Zaklínač

USA / Poľsko, (2019–2024), 30 h 55 min (Minutáž: 47–67 min)

Tvorcovia:

Lauren Schmidt

Predloha:

Andrzej Sapkowski (kniha)

Recenzie používateľa celticek k tomuto seriálu (9)

Začátek konce (2019) (S01E01)

Spokojenost. Nepotřebuji nadupané efekty. Vlastně jenom ta kikimora mohla být trochu ostřejší, ale jinak v pohodě. Umně vkládají povídky mezi románový děj, tady někdo dobře nastudoval scénář. Hlavní představitel i Ciri tam pasují, výborná je hlavně Geraltova soubojová choreografie, to je za mě suverénně nejlepší část první epizody. ()

Čtyři marky (2019) (S01E02)

Tak nám přibyl Marigold, Istredd a hlavně Yennefer. Doufám, že vyroste v sexy koc, ten hrb je na hovno. Škoda, že neproběhla žádná akce. ()

Zrádce měsíc (2019) (S01E03)

A je to tady! Suverénně za 5. Spravili nám Yennefer, která mi nejprve v traileru nesedla, ale teď je teda šikulka. Triss Ranuncul se moc nepovedla. Ale nejvíc je samozřejmě striga, na tu jsem čekal! Witcher používá i znamení a ty se vydařily moc. Nakonec i Ciri se v příběhu posunuje. Výborný díl! ()

O hostinách, parchantech a pohřbech (2019) (S01E04)

Další výborný díl dle povídky. Brokilon, dryády a luxusně ztvárněný Ježek z Erlenwaldu. Balzám na moje rány po včerejším vzestupu Skywalkera. ()

Touhy v láhvi (2019) (S01E05)

Tak nevyhnutelně jak Geralt musí potkat Ciri, tak stejně nevyhnutelně musí potkat Yennefer z Vengerbergu. Nepamatuji si, že bych někde četl o džinovi, bylo to ale dobré. Doppler je hodně zlověstný. ()

Vzácný druh (2019) (S01E06)

Yarpen Zigrin a banda trpaslíků byla v pohodě, dobrý slang, na všechno se dívám samozřejmě v eng s titulky. Na CGI evidentně ty peníze nebyly, drak je hodně slabý, ale všechno to vyvažuje dobrá atmosféra a charaktery Geralta, Yennefer a Borche Tři Kavky. Já jsem zatím spokojený, ikdyž ten rozpočet je cítit. ()

Před pádem (2019) (S01E07)

Zatím nejslabší díl. ()

Něco více (2019) (S01E08)

Dobré zakončení první řady. Luxusní. kouzelnické souboje. Visenna jako Geraltova matka a zákon překvapení konečně svede dohromady Bílého vlka s Ciri. Ideální stav, těším se na druhou sérii. ()

Série 2 (2021) (S02)

Je to hodně špatné. Nestvůry se trochu zlepšily, málo soubojů, ale hlavně celý příběh stojí za hovno. Horko těžko jsem to dodíval. Vypadá to hrozně amatérsky. ()

Poslední řada Koruny má datum premiéry

Poslední řada Koruny má datum premiéry

10.10.2023

Jak to vypadá s rebootem Highlandera?

Jak to vypadá s rebootem Highlandera?

31.08.2023

Sledovanost Zaklínače klesá