The 77th Annual Academy Awards

USA, 2005, 194 min

Scenár:

Hal Kanter

Účinkujú:

Chris Rock, Alan Alda, Alejandro Amenábar, Andrea Arnold, Antonio Banderas, Drew Barrymore, Annette Bening, Gisele Bündchen, Brad Bird, Halle Berry (viac)

77. ročník udílení cen Oskar za rok 2004 proběhlo dne 27. února 2005. Pořadem provázel komik Chris Rock. (Terva)

classic

Tento ročník bol medzi dvoma rivalmi: Scorsese Vs. Eastwood,čiže snímky The Aviator- Million Dollar Baby. Martin vyhral v pomere 5: 4,ale Clint bral to najcenejšie(film,réžia a dvaja herci Hillary a Morgan). The Aviator pozbieral technické sošky:(výprava,kostýmy,herečka,strih a kamera). ()

Stegr

70% - Byl jsem celkem rád, že se Eastwood takhle vysmál Scorsesemu, protože jakkoli mám Martina rád, jeho Letec byl příšerný film. Jinak Chris Rock byl celkem zábavný, ceny uděleny celkem spravedlivě a celebrity vyfešákovány celkem standartně... :) P.S. Příště mi někdo řekněte dřív, že se tu daj hodnotit i předávací večery, abych zas nehodnotil něco s 3 letým zpožděním... ;) ()

• Udílení cen se konalo 27. února 2005 v Kodak Theatre v Hollywoodu ve městě Los Angeles. (Terva)
  • Poprvé ve své herecké kariéře moderoval udílení Oskarů Chris Rock. (Terva)