Snem mladé ženy Seo Yoo Kyung je stát se šéfkuchařkou v restauraci La Sfera. Svoji kariéru začala v této restauraci jako pomocnice. Jednoho dne restaurace přijme na pozici šéfkuchaře Choi Hyun Wooka. Studoval kulinářské umění v Itálii a časem se vypracoval na nejuznávanějšího kuchaře italské kuchyně v Koreji. Hyun Wook postupně vyhodí z práce všechny ženy a Yoo Kyung je poslední, která zde zůstala. Když se ji chystá také vyhodit, přijíždí majitel restaurace Kim San. Ten najme svoji přítelkyni Sae Young, aby spolupracovala s Hyun Wookem. Ukazuje se také, že ti dva spolu dříve chodili. Yoo Kyung se vedle nich začíná cítit bezvýznamná. Navíc postupně podléhá kouzlu charizmatického Hyun Wooka. Ona naopak přitahuje vlastníka restaurace, Kim Sana. (Pethushka)

Wajny13

Krásný začátek seriálu, který postupem času zeslábnul. Hlavní hrdinové jsou perfektní - věčně rozzuřený Choi Hyun Wook a občas až moc hodná Seo Yoo Kyung. Vedlejší role mi přijdou nevýrazné a občas ztrácejí na významu - chybí mi zde pořádná mrcha:D, (která by vnesla trochu života do seriálu) a nějaký pořádný soundtrack, který by rozpohyboval seriál. Dávám 2-3* hlavně za hlavní postavy a za vaření, které provázelo celý seriál. ()

mayna

Rozhodně je to kulinářský zážitek. Jen ty porce si nedovedu představit u nás. Začátek je moc hezký, romantický, roztomile napínavý. V kuchyni nóbl restaurace se odehrává tolik věcí. Hlavní dvojka se k sobě krásně hodí, jen mi ona časem přišla jako masochistka - no který jiný by se líbilo, kdyby na ni ten její pořád řval? A před ostatními... Ale po dlouhatananánským prostředku to ke konci zase chytlo rychlejší spád a navíc to dopadlo moc pěkně = podle mých představ, takže za mě pěkný 3*. ()

Zelilu007

Mínusem bylo to, že jsem měla při sledování pořád hlad. Mňam, tam dělali dobroty. Sice děj skoro vůbec, ale všechno to táhli hlavní postavičky, které jsme si nakonec zamilovala. Nejvíc se mi asi líbil první díl ta věc se zlatými rybičkami . 100 procent to ale není. Prostě seriál o vaření a kuchařský branži. Jinak SPOJLER: Krásné polibky. ()

ainny

Svým způsobem je tenhle seriál výjimečný, ale i tak mi přijde hodnocení dost nadnesené, protože až taková hitparáda to zase nebyla. Začátek mě nějak extra nebavil, hlavní hrdina mě svým řvaním neskutečně iritoval, protože tyhle typy bez kousku empatie nesnáším a jediné, co mě v první čtvrtině bavilo, byla umanutost hlavní hrdinky, která se prostě nehodlala vzdát. A když jsem se později do děje dostala a nakonec se mi seriál líbil, pořád mám výhrady. Až do posledního dílu jsem myslela, že budu hodnotit výš, ale finále mě už zase nebavilo. Bylo o ničem. Jenom prostě korejské seriály musí mít sudý počet dílů, tak bylo potřeba to dotáhnout a co na tom, že už je to v podstatě plkání o zbytečnostech, SPOILER sledování, jak se všichni mají rádi a ještě vám hrozí, že nakonec bude "o tři roky později". K tomu naštěstí nedojde, ale být to tam, tak jdu ještě níž. ()

Pethushka

Rozhodně nejde o dokonalý seriál a dost věcí mě na něm štvalo, jenže to nemění nic na tom, že jsem se od Pasty častokrát nemohla odtrhnout. Koukala jsem v každé volné chvíli, klidně i na úkor spánku, jednu epizodu za druhou. Prostě jako za starých časů. A po těch se mi při zhlédnutí několikrát zastesklo, ale ne ve všem. Lámu si hlavu nad tím, jestli byla dřív takhle drsná diskriminace vůči ženám v korejských seriálech běžná nebo jestli jsem k tomu teď citlivější. V poslední době je to v Koreji celkem velké téma a docela mi šrotuje v hlavě, jestli už i tenkrát šlo scénáristovi o to, aby ukázal divákovi, jak příšerné má žena postavení v práci, ale i v rodině. Nebo jestli to takhle prostě přišlo scénáristovi normální. Mám dojem, že u nás by hlavní hrdinka mohla svýho šéfa žalovat za řadu věcí, a to včetně fyzického násilí. V Koreji je z toho místo toho románek. Nevím, jak moc se tohle mohlo za deset let změnit, ale minimálně mi přijde, že v dnešních seriálech si už na takovéhle chování netroufnou. Každopádně velká část korejských romancí, díky nimž jsem se do korejské kultury kdysi zamilovala, zahrnuje - ať už se mi to líbí nebo ne - úspěšného chlapa, který se chová ke své milé nejprve nelidsky, aby se pak proměnil v zamilovaného hodného muže. No a tady máme dalšího šílenýho cholerika, co mě dostal. Na tohohle herce bych si nevsadila, ale obávám se, že z původní averze k jeho hlasu se dostávám do stádia, kdy ho chci slyšet víc. Jeho křik mi ale chybět nebude. Hyo-Jin je moje oblíbenkyně už dlouhá léta a já si na její přirozenosti prostě ujíždím. Několik členů personálu mi nesedlo, ale ne natolik, že by mi to kazilo sledování. Naopak se mi líbilo, jak rozumně scénárista vyřešil některé situace. Jsem spokojena, jak to dopadlo s hlavními hrdiny, ale jinak mi přišla poslední epizoda až moc. Mám výhrady, mám jich celkem dost, ale srdce mi u ničeho už dlouho takhle nebušilo. 4,5* Pokud se vám seriál líbil, doporučuji Wok of love. Ten je ještě lepší. :) ()