Pred viac ako tridsiatimi rokmi sme sa s nimi stretli prvýkrát. A bol to poriadny náklad. Teraz sa Predátori, jedni z najväčších lovcov celého vesmíru, opäť vracajú na naša planétu. Sú však oveľa silnejší a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Lov a zabíjanie sú pre nich stále najväčšou zábavou. Predátori sa geneticky zdokonalili pomocou DNA iných vesmírnych bytostí. Keď jeden chlapec nešťastnou náhodou zapríčiní ich návrat na Zem, vôbec nie je isté, kto pred nimi ochráni ľudstvo tentoraz. Nájde sa niekto, kto nebude len lovná zver, ale dokáže sa im postaviť ako rovnocenný súper ? Poslednou šancou ľudstva na záchranu pred vesmírnymi lovcami sa stáva už len malá partia bývalých a celkom šialených vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Len tí majú aspoň malú šancu zabrániť vyhubeniu nášho živočíšneho druhu. (Cinemart SK)

Peabody

ne ne a ne. tohle není Predátor, to je bezpohlavní politicky korektní sračka ve stylu Walt Disney nebo Marvel, kde dominuje samozřejmě vědka a dojebává to genyjáááální dítko. Fuj Je to udělané pro mozky vymyté sociálními sítěmi, neschopné se soustředit na více než 5 minut kdy už už musí přijít další hláška, ftip atd a co bylo dosud je nepodstatné. Nedejbože myslet. Připomíná mi to Řím před pádem císařství, kdy barbaři klepou na vrata, ale společnost řeší pseudoproblémy. Prostě další sequel jako tiskárna na prachy. Jinak nic. ()

Sa.sa

Hodně kvalitní střílečka, vč. super efektů, děje, hudby a mrtvých... Není snad co vytknout... Banda bláznů co se postaví super zabijákovi z řad Predátorů... Snad jen jeho konec byl divnej... Jinak ten konec s tím klukem radši nebudu komentovat... ()

MartinBFFan odpad!

Absolútny odpad. Otrasná réžia a efekty, zlý scénar a slabá akcia. Tento film zasa potvrdzuje, že Shane Black mal zostať pri herectve a nehrať sa na režiséra. ()

Milo384

Tak toto byla opravdu slátanina. Někdy jsem si až myslel, že je to parodie a film si dělá z Predátora srandu. Děj je debilní, ani to nebylo napínavé. Prostě akčňák s predátorem 1 a obřím predátorem 2, neporazitelným ostřelovačem a doktorkou, která se v průběhu filmu změní na elitního vojáka. ()

MartinNewman odpad!

Jestli tohle mělo být dítě Shane Blacka jak tvrdil, tak se mu něco stalo s koulema a vystříknul do éteru největší sračku Predátořího světa, kdy Predátoři s Adrienem Brodym jsou v porovnání s tímto hovnem oscarovým veledílem. Mělo to být prezentováno jako parodie a možná bych tomu dal i tři hvězdy, ale pokud je tady ten sračkoidní blaf plný tupých dialogů brán vážně , tak je vidět že kdysi jeden z nejlepších scénáristů holly údu zřejmě dostal mozkovou obrnu a já doufám že Shane Black do budoucna nedostane příležitost napsat scénář ani k Turecké telenovele. Dávám čistý odpad a jdi do hajzlu Shane i se všemi co se na téhle tragédii podíleli. ()

Dandirion

AvP 2 byla velká sračka, ale Evoluce šla ještě mnohem dál...Black navnadil a nasliboval, ale nedodržel. Když chceš lepšího zaporáka, prostě ho zvětš, tím se asi bohužel řídí většina filmařů. V dalším díle bude nejspíš Predátor velikosti Godzilly. A proti našemu macíkovi stojí parta absolutních šašků, s nulovýma sympatiema a chemií. Partička vojenských bláznů, který jsou vtipný asi jako strýček Jedlička, vědkyně, která v sobě z ničeho nic objeví duši Johna Ramba, a autistickej chlapec. A nakonec.....pozor....predátorskej Iron Man. Paskvil. ()

Bragi66 odpad!

Fujtajbl! Kindoš si na Holovín vezme výzbroj Predátora. To tvůrci opravdu plivli do tváře původním dvěma Predátotorům. Je to hloupé a hlavně absolutně bez atmosféy. Je to srábsky zrežírované, sestříhané a zahrané. Hrome, však to bylo tak dobře rozehráno, ale za takovéhle filmy by se měly vyměřovat tresty. ()

sherpa

Kdybych si já, hlupák, řádně přečetl úvod, tak bych si nikdy nemohl ten film stáhnout! Jak může mít lampasák (dneska žoldák) geniální dítě! Z čeho by mělo, chudák, čerpat? I kdyby : geniální matka + debilní žoldák = maximálně průměrně inteligentní potomek. Amerika kdyby neměla komiksy, tak fakt už nejsou schopni nic vyplodit. ()

ondyGAMESTV

Příběh [7/10] "Promyslel jsem to a asi chcípnem." Skupinka veteránů, která je fakt sympatická, hláškuje a dělá vtipné věci po celý film. Častmi se to vážně tváří spíš jako parodie, než Predátor film, ale má to úroveň, je to vtipné. Možná to je průměrný Predátor, ale skvělý film 🛸 70% ()

PetrHendrix

Velká škoda. Není to špatně natočený, ale ten scénář. To je až brak. Dám půlku bodů za produkci, ale scénář ten film asi popravil... škoda, mám celou sérii docela rád a 1 a 2 jsou pro mě klasiky (i když 2 hodně lidí strhalo). ()

hrafnain

Tenhle film přišel a smetl ze stolu všechny šachovnice. Malej kluk je posbíral. Tak jednoduchý to je. Že byly čtyři? A že je to sranda? Co jste čekali? (Už vim, Prey, jednoduchej napínaej příběh, ale to vim až dneska!). Ale vždyť po AvP to snad už ani horší bejt nemohlo, vy nemehla! A těšim se na extended nářez z laboratoře, tam to bylo krutě rychlý, a to asi každej všechno nepobral, ani já ne. No vyjmenovávat to nebudu :] Jo, byl to frmol, co záběr, to pocta nějakýmu filmu, asi až moc, že? No tak to dožeňte, bavte se, a já jdu do tattoo saloonu : ) ()

Destoroyah

Ďalšie zbytočné pokračovanie Predátora ktoré sa stalo rádoby akčnou, hororovou komédiou. Nie vždy tu ten humor funguje pretože väčšinou je to trápne alebo to nie je vôbec vtipné. Hustá atmosféra ktorou je prvý Predátor typický sa v tomto filme úplne vytratila a nahradila ju humorná akcia. Postavy sú nesympatické a otravné ( Niektoré boli v pohode. ) a niekedy robili hlúpe rozhodnutia. Herci sú naopak dobrý a film trocha aj zachraňujú. Trápne hlášky, niekedy zaznie dobrý vtip a akcia podarená. Čo sa týka výzoru predátora tak nemá chybu len sa mi nepáči to že v každom pokračovaní tejto série je vždy nový Final Boss ktorý je niečím iný ako ostatný predátory. Celkovo je to béčková sranda pre mladších divákov. HODNOTENIE: 6/10 ()

Attanasio odpad!

Sracka sracka sracka! 6-ti lety Honzik od naproti zachrani zase celou planetu, hackne system Predatorovi, toho rozstrili nasrana biolozka a hymnou k tomu jim budou neutichajici trapne vtipky a hlasky radoby drsnych pseudovojaku. Utrpeni vydrzet 1,5 hod v kine, kvuli objektivnimu posouzeni. Hollywoode, stopni veskerou produkci narocnych latek a toc jenom animaky. Dekuji. PS: prave oznaceni pro tento film - paradie na film Predator PS2: dig. efekty ve filmu byly asi jak v prvnim Startreku. Ale to uz je to nejmensi.. PS3: jo a nesmim samozrejme zapomenout na lidmi ochocenyho predatoriho jezevcika Gregora. No rikam. Ultrapicovina na entou. ()

Hrebo

Cekal jsem pokracovani 1 a 2 ve stejnem duchu. Ovsem opet nam z toho tvurci udelaji komedii... hezka podivana ovsem chybelo mi tam napeti a trosku jsem nepobral pribeh proc nam predator vezl darek ?? Proc zabijel lidi kdyz nam vezl “ten darek” a sakra proc nechaji 10 leteho kluka sedet v tajnem zarizeni aby jim radil? ()

Dieman

Totální zabití kultu okolo lovců z vesmíru. Měl jsem z toho pocit jako bych přišel na Power Rangers. Hromada akce, střílení nedotažených hlášek. Kam zmizel půl filmu neviděný zabiják. Byl jsem velkým zastáncem Predátorů, ale k tomuhle nemám ani co říct. Nejde o to, že by mě pálil ten pár Karlů co jsem za to dal. Ale k**va od člověka, co měl pod taktovkou Posledního skauta a Smrtonosnou zbraň bych čekal oživení kultu. Ne udělá z toho takový trapný Béčko, že i Machete Kills se červená studem. To nelepší vlastně bylo v těch pozdějších trailerech. Dále bude spoiler a upozorňuji tu na spoiler. Doufám, že těch pár dobrých myšlenek rozvedou. -------------------------------------------- Spoiler Alert --------------------------------------------------------- Jako vybírání si nejlepších válečníků a kradení jejich genetického kódu ke křížení. A na ko**tiny plánovaná invaze na Zemi. Dar od tzv. prvního v podobě "hitek" smokingu pro mariňáka, raději zapomenou. ()

AZX3000

Predátor je mrkev, ať žije Predátor. Takže, co mě sere: - škatulky lžou, jde o akční rodinnou komedii s prvky sci-fi - aspík, ze kterého je nakonec cool aspík a rozumí mimozemské technologii - každej druhej Tonda si vezme něco od Predátora a může/umí to ovládat - klasická bioložka co jde po Predátorovi - je to fakt tupý. Pozitiva: - get to da čopa - krev - páteře - Predy konečně používal kusadla. A teď celkové shrnutí a doporučení: Na tohohle Predátora musíte jít s vědomím, že jdete na akční Béčkomrdku a na to je potřeba se připravit. Takže pokud v sobě nemáte 3 piva a pořádnou raketu marijány, tak si uberte jednu hvězdičku. Pac a pusu ()

Lanco

SPOILERS!!!! po tomto filme je predator neškodný blbeček ..Nechápem tú potrebu robiť stále ešte vačšie zrúdy ako je Predator sám o sebe - už v Predators ten nápad ešte silnejších Predátorov vytláčal silu klasiky... ale späť k Predator : Evolution ... Prvá polovica filmu kým nenastúpia psi vyzerá stále velmi v pohode, Predator je bije, nemazná sa s nikým a film super šlape plus má v sebe hneď asi niekoľko super odkazov na minulé filmy (kopija s alien chvostom z AvP, maska z AvP, Jake Busey, "you one beautiful mother fucker".. plus Predátor sa po dlhej dobe správal ako v original jednotke - stromy, kmene... ) .. v skratke - stretnutie s Predatorom znamenalo konec. Navyše opäť skvele využíval technické parádičky - vystrelovacie všetkokolvek :) .. Potom ako sa ale na scéne objavili psi, ktoré stoja a čakajú kým sa do nich striela, ale aj tak su nezranitelné a OBRO-Predator....v tom momente sa z filmu stala sračka na úrovni Sharnada... Mega Predator bol trapoš, ktorý bol nezničitelný ale potom mu aj 9mm pištolka rozmárovala ksicht .. celý bol uplne viditelne CGI a vôbec nebol nebezpečný, iba hlavného hrdinu pohadzoval asi 5x tu a tam jak nejaký wrestler... potom sa nezmyselne spojovali aj nepriatelia na život a smrť, všetci konali bezhlavo a finálna scéna bola uplne trapná, lebo nebolo vysvetlené prečo vlastne Predator všetkých zabíjal, keď vlastne prišiel na pomoc... a doniesol super mega zbraň- len tak ...... SRAČKA SRAČKA SRAČKA a hanba, že takýto film sa bude rátať do Predator sérií... po tomto filme je predator neškodný blbeček. 2* za to, že to je Predátor. Ak vypnete film po prvých 45 minútach tak 3,5*. :) ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (viac)