Bývalý člen policajnej akadémie a zdiskreditovaný policajt nemôžu ujsť jeden pred druhým. Stretli sa na opačnej strane zákona pri bežnej policajnej kontrole a teraz ako obyčajní agenti bezpečnostnej služby kryjú pašerácke akcie. Samozrejme, že majú vyššie ciele. Zláka ich kovová zliatina v miliónovej hodnote. Musia však počítať so všetkými alternatívami, aj s tým, že sa to všetko môže skončiť zle... (oficiálny text distribútora)

kridlo

tento film pre vas nebude zabavny ak nie ste clovek s otvorenou myslou. Vacsina vtipnych situacii vznika z absurdneho zneuzivania rasistickej otazky. Ono scenarista sa asi trochu netrafil, ked sa snazil zapracovat vaznu temu do komedie takze to nakoniec cele posobi rozpacito. ()

Goodlooker

Takový ten film na jedno odpoledne, u kterého se pětkrát mírně usmějete, ale za chvíli na něj zapomenete... Řádné tlachání o tom, jak Zahn nemůže Lawrence praštit protože je černej. Celej děj je děsná pí*ovina, herci silně podprůměrný, záporaci komičtí a klaďasové nesympatičtí. Stačí? ()

Saxos

Zodpovědnej a vážnej bílej polda a suplující lempl a rádoby tmavý komik. Oba spojení náhodnou událostí společně bojují s americkým zločinem. Pořád dokola a opět znovu. Smál jsem se, ale pouze scénaristům. ()

SakyLand

Tento film jsem bezmyšlěnkovitě koupil na popud známých a bylo to velké zklamání. Nic vtipného jsem na filmu nenašel a akční scény taky za moc nestojí. ()

aronofsky

Když do hlavních rolích obsadíte Negativa, který je nepříjemný, jak šmirglpapír na prdeli a Pozitiva, který je též nepříjemný, jako šmirglparpír na prdeli, tak ten film musí dopadnout, jak dopadl. Naivně hloupoučký, naprosto nerealistický a absolutně nevtipný. ()

Vig

Pokud se chcete jen zasmát a moc nepřemýšlet, je tohle velmi dobrá volba, leč nic jiného v tom nehledejte, mohli byste se zklamat. Dobré herecké obsazení. ()

chosan

Lawrencovi tyhle role sedí jako málo co. Nemám k tomuto filmu co dodat jen že je to jeden z nejlepších akčních komedií. Proto dávám 75%. ()

LOVE VOLE

Dookola omílané téma dvou rozdílných policistů nebo jedinců, co si na policisty hrají. Za chvíli má člověk dojem, že už to viděl několikrát s jinými herci. ()

Mr.Hackels

Na tenhle film jsem se těšil. Můj oblíbenec Martin Lawrence měl jako důvod ke shlédnutí stačit. Bohužel mě to hooodně zklamalo. Zasmál jsem se jen párkrát a u komedie se chci smát nepřetržitě :( ()

Beawish

"Velkohubý komik Martin Lawrence pocházející z Německa už dlouhá léta rozděluje diváky na dvě nesmiřitelné skupiny – na ty, co ho k smrti nenávidí, a na jeho obdivovatele." Rád bych se s ním (tím obdivovatelem) setkal a zeptal se, co proboha na Lawrencovi vidí. Po pěti minutách této "komedie" jsem měl silné nutkání nějak mu ublížit. ()

dave91

Jeden z toho obrovského zástupu průměrných amerických komedií.Jen tu a tam probleskne cosi veselého.Napětí je téměř na nule,akce lehce nad nulou.I přestože byl film relativně krátký,znamenal pro mě ztrátu času. ()