Epizódy(34)
-
Bomba nevybuchla! (S04E31)
-
Z deníků neúspěšných (S04E32)
-
Ukradený hotel (S04E33)
-
Slzy (S04E34)
Hrajú
Jakub Prachař
Československo
Najlepšie seriály:
sKORO NA mizině (2020) (seriál)
Vyšehrad (2016) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Jan Dolanský
Československo
Najlepšie seriály:
Kukačky (2021) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)
Kristýna Leichtová
Československo
Najlepšie seriály:
Tři tygři (2019) (seriál)
Sex O'Clock (2023) (seriál)
Súkromné pasce (2008) (seriál)
Lucie Polišenská
Československo
Najlepšie seriály:
České století (2013) (seriál)
Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Libuše Švormová
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Norbert Lichý
Československo
Miroslav Šimůnek
Československo
Najlepšie seriály:
Bez hraníc (2013) (seriál)
Bez syna neodídem (2012) (seriál)
Přešlapy (2009) (seriál)
Richard Genzer
Československo
Najlepšie seriály:
Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)
Polda (2016) (seriál)
Pouť (2018) (seriál)
Jindřich Žampa
Česko
Najlepšie seriály:
Metóda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Mária Terézia (2017) (seriál)
Dvojka na zabitie (2021) (seriál)
Iva Janžurová
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Zahrada (1974) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Jiří Hána
Československo
Najlepšie seriály:
Kosmo (2016) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Betka Stanková
Československo
Najlepšie seriály:
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Václav Kopta
Československo
Najlepšie seriály:
Okresný prebor (2010) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Anastasia Chocholatá
Česko
Najlepšie seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Martina Preissová
Československo
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Krev zmizelého (2006) (seriál)
Josef Polášek
Československo
Najlepšie seriály:
Večery Analogonu (2002) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Komediograf (2003) (seriál)
Linda Rybová
Československo
Najlepšie seriály:
Božena (2021) (seriál)
Maigret (1991) (seriál)
Národní házená (2022) (seriál)
Barbora Seidlová
Československo
Najlepšie seriály:
Chlap (2022) (seriál)
Nevinné lži (2013) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Jaromír Nosek
Československo
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
České století (2013) (seriál)
Vyšehrad (2016) (seriál)
Alena Mihulová
Československo
Najlepšie seriály:
Okresný prebor (2010) (seriál)
Tři králové (1998) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)