Všechny moje lásky

Z nakrúcania  - Veronika Žilková, Klára Oltová, Libuše Švormová, Roman Vojtek, Mahulena Bočanová, Johanna Steiger-Antošová
Česko, 2015, 25 h 43 min (Minutáž: 53–57 min)

Veronika Žilková, Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Jan Šťastný, Miluše Šplechtová, Jana Bernášková, Ilona Svobodová, Veronika Khek Kubařová (viac)

Seriál Všechny moje lásky vypráví o pozitivním přístupu k životu. O touze a odvaze překonat všechny překážky, které život přenáší. A i když je často velmi dramatický a těžký, dá se vše zvládnout s humorem a nadsázkou. Ústřední postavou je Marie Svobodová, která působí na okolí velmi pozitivně, dobře naladěná a usměvavá. Její přítomnost vnáší do každé situace pohodu a dobrou náladu, kterou šíří dál i mezi své přátele a okolí. Po zásadním zvratu v životě nepodlehla smutku a s nadhledem přijímá další nové výzvy. Pořídila si nový byt na krásném místě a rozhodla se naplno žít dál. Volné chvíle doma tráví ráda u dobré knihy nebo vaří, což ocení její dvě dospělé děti Míša a Ondřej i bratr Ota. Čas má vždy i na svou milovanou maminku Alici, kterou pravidelně navštěvuje za městem… (TV Prima)

Tommassi3

Tak mi zase jednou tuhla krev v Žil(k)ách, když jsem se naprosto masochisticky odhodlal nakouknout pod pokličku hrnce TV Prima, která rozhazujíce na všechny strany své kačáky z nekonečných reklam uklohnila další původní naprosto zbytečný - Tedy pokud nejste zrovna padesátiletá nenapravitelná romantička !! -seriál, rozuměj kvazitelenovelu, před níž znovu předem varuje už samotný koncept zrcadlící se v názvu, s celkem věrohodnou, leč nesmírně otravnou hlavní hrdinkou.. Nejvíce mě však paradoxně - No, možná spíš logicky !! - nakonec Všechny moje lásky zaujaly pomalu se už zajídajícími pseudonarativními prostředky v čele se zobrazováním textovek, které divák mohl velmi čerstvě zaregistrovat také třeba v (kr)kavčí Reportérce, či také otravně chytlavým hudebním motivem.. Přiznávám, že tenhle projekt už silně připomíná přinejmenším jiné západoevropské, nicméně i v rámci své divácké cílové skupiny otravuje svými křečovitými návraty do minulosti, když vlastně na osobu režisérky Johanny Steiger-Antošové prozrazuje až příliš, a navíc znovu křičí: Vyprávěj !! Já už však další příšerný příběh z pera Rudolfa Merknera skutečně vidět nechci !! ()

Pavel.Kubik odpad!

Od půlky druhého dílu jsem čekal, kdy se postava hraná Veronikou Žilkovou oběsí, protože tak chabou story jsem ještě neviděl. Proti tomu byly seriály typu "Manuela" a "Esmeralda" ryzím, syrovým akčákem. Německá režisérka si vůbec nedala práci se seznámit s reáliemi v tomto státě, a proto všichní bydlí ve vilách, na něž by museli dělat dva až tři životy s příjmy v tomto státě běžném.Jen se divím, že v tomto shitu se propůjčilo k rolím i pár opravdu dobrých herců, kteří (vyjma honorářů) to opravdu nemají zapotřebí. Nové díly - od 21. - nevěděl jsem, že může být ještě něco horšího, než odpad! ()

Sabi63

Vidím, že tady někdo nechápe, že se tvůrcům povedlo něco skvělého (opět - a nemyšleno ironicky). Píšu to všude a i zde to opět napíšu. Kdo se nechce koukat ať se prostě nekouká a nekritizuje, když to nikoho nezajímá! Někdo sice tvrdí, že to je seriál pouze pro ženy, ale právě že naopak. Na tento seriál se můžou dívat i muži avšak oni sami by měli mít ten chtíč vědět, jak ženy jednají, za co se stydí, nebo prostě proč jsou takové. Právě Všechny moje lásky to nabízejí a to u mnoha věkových kategorií. Pokud si dobře proberete celý seriál, zjistíte, že zápletka dominuje nad každým vztahem, proto je tento seriál zajímavý a rozhodně žádaný. Ještě jednou ale musím promluvit k těm, co mají stále negativní hodnocení a že jich je opravdu požehnaně. Nevím, jestli Vám to už někdo řekl, ale nejspíš ne, jinak byste nijak nereagovali, když se Vám něco nelíbí. Pokud máte nějaký osobní problém řešte si ho raději doma a nevybíjejte si ho na těchto stránkách. Sem chodí hlavně lidi, co chtějí znát pravdu a ne Vaši momentální náladu, kterou vyjádříte negativním hodnocením. Plyne z toho akorát jedno a to je to, že dnešní lidé už nevědí, jak by na sebe upozornili. Vztek a nenávist si tak ubíjejí na nevinných věcech, v tomto případě článcích. ... Opravdu těžké se s nimi hádat, v mnoha případech pomůže psycholog! ()

gabin(a) odpad!

Nene! Nejvíc mě jako padesátnici uráží, že mám být cílovou skupinou!!! Asi mám o sobě moc vysoké mínění, ale já jsem si dokázala sehnat chlapa před 30 lety! Mám ráda bigbít a vážnou hudbu, cestopisy a dobré komedie a nemám doma vymalováno pestrými barvami! A čumím na fotbal! Tohle je fakt nebetyčná HRŮZA, všudypřítomnou veselou krávou Žilkovou počínaje a kvadrilionem místních hráčů (už se to ani nedá nazývat herci) prostituujících ve všech seriálech na prý konkurenčních televizích konče. Když vidím Štěpničku, Kostkovou, Bočanovou a mnoho mnoho dalších, už ani nevím cože je to vlastně za TV stanici, protože v těch veledílech mám fakt guláš. Ulice, Svatby v Benátkách, Šípková Růženka, Cesty domů, všechny ty Ordinace a já nevím, co ještě, všude jenom jde o to kdo s kým, jak sbalit chlapa a jak si ten život rozvedené čtyřicítky a padesátky užít. V těch seriálech už se nikdo ani nenamáhá předstírat práci a vše se točí jenom kolem "milostných" problémů. Je to duševní porno! ()

zsn odpad!

Silně začínám bejt alergická na kopie verbala typu zde hodnotícího uživatele kingik. Kreténi - opakovaný vtip není vtipem - prznění názvů filmů nebo jmen herců, k tomu co věta to mrdání, kouření ptáků, rasistické poznámky, vás do redakce ani na přední příčky mezi recenzenty nedostane. Zastydlá puberta a samohana maskované za frigiditu každé osoby ženského pohlaví vám z obsahu palice udělala kvalitní žumpu sraček. Bylo by fajn, přestat si tu řešit osobní problémy, autor stránek by měl konečně přistoupit na čistku komentářů, potažmo uživatelů - hranice mezi filmovou kritikou a chlívem se tu totiž stírá člověčími lejny. Raději místní diktatura, třebas s trestnými body, než demokracie mluvy řeznického psa se svobodou omezující svobodu druhých. ()

• Natáčelo se v ateliérech na Strahově. (Zdroj: časopis Televize). (M.B)