Adam má konečně příležitost Rasputinovi oplatit, jak ho tahal ze dna. Snaží se ho vrátit do lékařského provozu a přivést na jiné myšlenky. Na Vali je toho moc, Denisa má problémy ve škole, Růženka onemocní chřipkou. Do toho Vali vzala primariát. Laura může na Prokopovi nechat oči. Prokop ji zve na luxusní večeři a zjistí, že nemá dost peněz na kartě. Laura to za něj bez mrknutí zatáhne. Markéta přijde do nemocnice a zahraje si s jedním pacientem partii šachu. Ten objeví její talent a zve ji do šachového kroužku. (TV Prima)

mira007

Tereza Taliánová mne okouzlila v dětské roli v seriálu Trpaslík, který mám rád, takže dnešní díl mi udělal radost, že jsem dokázal přiřadit její tvář " kterou už jsem někde viděl" . Tady hraje dívenku, kterou srazí pneumatika a ještě ji při tom obtěžuje internetový sexuální predátor ( tohle začíná být tento týden hodně skloňované téma ) , už sice jednou v tomto seriálu hrála , ale tady tedy zraje do krásy, ikdyž herecky už to nebylo tak brilantní, což dávám spíš za vinu rychlosti, v které se to natáčí. ()