Scenár:
Roman Kopřivík, David Litvák, Monika Seidlová, Tomáš Grombíř, Jakub Roll, Petr Hauzírek (viac)Hudba:
Dominik RenčHrajú:
Sabina Laurinová, Tomáš Měcháček, Roman Zach, Jiří Štěpnička, Ondřej Rychlý, Eva Salvatore Burešová, Sandra Nováková, Vanda Chaloupková, Petr Konáš, Igor Chmela, Marika Procházková (viac)Epizódy(80)
-
Srdce nebo hlava (S04E31)
-
Tiskovka (S04E32)
-
Takový pěkný virálek (S04E33)
-
Urgent v pohybu (S04E34)
-
Zdání klame (S04E35)
-
Otcové a dcery (S04E36)
-
Smutný klaun (S04E37)
-
Láska až za hrob (S04E38)
-
Buď sbohem, lásko má (S04E39)
-
Chce to čas (S04E40)
-
Výboj (S04E41)
-
Láska prochází žlučníkem (S04E42)
-
Atentát (S04E43)
-
Past na medvěda (S04E44)
-
Chci být sám (S04E45)
-
Partie (S04E46)
-
Konzultanti (S04E47)
-
Jen žádnou krev (S04E48)
-
Bezva finta (S04E49)
-
Omluva přijata (S04E50)
-
Pravidlo tří (S04E51)
-
Každý o naději nestojí (S04E52)
-
Černá ovce (S04E53)
-
Když zhasne Slunce (S04E54)
-
Vada na kráse (S04E55)
-
Asi budu brečet (S04E56)
-
Vidět všechno (S04E57)
-
Hudba v břiše (S04E58)
-
Dva kohouti (S04E59)
-
Musím jít dál (S04E60)
Hrajú
Klára Miklasová
Československo
Najlepšie seriály:
Deväťdesiatky (2022) (seriál)
#martyisdead (2019) (seriál)
Chlap (2022) (seriál)
Michael Beran
Československo
Najlepšie seriály:
Labyrint (2015) (seriál)
Setkání s hvězdou (2011) (seriál)
Místo nahoře (2004) (seriál)
Vojtěch Duřt
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Miesto zločinu České Budějovice (2023) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Lenka Vahalová
Najlepšie seriály:
Kukačky (2021) (seriál)
Cyril a Metod - Apoštoli Slovanov (2013) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Petr Čagánek
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Stíny v mlze (2022) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Tomáš Hron
Najlepšie seriály:
Odznak Vysočina (2022) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Ulica (2005) (seriál)
Tomáš Tobola
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Vzteklina (2018) (seriál)
Lída Vlášková
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Vraždy v kruhu (2015) (seriál)
Monika Fejglová
Najlepšie seriály:
Všechny moje lásky (2015) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Cesty domů (2010) (seriál)
Jiří Šoch
Najlepšie seriály:
Miesto zločinu Ostrava (2020) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Petr Batěk
Československo
Najlepšie seriály:
Rapl (2016) (seriál)
České století (2013) (seriál)
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Jana Vaculíková
Československo
Najlepšie seriály:
Ochranca (2021) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
O mě se neboj (2022) (seriál)
Karolína Hýsková
Najlepšie seriály:
Modrý kód (2017) (seriál)
Michal Bumbálek
Československo
Najlepšie seriály:
Labyrint (2015) (seriál)
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)
Svatopluk Říčánek
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Útěk do Budína (2003) (seriál)
Adam Vojtek
Česko
Najlepšie seriály:
Mária Terézia (2017) (seriál)
Malá velká liga (2023) (seriál)
Polnočná spoveď (2023) (seriál)
Adam Balažovič
Najlepšie seriály:
Modrý kód (2017) (seriál)
Jan Hrubec
Československo
Najlepšie seriály:
Modrý kód (2017) (seriál)
Olga Kaštická
Československo
Najlepšie seriály:
Modrý kód (2017) (seriál)