Yoo Seol Ok je ženou prokurátora, která celý den dělá akorát to, co jí nakáže její tchyně – uklízí, vaří, nakupuje. Ale miluje řešení kriminálních případů, všímá si různých detailů, díky kterým dokáže vyřešit zločiny, s kterými tajně pomáhá mladému policistovi Hong Joon Ohovi. Přes počáteční nevraživost si jejího talentu všimne i detektiv Ha Wan Seung, se kterým začne také spolupracovat. (andiek05)

Lex.San

Yoo Seol Ok žije pod jednou střechou se svojí tchyní a švagrovou a o všechno se stará. Uklízí, vaří, pere, žehlí, nakupuje a všemožně pečuje o svého manžela a své příbuzné. Zní to jako noční můra? Možná, ale ne vše je takové, jak se na první pohled zdá. Tahle ženuška v domácnosti má totiž jasný cíl a postupně se ukazuje, že i když mají její tchyně se švagrovou své mouchy, mají Yoo Seol Ok rády a záleží jim na ní. Detektivní zápletka je v tomto případě dobře vybalancovaná komediálními vložkami a děj pěkně odsýpá. Hudební podkres je příjemný s některými opravdu chytlavými skladbami. A i když mi přišlo, že příběhu v posledním díle trochu došel dech a clifhanger u mě moc nezafungoval, rád se podívám i na druhou sérii – 4* (7/10) ()

• Předpokládalo se, že si svoji roli z první série zopakuje i dvojice jihokorejských herců Won-geun Lee, tedy původní policista/detektiv Joon-ho Hong, kterému to tak šlo s hlavní dvojicí, a herečka Hyun-bin Shin, tedy ta prudérní právnička Ji-won Jeong, která dostane vždy, co si zamane. Ale nakonec nezopakuje. Oba herci totiž nabídku seriálových tvůrců na základě nevyjasněných důvodů odmítli. (Conspi)