Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací... (oficiálny text distribútora)

ScreamJay odpad!

Jedna velká sebedestrukční masturbace! Kdo to vlastně přišel na nápad točit fekální komedie? Dvojka Peter a Bobby Farellyovi? No ať to byl, kdo to byl, víka záchodků roztančil v svižném rytmu flatulujících pozadí. Otázkou ale zůstává, jestli tohle stačí? Stačí si párkrát uprdnout, pozvracet psího mazlíčka, nebo se probudit vedle gumové panny? K uspokojení těch nejzákladnějších reakcí člověka na tyhle podněty, samozřejmě narážející na sex a praktiky s tím spojené, to možná u teenage generace zabere. Jo, ale vyrazit s tím na obrazovky či na plátna kin? To už je možná trochu silná ejakulace pomatených smyslů. Tady se vlastně jedná o klona jiného německého narážkonasexobijáku Holky to chtěj taky z roku 2001, s tím rozdílem, že tady je všechno dovedeno do absurdního extrému. Tehdy se ještě všechno drželo v jakémsi podivně vyváženém a leckdy i vtipném spojení stěžejních momentů, kdežto tady už to smrdí levotou (dá se říct doslovně smrdí). Ten klučina Tobias Schenke, který vede rozsáhlé genitální dialogy sice do děje zapadl svou naivitou, ovšem jak lze něco kvitovat, když jako film tohle celé stojí za prd (tohle je konstatování, žádný úryvek ze scénáře). Granz Henman by mohl zkusit spíš vykládat klukům na zastávce autobusu prasárničky, než aby se pouštěl k tomutéž v celoevropském měřítku. Jo, tohle je ve filmové hantýrce odpad a pořádně ucpanej odpad. Tak ucpanej, že ho ani benevolence diváka v podobě jakéhosi pomyslného zvonu nedokáže prošťouchnout. (I když popravdě, téma na malý amatérský film pro pobavení kamarádů, to by se použít dalo. Kdyby to tak zůstalo, klíďo bych jednu hvězdičku za snahu dal.). ()

sud odpad!

Fakt vícekrát nestojím o to, abych se díval hodinu a půl na film, ve kterém neuvidím nic jinýho než bandu nadrženejch blbců. ()

castor

Když naši východní sousedé odpovídali na zaoceánské „dloubání do jablečného koláče“, dopadlo to většinou tragicky. Komedie Knallharte Jungs se silně nevtipným materiálem hrdě reprezentuje něco, od čeho dá každý raději napodruhé ruce pryč!! Snad i ten, kterému je a ještě dlouho bude -náct.. ()

D.Moore odpad!

Když budu chtít vidět vcelku pěkné ženské.. Podívám se kolem sebe nebo na internet. Když budu chtít zvracet... Strčím si prst do krku. Všechno lepší než tohle. ()

Divočák

Já teda nevím, ale já se náramně bavil. Narozdíl od trapných "Holky to chtěj taky" se vtipům dá opravdu smát a ta zrzka je prostě k sežrání. ()

juta

S bratrancema v telecích letech jsme si několikrát po sobě pouštěli scénu s babčou na záchodě. Nemůžu z toho doteď a je toho víc, co stojí za zmínku. Pohodová komedie pro puberťáky. ()

Paldini

Autoři od začátku rezignovali na jakoukoli i sebemenší úroveň, a tak vznikla jedna z největších prasáren a úchyláren, které se dostaly dokonce na plátna kin. Myslím si, že co do zvrhlosti nemá tento film ve své kategorii (teen komedie) konkurenci. Jen jsem v průběhu filmu čekal s čím dalším se autoři vytasí a dodíval jsem se v klidu až do konce. Nesmál jsem se a kupodivu se u mě nedostavil ani pocit trapnosti. A ač se snaží hlavní hrdina všechny kolem přesvědčit, že není úchyl, tak jím je a má mluvící penis. ()

Rover

Proboha. Zase jsem nechtíc viděl jednu blbost. Ale musím přiznat, že jsem se jednu chvíli smál opravdu z plných plic... ()

Indiana

Asi nejhorší teen komedie, kterou jsem viděl, jediný pozitivum vidim v tom příjemném výkonu toho tlusťocha, ale jinak to byla fakt blbost. ()

salahadin odpad!

No však jo, kluci taky chtějí pít pivo, to není jen výsada holek! Nejlepší je slovenskej název: Chalani to tiež chcú... a stále! :-D Takže všichni chalani, jsme odhalení a už to nevyžehlíme! Proto na tenhle skvost radši zabúdněme, ok? ()

Brygmi odpad!

Recept na teenagerskou komedii - levní herci, spousta fekálního humoru, trošinku nahoty, použít stařenku jako rekvizitu k nějaké nechutnosti a zalít kýčovitou romantikou. Mělo by to vydělat hodně peněz a pobavit nadržené puberťáky. Chjo... Svět spěje do záhuby. ()

666teen odpad!

Nevím, kdo je v tomhle veledíle největší kokot....Flo, jeho malý "přítel", Red Bull?....ne, asi já. Tomuhle říkám ztracenejch 90 minut života. Měl jsem jít spát. ()

Fingon

Film je umění. Teenagerovská komedie je film. Teenagerovská komedie není umění. Takže se to naučme nazpaměť a opakujme si to pokaždé, když se na nás něco takového vyvalí (přestává to, přestává, jásejte!). Nyní se podívejme blíže na tento exemplář. Za zmínku v dobrém stojí jen Mia Paradisová svou krásou a její sprostá babička svou úžasnou chutí na alkohol, po němž páchá strašné věci (třeba prošťouchávání záchodu vibrátorem). Takže zapomeňme na to, že jsme něco takového viděli, bude se nám lépe spát. ()

Slarque

Dlouho jsem přemýšlel, jak něco takového vlastně hodnotit. Skoro celý film svědčí o úporné snaze tvůrců být pokud možno bez přestávek trapní. Jenže něco se jim vymklo z rukou a občas jsem se docela zasmál. Jistě, pak následovaly další dlouhé minuty nevtipných příšerností, ale když jsem v závěru viděl, do jak absurdního konce dotáhli gag s Love Story, přimhouřil jsem oči a přidal druhou hvězdičku. ()