Epizódy(20)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
Hrajú
Seon-gyoon Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kávový princ (2007) (seriál)
Nástrahy života (2018) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Myeong-min Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Práva (2021) (seriál)
Betoben baireoseu (2008) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Jeong-gil Lee
Severná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Chang-wan Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Kávový princ (2007) (seriál)
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Hee-bong Byeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Mai geol (2005) (seriál)
Gongbooeui sin (2010) (seriál)
Seon-mi Song
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Cheongdamdong aeliseu (2012) (seriál)
Bo-kyeong Kim
Južná Kórea
In-pyo Cha
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Di dei (2015) (seriál)
Seong-eon Lim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Soonjunge banhada (2015) (seriál)
Jedné jarní noci (2019) (seriál)
Jeong-hak Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Tunel (2017) (seriál)
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Kwang-jeong Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
9huimal 2aut (2007) (seriál)
Hyeon-seong Jang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Signál (2016) (seriál)
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Yooryung (2012) (seriál)
Beom-ho Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Beullaek (2017) (seriál)
Hieoro (2009) (seriál)
Moo-saeng Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Hee-do Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Daejanggeum (2003) (seriál)
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Sang-jin Han
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sseokeul (2017) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Minyeoui tansaeng (2014) (seriál)
Ji-eun Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nappeun namja (2010) (seriál)
So-yeon Jang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Mezi kapkami deště (2018) (seriál)
Han-yong Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Duch zabijáka (2019) (seriál)
Kyung-ho Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neon naege banehsseo (2011) (seriál)
Yongpalyi (2015) (seriál)