Po veľmi úspešnej jedničke, ešte úspešnejšej dvojke nás čaká skutočná bomba. Scary Movie 3 si tentokrát berie na mušku najúspešnejšie filmy tohto roku - Pán Prsteňov, Harry Potter, Kruh, 8 míľa, Matrix ale i Znamenia či horor Tí druhí. Okrem osvedčeného hereckého obsadenie a množstva hereckých hviezd vo vedľajších úlohách čaká na vás i jedno veľké prekvapenie. (oficiálny text distribútora)

emo

Celkom fajn sranda. Niekedy človek síce zapochybuje o duševnom zdraví tvorcov, ale to vôbec nevadí. Keby tam nebola tá časť 8 Mile bolo by to o triedu lepšie... ()

WolfR

Další pokračování téhle bezdějové parodické šílenosti. Tentokrát se obměnila herecká sestava a přišel nový režisér. Vzal si na paškál Kruh a jiné filmečky a natočil průměrnou parodii, u které jsem se někdy smál nad tím, jaká je to sranda a někdy nad tím, jak je to trapné, 2 hvězdy. ()

Jermann

Ať si je třetí Děsnej biják děsnej, blboučkej a jednouduchej jak chce, já u něj stejně pokaždé smíchy uchcávám. Zuckerův kumšt v načasování gagu je pro sérii obrovským přínosem.. stejně jako střídmé využití tělesných tekutin. ()

otík

Slušně povedená parodie dělající si srandu z množství filmů, např. Eminem, Kruh, Znamení, Vymýtač ďábla, Matrix a spoustu dalších. Přišlo mi to však snad až moc ukecané a hlavně hodně ujeté. Ale i tak jde asi o nejlepší díl Scary Movie. ()

Nivenx

Tak tohle bylo ještě o málo horší jak první 2 díly. Méně jsem se u toho smál. Trapných scén přibylo a celkový dojem je, že už to nechci vidět. Bohužel za mě 35%. ()

Aargh

Velmi proměnlivá kvalita. Parodie na 8 Mile je skutečně zoufalá, stejně tak scéna z pohřbu. Množství jiných scén je ale opravdu povedených, závěr filmu je úžasný a tím skutečně navazuje na tradici parodíí z let osmdesátých... ()

fantoci

Ne, opravdu. V parodii se meze nekladou a to je dobře. Trojka je toho jasným důkazem. Zdrbnout největší trháky roku je fakt terno, ale ptám se, co parodie na Pána prstenů, že by měli producenti strach se pustit do giganta jeho formátu. Nebo jsou to všechno fanoušci Tolkiena? ()

filmmovier

Ani po třetím dílu tahle série neztrácí grády, dost možná je právě tohle nejlepší část série. Tentokrát se parodování Kruhu a Znamení opravdu vyvedlo, hlavně když zjistíte, že Samara ze studny je vlastně Michael Jackson a Leslie Nielsen nejlepší prezident Ameriky. Ale hlavně nezjišťujte, jak se loučí mimozemšťani. ()

Lachtaan

Kde se objevil Leslie Nielsen, tam jsem se vždycky řezal smíchy. Parodie na snímky jako je Válka světů mě zrovna k této části dnes již kultovní série parodií táhne alespoň v sestřihu highlightů každičkým rokem. ()

Motinski

Scary Movie vracia úder a po nevydarenej dvojke tu máme opäť prvú ligu zábavnosti. Cítiť Zuckera a celkovú zmenu štýlu a to je len dobre. Lieslie Nielsen s Charlie Sheenom neskutočné oživenie, no aj ostatné postavy vedeli dobre pobaviť. Výber filmov ktoré sú parodovane ani nemohol dopadnúť lepšie a celkový pocit z jednotlivých scén a vtipov bol akoby som sledoval moderné Horúce strely. Scary Movie 3 nie je dokonalý, no u mňa jednoznačne najvtipnejší a najobľúbenejší diel. ()

Magneto

Pekná srandička,semtam je to príliš trápne,ale ak dobre poznáte predlohy z ktorých si tvorcovia robia srandu,tak je zábava zaručená.Hluché miesta ssú nasledované brutálnymi blbosťami a neubránil som sa smiechu,ajkeď som vedel že sú to úplné k..tiny. ()

Avathar

-"Spojte ma s prezidentom!" -"Vy ste prezident." -"Skvelé..." Komédia, ktorá je rozhodne lepšia než predchádzajúce diely, ale stále platí, že to bohato stačí vidieť len raz. 50% ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé

04.03.2006

Pláč diváků po zhlédnutí rádoby komedie Ochránce ještě nestačil ani utichnout a režisér Adam Shankman už nám chystá další nadílku. Dostal totiž od New Line Cinemy nabídku režírovat remake… (viac)