Zábavná show plná improvizovaných skečů, komických výstupů, dobře mířených vtípků a relativně inteligentního humoru. Tygry Štěpána Kozuba, Vladimíra Poláka a Robina Ferra se během večera snaží zkrotit zkušený krotitel tygrů Albert Čuba, ale jen proto, aby smíchem zcela neroztrhali bránice našich diváků. Jedná se o jednu z nejúspěšnějších komediálních a improvizačních show na českém YouTube. (Divadlo Mír, Ostrava-Vítkovice)

v.indruchova

Tahle záležitost je jako olivy, buď je máš rád nebo ne. Já se k olivám projedla, k tygrům jsem se prokoukla a pochopila. Komedie, která nemá hranic ve světě, kde se řeší co je korektní až natolik že se tvrdí že nemáme jen 2 pohlaví a podobně. Češi jsme odbornící na to že si dokážeme udělat legraci uplně ze všeho. Lidské vlastnosti jsou tak zveličené do absurnosti aby podobným lidem se špatnými vlastnostmi nastavil zrcadlo. Nechci se naštvávat nad lidskou idiocií chci se jí zasmát. ()

L_O_U_S

Sledujete skeč. Čekáte na pointu. Nakonec zjistíte, že pointa není. Že celá ta sranda spočívá v tom, jak spolu postavy ve skeči mluví. Že ostravský dialekt dělá 80 % „humoru“, že je to improvizace bez scénáře jdoucí nikam, že herci sami často pokazí skeč vlastním zasmáním se. No, jestli někdo někdy vynalezne stroj času a ukáže lidem z roku 1920 to, co považuje veřejnost o sto let později za vtipné, možná budou fandit Hitlerovi se Stalinem, ať tu Evropu společně demontují, jen aby jednou nemuselo vzniknout něco takového jako Tři tygři. Protože před dávnými časy se lidé smáli tomu, co ve vtipech řečeno nebylo, co si domysleli, k čemu se museli dobrat cestou rozumu. Dnes se smějí tomu, jak někdo mluví. Je úplně jedno, o čem budete mluvit, můžete třeba předčítat recept na kulajdu v ostravském dialektu – fandové Tří tygrů z toho budou stříkat smíchem. Tu hvězdu, kterou uděluju, dávám za občasné světlé momenty, které jsou ale vesměs natahovány na hranici snesitelnosti. Albert Čuba má toho Ostraváka celkem zmáknutého – namachrovaní pičusové v našem kraji totiž opravdu mluví zhruba takhle. Ale to je pro dělání kvalitního humoru zoufale málo. (1 335.) ()

jigsaw44

Budem stručný, pretože dlhé komentáre nečíta vyše 80% ludí. Aj keď 3 tygři sú dlhšiu dobu, tak sa do popredia dostali až v období Korony, ked si vačšina ostatných hercov dala pauzu a prestali tvoriť. Slabina je v tom, že herci improvizujú a na vymyslenie vtipnej scénky majú len pár minút (ako v Partičke, ale v nej sa to postrihá a vysielajú sa len tie podarené scény), a tu je to live alebo pokiaľ sú herci niekam pozvaní (napr.: do Harley Davidson) a majú vytvorit 4 scenky za pár minut, tak je jasné, že skutočne vtipné sú z toho možno iba 1 alebo 2. A s tým suvisí, že tie scénky sú často predvídatelné, pokiaľ divák už videl niekoľko ich videí, tak často dopredu vie, čo ten herec v danej roli urobí a aký "vzorec humoru" použije. Zo začiatku je dobré sa na to dívať, ale časom sa to zunuje. ()

Zagros

Podobnému formátu jsem se vždy vyhýbal, k fanouškům improvizace a podobných scének totiž moc nepatřím. Partička mě neoslovila nikdy a například mistr improvizace Jaroslav Dušek mě zaujme spíše v rozhovorech v Duši K než v jeho improvizacích. Nicméně Tři tygři mě baví velmi. Narazil jsem na ně, asi jako spousta lidí přes projekt sKORO NA mizině. A musím se přiznat, že mě jejich streamy povětšinou dokáží zabavit skvěle. Některé scénky se povedou více, některé méně, ale zábava je to pořád. Jednoduše mi sedli a z velké části se mi trefili do vkusu. Navíc oceňuji jejich snahu zkoušet nové neprobádané cesty a taky to, že se z blbé situace neposerou, zabojují a dokáží se i v těžkém období prosadit. Takže pánové čtyři hvězdy a místo díků posílám malý příspěvek… ()

Lachtaan

Na doporučení jsem si na YouTube pustil jeden díl tohoto nyní velmi oblíbeného šíleného pořadu a jeho extravagance si mě ani v nejmenším nezaháčkovala a dané video jsem nevydržel do konce. Poté ale seriál/pořad dorazil sem na databázi a začal na neuvěřitelných 90%, což ve mně probudilo zvědavost a odhodlání udělit druhou šanci. S tou jsem se trefil naštěstí do těch vůbec nejlepších gagů Divadla Mír a Štěpána Kozuba a jeho kolegy v jistých rolích najednou naprosto žeru. Příběhy s rodinkou nebo pražským týpkem v Ostravě jsou k nezaplacení. ()

• V epizodě Silvestr s rodinkou můžeme na rachejtli vidět fotku Dannyho Treja. (VSVB)
  • V prvním skeči Pražskej týpek ve Vostravě!!! se postava Milana (Albert Čuba) ještě jmenovala Marcel. (VSVB)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů