Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací... (oficiálny text distribútora)

HarlanWade odpad!

Prci, prci, prcičky v německém provedení. Už jenom tahle fráze stačí, spolu s nechutným obrázkem na DVD obalu k tomu, aby si divák uvědomil, na co se to jde vlastně dívat. Ale uznávám, že Tobias Schenke, je Seannu Williamu Scottovi, docela podobnej. ()

Brano odpad!

O tomto filme sa nedá vôbec hovoriť o komédii. Knallharte Jungs považujem za absolútne dno nemeckej kinematografie. Tobias Schenke jeden z najodpornejších hercov, akých som zatiaľ videl hrať. Takýmto filmom sa už radšej v budúcnosti budem s veľkým odstupom vyhýbať. ()

Mire odpad!

Pri pozeraní rebríčkov najhorších filmov som si všimol, že som to zabudol ohodnotiť keď som to videl v roku 2012, takže je čas zjednať nápravu. Stručne - jedna odporná a ohyzdná fekálna sračka, ktorá strašne chcela byť vtipnou nemeckou odpoveďou na Prci, prci, prcičky, ale podaril sa jej presný opak. Tí Nemci majú veľmi zvláštne chute, keď si mysleli, že toto bude sláviť úspechy. Jedno pozretie mi myslím bohate stačilo na celý život, neviem či by som sa týmto chcel ešte raz utýrať :D Nechutný "hajlajt", ak to tak vôbec môžem nazvať, je scéna s vibrátorom v upchatom záchode. Tu to môžem useknúť. ()

Spielbergo

Tak musím říct že tentokrát jsem se fakt bavil. Z teenagerovských fekálně spermoidních komedií o ztrátě (resp. snaze o ztrátu) panictví je to asi ta nejlepší co jsem viděl. ()

La.Nia odpad!

najhorsi, najtrapnejsi, najubohejsi film aky existuje...tento film je urazka slova ODPAD ..... ze toto niekto niekto pustil do sveta ... nechapem !!!!! ()

TesterX

Čekal jsem absolutní příšernost, ale bez okolků oznamuji, že jsem se přeci jen bavil mnohem víc než u těch předchozích slepic Holky to chtěj... Dobré jsou především epizodky s Axel Steinem. ()

gstudio

Zač ta příkrá odsouzení? Tenhle film je jen lehce podprůměrný ve svém žánru. Nic vyjímečně povedeného, ale ani nic, co by bylo zjevně horší ve srovnání s jinými pubertálními "sexy" komediemi. Hodně lidí tady poměřuje kvalitu stejně trapným opusem "Prci, prci, prcičky", jako by to snad byl nějaký zakladatel žánru či co. Ale kdepak! Dávno tomu, co ve VHS přehrávačích prošuměla izraelsko-německá koprodukce o "zmrzlině na klacíku" nebo dnes již klasické Screwballs. Ve všech novějších filmových erotických "šidítkách" pro "-náctileté" se už jen opakuje mnohokrát zfilmované, jen se čeká na to, kdy se ukážou nová prsa a nějaký ten zadek (ostatně, o co méně nahoty, o to více fekálií - tomu zrovna neříkám filmový pokrok). Vy snad opravdu čekáte od tohoto žánru víc? Pak jste buď sami "-náctiletí" a váš omyl je tedy omluvitelný věkem a nezralou falešnou nekompromisností, případně jste už "-cetiletí" nebo snad "-sátiletí" a pak tento film prostě není pro vás, protože jste na něj moc staří. Tohle jsou šidítka pro dosud nepraktikující, ale po sexu a šokujících zážitcích bažící pubescenty - hledat v nich jakékoli jiné filmové hodnoty je hrubé nepochopení smyslu a podstaty těchto dílek (něco jako hodnotit herecké výkony a hledat děj v pornu). BTW: 40 dnů a 40 nocí rozhodně není teenagerovským filmem a to ani věkem zúčastněných (teenager je osoba mezi 13 - 16 rokem) a už vůbec ne námětem, takže srovnávání s tímhle filmem je dost vedle. ()

tombender

Tohle veledílo jsem viděl zhruba v patnácti a dodnes si pamatuju závěrečnou scénu, kdy si chtěl hlavní hrdina odseknout svůj neposlušný úd. V poslední chvíli vtrhla do dveří jeho vyvolená a ať s tím prý počká, že by ho ještě mohli potřebovat... And live happily ever after : ) ()