Přešlapy

Česko, (2009–2010), 32 h 33 min (Minutáž: 48–53 min)

Filip Blažek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová, David Matásek, Soňa Norisová, Miroslav Šimůnek, Daniel Svoboda, Betka Stanková (viac)

Nový třináctidílný seriál Televize Prima, který sleduje životní kotrmelce tří párů ve věku okolo 30 let. Jsou vzájemně propojeni láskou a přátelstvím. Adam a Radka se teprve poznali a jejich vztah začíná. Petr a Jana mají po svatbě a snaží se o první dítě. David s Karolínou už dítě mají a uvažují o dalším. Jsou to vaši sousedé nebo kolegové z práce – mají zaměstnání, koníčky, chodí se bavit i sportovat. Seriál je o tom, co všichni prožíváme. O tom, co řešíme, nebo o tom co budeme dělat, až dorazíme domů. Může to být rozhodování mezi mateřstvím a kariérou, můžete mít pocit, že vám manžel doma nepomáhá, řešit partnerské neshody, sexuální problémy, rodinné finance, žárlivost, nevěru. Že byste šli raději na pivo než hlídat… Nebo naopak, že byste raději hlídali, ale nemáte koho. Stejně jako v životě se i v seriálu vážnější soukromé tragédie dají přežít jen díky humoru. Důležité je, že ty nejhorší rány osudu berou naši hrdinové s nadhledem, takže pak máte i vy pocit, že je všechno o něco jednodušší. Život po třicítce přece občas každému připomíná komedii plnou omylů. (TV Prima)

Korbitch odpad!

Nejsem takový odborník přes Šest v tom jako Tosim, protože sem jednouduše ten seriál neviděl. Nemůžete taky čumět na všechno naráz že jo.Takže vlastně díky této milé blbince si rozhodně 6vTom :-) shlídnu. ¨ V této české variaci vidíme místy rozpačité výkony, protože Filipa Blažka a další tváře jsme všichni viděli už podávat lepší výkony.Jenže to nemůžeme zas tak moc přisuzovat hercům samotným,ale také novodobému seriálovému masokombinátu ve stylu...."dělej, za pět minut zvoní...". ()

BoredSeal odpad!

Tak tohle je opravdu příklad absolutně dezertu bez chuti, mdlý děj, dialogy, nezajímavých výkonů, noční můra každého diváka. Přesně proto jsem dal Ordinaci pár hvězdiček, protože v té aspoň někteří herci hrajou a někdo píše scénář, abych mohl škatulku odpad šetřit pro takovéhle hrůzy. Produkt opravdu iritující svou neschopností, mdlostí, pravé české budižkničemu. ()

korbitch22

mizerný rozpočet,papundeklové lokace,vyhaslí herci.sem tam nějaká dobrá hláška a pořád ještě snesitelný filip blažek.no jinak klasické české sračkovství,ale postupem času musim uznat,že v tom něco málo dobrého je,hlavně scénář má občas opravdu dobrý nápad,u některých scén sem se opravdu pobavil a vbývoj postavy Davida Matáska je takřka geniální.Škoda jen že česká seriálová tvorba komerčních televizí vypadá jako kolumbijská telenovela a lokace a režiséry vybírá parta hovad,co o filmařině vědí úplné prd. ()

Brouk

Asi si zase naběhnu, jak už je mým dobrým zvykem, ale Přešlapy je v mém pohledu velmi sympatický počin TV Prima... Není moc seriálů vzniklých po roce 2000 z produkce tuzemských TV, které bych nějak toužil vidět celé, ale tento seriál hodlám dokoukat, což je samo o sobě pochvala... :-) :-) Ano, věnuji můj svůj volný čas... ()

alpeew

Jeden z lepších českých seriálů - byť je to vlastně okopírovaé Cold Feet (Šest v tom). Ale to vůbec nevadí a neubírá to té české verzi na zábavnosti - a realismu - postav a dění. 3 páry v různých životních situacích, kterých je v opravdovém životě spousta. Seriál má - oproti těm ostatním - to štěstí, že má neokoukané tváře herců, kteří navíc skvěle hrají. Těším se na každý díl a zasměju se vždycky! ()

• Herečka Stanislava Bartošová se před kamerou objevila po 16leté pauze. (M.B)
  • Natáčení se spravedlivou měrou rozdělilo mezi ateliér a přirozené prostředí. (Bart)
  • Po 29 letech se ve filmu objevila dětská hvězda Michal Dymek, známý z filmu Páni kluci (1975). (M.B)