Detská hra

• Česko Dětská hra (viac)

Legendární horor o panence Chuckie, hračce s duší sadistického vraha. Pojďte si hrát!!!  I kdyby americký režisér Tom Holland už nenatočil nikdy nic jiného, bude jeho jméno již navždy zapsáno zlatým písmem na zdi slávy moderní popkulturní hororové zábavy. Právě díky němu se totiž na první pohled triviální větička „Pojď si hrát“ stala v roce 1988 nesmrtelnou.Za hlavního hrdinu jeho klasického hororového thrilleru Dětská hra by šlo považovat malého chlapce Andyho, který právě oslavil šesté narozeniny. Ale pravda je taková, že prim v tomto snímku, který se v průběhu let rozrostl o čtyři další pokračování a letos se dokonce dočká vlastního remaku, hraje především hračka, kterou Andy dostane jako dárek. Panenka Chucky totiž není zdaleka tak roztomilá, jak se zprvu tváří. Pomocí prastarého voodoo rituálu se do ní během zatýkání převtělil umírající psychopatický vrah Charles Lee Ray a je jasné, že dřív nebo později se svět dozví o jeho návratu. Jenže kdo malému klukovi uvěří, že jeho malá hadrová panenka sprostě kleje, provádí naschvály a občas také s velkou zálibou zabíjí? Je to chyba, že dospělí svým dětem tak málo naslouchají. Teď za to někteří budou muset zaplatit svým životem. (oficiálny text distribútora)

Eldoth

Není filmového hororu, který by mi v dětství naháněl větší hrůzu a to jsem jich tehdy viděl poměrně slušnou várku, už jen za ten pocit děsu, který se v tomto filmu odehrává téměř neustále, musim dát 4*. ()

Rufete

Nebylo to moc potěšující. Na hororový film mi to nepřipadalo. Lekl jsem se snad dvakrát za celý film, což je bohužel méně, než bych čekal. Průměrný film. Na takový nápad se to mohlo ještě o něco dotáhnout do lepšího konce, ale nebyl to zase úplný průšvih. Pěkný výkon Catherine Hicks, ale skřeky Alexe Vincenta se mi nějak nezdály (což může být jen dabingem). Také mi film nepřipadal moc dobře ukončen, ale to už je vedlejší. ()

Mikino00

Pokud si odmyslíte sympatickou panenku, tak vám zbude příšerně hloupý děj s spoustou nelogických činů hlavních postav. Obzláště nesympatický je malý klučina, u kterého jsem tajně doufal, že ho podříznou jako prvního, abych ho nemusel celý film poslouchat. Jako dítěti by se mi to určitě líbilo. ()

mira007

"A nejodpornější panenku roku vyhrává ..."  legendární horor o vrahovi reinkarnovaném do hračky, aby pak dál vraždil se dobře zapamatuje. Dneska to působí sice hlavně v druhé polovině infantilně, ale do poloviny solidně gradované napětí a to hororory moc nemusím. ()

Oralfabet

Horor o vraždící panence bych si asi představoval o dost stupidnější a předvídatelnější, tohle mě víceméně konstantně překvapovalo a celkově bavilo. Děsivý mi to nepřišlo vlastně vůbec, ale kupodivu to nijak zvlášť nevadilo. Slabších 7/10 ()

Geller

V těchto dnech by byl hodnocení samozřejmě nižší, ale v dětství to pro mě byl pekelný horor po kterém jsem nemohl usnout. ()

jilda

Hodně černý humor který je ve filmu s pěkně krutou panenkou. Podobnou panenku bych doma nesnesl, když podobnou vidím v krámě, hned si vzpomenu na Chuckyho. ()

Standic1

Když mi bylo takových 10, tehle horor mi naháněl hrůzu a všechny plyšáky a všechno co vypadalo trochu jako panenka a mohl by mě to večer zardousit, rozsápat, sežrat a já nevim co ještě šlo automaticky do skříně, některé horší rovnou do sklepa :D 4* dávám hlavně z pohledu mě jako desetiletého :) Dnes už to je spíš oddychovka, ale musím říct, že i když mě štvalo jak všichni dospěláci v tom filmu jsou proti obyčejný panence úplně neschopný pořád je to super horor, který stojí za to vidět. ()

Corvaxus

Tak stokrát přehrátá VHS mluví za sebe :-) Chucky je kult a má srdeční osmdesátková záležitost. Dokonalé! I výborný český dabing v podání Jířího Pomeje je luxusní... ║║Ade due damballa. Valinchella santeria. Oya shungo yenya macumba. Give me the power, I beg of you. Leveau mercier du bois chio. Secoise entienne mais pois de morte. Morteisme lieu de vocuier de mieu vochette. Endelieu pour de boisette damballa! ║║ ()

Socom

Prvý a najlepší diel celej série. Vydel som ho minimálne 5 krát, no vždy sa pri ňom bavím. Fajn lakačka s celkom milou bábikou.Do konca puberty som sa bál vďaka Chuckymu tmy,ak nie až dodnes:DProste hororová klasika.Na tú nedám dopustiť.10/10 ()

KosiR_ksr

Mohu být jen rád, že když mě v mých asi 5 letech hlídal děda, tak mě nechal sledovat "jen" Vetřelce a nikoliv Dětskou hru, protože si dobře vzpomínám na jednu z panenek mé sestry a ta byla dost děsivá sama o sobě (natož kdybych tehdy vidět Chuckieho)... Ideální film, pokud svému dítěti chcete rozmluvit koupi Barbie a chcete-li, aby při pohledu na panenku neudrželo moč tak do 12 let. Prostě klasika :-) ()

ASSBURGER

Ako správny fanúšik hororov (1930-1999) by som k tomuto filmu nemal byť zlý lenže mňa to proste ani raz nevystrašilo ani raz nestrhlo, skôr ma to pobavilo a tak by to predsa byť nemalo ved je to horor kur** malo by tam byť aspoň jedna strašidelná alebo aspoň trocha mysteriózna scéna ale to sa o tom povedať nedá proste neviem ako vy ale ja tomu dávam 2/5, proste ked porovnám toto a Nightmare on Elm Street tak je toto doslova len Detská Hra..... Kúsom strachu by tam predsa len mohli dať ale na to už je neskoro :D ()

Darren98

Co na první pohled vystavuje film okolo ikonického zabijáka, ve skutečnosti definuje protagonistu v podhodnoceném senzačním konceptu o úniku před smrtí, kde nadpřirozenost Chuckyho vytrvalosti táhne až k závěru bystře rozuzlovaného příběhu. Strašidelnost Dětské Hry se zvlášť díky brilantní scéně po úklidu krabice vyrovnává špičkovým hororům nejen pro následně vytvářené diváky s pediofobií. 82% ()

Úspěch M3GAN znamená rychlý sequel

Úspěch M3GAN znamená rychlý sequel

08.01.2023

Ačkoliv kina už měsíc drtí druhý Avatar, našel producent Jason Blum přece jen zase jednou skulinku k úspěchu. Hororová M3GAN o panence s umělou inteligencí, která se vydá na dráhu dalšího Chuckyho,… (viac)

Mark Hamill je nový Chucky

Mark Hamill je nový Chucky

31.03.2019

Hororovou klasiku Dětská hra čeká reboot a studio Orion Films čerstvě oznámilo, kdo bude v nové verzi dabovat kultovní vražednou panenku Chuckyho. Roli se upsal slavný herec a zkušený dabér Mark… (viac)