeoseok (2019) (seriál)
Poslední císařovna (2018) (seriál)
Byla to láska? (2020) (seriál)
Ji-hoon Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Hakgyo 2013 (2012) (seriál)
Gohoeui byeoli bitnaneun bame (2016) (seriál)
Yeo-eun Son
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Chanranhan yusan (2009) (seriál)
Yoon-woo Jo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Yeonaejojakdan : shirano (2013) (seriál)
Kkotminam ramyeongage (2011) (seriál)
Ji-hee Jin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yeonae shidae (2006) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Penteuhauseu (2020) (seriál)
Jong-ho Song
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Návrat do 1997 (2012) (seriál)
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál)
Chang-min Son
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Omangwa pyungyeon (2014) (seriál)
Rookie Cops (2022) (seriál)
Bok-in Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seutobeuligeu (2019) (seriál)
Geuraeseo naneun antlpaengwa gyeolhonhaessda (2021) (seriál)
Susanghan pateuneo (2017) (seriál)
Jae-hwa Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kimgwajang (2017) (seriál)
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Dong-yeong Hong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Popelka a čtyři rytíři (2016) (seriál)
Gamyeon (2015) (seriál)
Ah-rin Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Laipeu on maseu (2018) (seriál)
Hwayugi (2017) (seriál)
Poslední císařovna (2018) (seriál)
Dong-yeob Kang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Churieui yeowang (2017) (seriál)
Jae-jin Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Mai onri leobeusong (2017) (seriál)
Richeu maen pueoumeon (2018) (seriál)
Jeong-soo Byeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Joey Albright
Najlepšie seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Young-hee Hwang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kimgwajang (2017) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Peiji teoneo (2016) (seriál)
Yoo-ri Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Odvážný poslíček (2017) (seriál)
Druhá slečna Oh (2016) (seriál)