Noc Oscarov

(relácia)
  • Česko Oscar 2016 (viac)
Publicistický
USA, 2016, 210 min

Réžia:

Glenn Weiss

Hudba:

Danny Elfman

Účinkujú:

Chris Rock (moderátor), Margot Robbie, Jared Leto, Olivia Munn, Charlize Theron, Ryan Gosling, Jacob Tremblay, Lady Gaga, Benicio Del Toro (viac)

Sledujte naživo 88. ročník odovzdávania najprestížnejších filmových cien z Hollywoodu. (TV Doma)

Bruce0659

Prišiel by som si na svoje, keby počas 5 hodín moderátor neustále nepripomínal, že ani jeden herec čiernej pleti nebol nominovaný. Bolo to otravné, nepríjemné a moc trápne! Druhá vec, ktorá ma iritovala bola, že na televízii DOMA boli moderátori absolútne nepripravený. Slečna z telerána, či odkiaľ, nevidela Mad Maxa a pri každom víťazstve tohto diela sa nesmierne čudovala... Ako môže niekto vôbec otvoriť ústa a vyjadrovať sa k filmom, ktoré ani nevidel??? Vrátim sa ešte k tej rasistickej atmosfére. Napadlo niekoho, že ani tento rok si možno žadny černoch nomináciu nezaslúžil? Napríklad Morgan Freeman, Will Smith, Samuel L. Jackson, Denzel Washington, Eddie Murphy a ostatní skvelí čierny herci za rok 2015 zrejme nepredviedli oscarové výkony. Celé mi to prišlo ako keby sme sa začali na Olympiáde čudovať, že v behu na 100m býva 7 negrov a len jeden biely a zrazu jedného dňa by sa na štarte objavili len čierny atléti... Čo sa týka udeľovania tohtoročných oscarov, som viac menej spokojný a nebudem sa rozhorčovať že ten a ten ho nezískal. Keď uvidím všetky snímky z kategórií, tak to budem môcť objektívne posúdiť. ()

Celsius

J. J. Abrams nastupuje při hudbě Star Wars, na kterou má ze všech nejmenší nárok. Svět se říti do propasti a nezachrání jej ani neustále omílané "humory" Chrise Rocka. Nebudem si lhát do kapsy. Byl strašný. Prostor měl dostat Sasha Kohen! To by byla jízda. :-) Naštěstí si všichni stejně odneseme z letošního roku jen to, že se Leo dočkal. ()

Lukas.Luky

Chvalabohu ze som to pozeral zo zaznamu pretoze sa nato nedalo kukat..ten tajtrlik co predvadzal a trepal len o cernoskoch uplne nechapem..je vela skvelich hercov ci uz s tmavou alebo inou farbou pleti ale ja viem kde bola chyba..chris rock ako zabavac a herec stoji za hovno tak sa chcel asi zviditelnit ale podla vsetkeho mu to nevyslo..co sa tyka oceneni som bol miestami prekvapeny ale urcite si to zasluzili..a keby Leo neziskal oskara asi by som rozbil televizor cize tymto padom som usetril zaco patri vrele dakujem sprostej porote akademie pretoze leo mal mat uz min. dva ()