Pred viac ako tridsiatimi rokmi sme sa s nimi stretli prvýkrát. A bol to poriadny náklad. Teraz sa Predátori, jedni z najväčších lovcov celého vesmíru, opäť vracajú na naša planétu. Sú však oveľa silnejší a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Lov a zabíjanie sú pre nich stále najväčšou zábavou. Predátori sa geneticky zdokonalili pomocou DNA iných vesmírnych bytostí. Keď jeden chlapec nešťastnou náhodou zapríčiní ich návrat na Zem, vôbec nie je isté, kto pred nimi ochráni ľudstvo tentoraz. Nájde sa niekto, kto nebude len lovná zver, ale dokáže sa im postaviť ako rovnocenný súper ? Poslednou šancou ľudstva na záchranu pred vesmírnymi lovcami sa stáva už len malá partia bývalých a celkom šialených vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Len tí majú aspoň malú šancu zabrániť vyhubeniu nášho živočíšneho druhu. (CinemArt SK)

Rorschach_SK

"Páni pamätajte si, sú veľkí, sú rýchli a sú to turisti, ktorí Vás chcú vykostiť." To mala byť komédia? Viem, teda chcem naivne veriť, že to nebolo myslené vážne. Aj keď mám určité pochybnosti, lebo kategória komédia u snímku ako jedna z mála nie je. Asi mám nejaký druh Aspergerovho syndrómu a nedokážem zachytiť jemné nuancie a pointu tohto diela. ()

W4C

Shane Black omylem vytáhl ze šuplíku scénář dalšího Iron mana a ve stejném duchu to zrežíroval. Takže z toho vznikla hodně krvavá marvelovka, kde oproti jedničce i dvojce chybí napětí, postavy jsou nezáživné a odlehčující humor tak nějak nefunguje a vyznívá spíše do trapnosti. Posledním hřebíkem do rakve je pointa (pozor spoiler), kdy nás pro příště před vesmírným myslivcem ochrání autistické děti a něco co náramně připomíná obleček Tonyho Starka. ()

spike.sg

Tak jako úplnou tragédii bych v tom nehledal. Čekal jsem to horší. Zápletka nic moc, ale nadruhou stranu u vyvražďovačky co čekat. Škoda, že opět jako u Predátoři dali přednost jinýmu druhu Predátora a starýmu dobrýmu z jedničky a dvojky zase na začátku utli tipec. Nechápu proč. Když člověk nad tím nepřemýšlí proč co a jak, tak to ujde. ()

Ilikefilms odpad!

Potenciál tam byl, ale to by nesměli nechat režírovat člověka, který je mentálně na 12 let. A jakej vocas psal scénář...aha, zase to dvanáctiletý dítě. ()

Salsecnew

Začátek vypadá slibně, ale kdo to viděl celé a zná ságu, měl by být zklamaný a možná i znechucený. Jistě to nebyl HOROR, ale spíš AKČNÍ KOMEDIE. Hlavní postava není chlap, ale ,,chlápek", Predátoři prakticky nikoho nezabijí (tedy kromě těch ,,vojáčků", které mohou zabít), a když už začnou některé postavy umírat, je to až nakonec a pěkně žalostné a primitivní. Žádné ,,lovení hlavních postav" jako v jedničce a dvojce, žádný strach z Predátora, hlavní postavy jsou dokonce blbečkové duševně narušení šašci, o čemž vypovídá, že je hlavní představitel našel v autobuse, který je právě vezl do blázince. Režisér Shane Black, který měl malou roli v jedničce, kde okamžitě zemřel, to pěkně odflákl. Na začátku byl dobrý nápad a dobré provedení, ale nyní se ze ságy akorát dojí peníze, a točí se to pro nové publikum, což jsou puberťáčtí vymaštěnci. Je to hanba vývojářům a ostuda to tak odblbnout. Jak jsem napsal, začátek vypadá slibně, ale kdo přehlížel nějaké malé chyby na začátku, tak nejpozději ve 3/4 už musí uznat, že je to hrůza. Ale není to ,,odpad!", tři hvězdy si to jistě zaslouží, a hlavně za ten začátek. Nečekejte však žádné chlapy vojáky, spíš trotly, co si na vojáčky hrají. ()

OndrejKW

Šel jsem do toho s tím, že legendární jedničku už nejspíš nepřekoná nic. Jakmile se Predator odehrává ve městě a ne v džungli, tak proti lidem nemá takovou převahu. Nemám rád, když do hlavní role zapojí dítě... je vždy bezmocné, ničemu nerozumí a svou nezodpovědností způsobí nějaký malér, který přivede do problému i ostatní. Hudba z prvního dílu - parádní nostalgie. Co jsem tak nějak nepochopil byl ten zvláštně vypadající pes a nemístné “vtipy” uprchlíků. Dále jsem očekával, že nový Predator s sebou přinese i nový, moderní a neokoukaný prostředky a zbraně, ale to tu nebylo vůbec vidět - tuto absenci házím za hlavu a těším se na další díl. ()

Marrakech86

Čekal jsem teda mnohem víc...ani jsem nevěděl, kdo je teda proti komu a kdo je na jaký straně...z laborantky se stane profesionální voják a ostatní to samozřejmě nezvládnou. ale ve výsledku to špatný nebylo 40 % ()

burg

Oproti předchozímu filmu je to pěknej průser - pár fórků, jinak nic, proč bych se na film měl koukat znovu. Ale co mě tam fakt neskutečně sralo, byla ta digitální krev v laborkách. Děs se na to jen koukat! ()

LEFTFLANK odpad!

Necakal som vela ale dostal som nieže nic ale aj to čo som nechcel. Hviezda asi za pár dobrých vtípkov ale to je asi tak jeden na desat nepodarených a navyse Predátor je skôr o hláškach aké poznáme od Arniho v uplne inom zmysle. Tuná to scenáristi vymlátili na prachbiednu stand-up comedy show. Trápny pocit z filmu od začiatku do konca. Aj tí predátori z 2010 si relikviu z osemdesiatok uctili ako treba a napriek svojim muchám sa ten film dá po čase pozrieť v pohode. Na toto budem spomínať v zlom. Bože to snáď každý debilný rejža z LA ktorý je rádoby fanda musí vziať do rúk ikonickú záležitosť z pred 2000 a dokurviť to do dokonalosti, letmo si spomeniem ... T-čko Genysis? alebo SW? hoci nie som fanda tejto série ale tie nové znížili úroveň rapídne, predátor, pokračovanie samotného Alien,... nech nás boh chráni čo príde s novým Matrixom ; Armagedon v Holywoode pokračuje a nezachráni ho ani Joker... ()

bonsetti

Do původního predátora to má docela daleko, váhám mezi 3-4*... ale vzhledem ke stavu aktuálních Sci-Fi filmů dávám 4*. Souhlas s: juta, liskam ()

celebred odpad!

Shane Black by mal dostať doživotný zákaz činnosti, za to ako do*ebal Predatora. Ani som to nedopozeral, neskutočná pi*ovina. ()

Sadova302b50

No tak o horror se nejedná ani omylem, jde spíše o zábavný, velice rychlý akční film, kterému kladné body nahání dobrý vizuál a pár zajímavých scén, ale predátoří atmosféra je ta tam. Na jedno zkouknutí dobré, ale tím to končí. 60% ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (viac)