Hazel a Gus sú dvaja výnimoční tínedžeri, ktorých spája ironický čierny humor, pohŕdanie konvenciami a predovšetkým láska. Ich vzťah je o to neobvyklejší, že sa zoznámili na stretnutiach skupiny pacientov bojujúcich s rakovinou. Šestnásťročnej Hazel Grace Lancasterovej pred troma rokmi diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy. Na terapii sa zoznámi s rovesníkom Augustom Watersom, pacientom vyliečeným z leukémie, ktorý na stretnutiach skupiny podporuje svojho chorého kamaráta. Keď sa ich vzťah začne prehlbovať a z obyčajného priateľstva sa zrodí láska, Hazel sa snaží zachovať si odstup, pretože sa bojí, že už čoskoro zomrie a Gusa jej smrť poznamená. Ale Gus sa snaží splniť jej najväčšie želanie - letieť do Amsterdamu a stretnúť sa s obľúbeným spisovateľom Peterom van Houtenom, aby získala odpovede na svoje otázky k jeho knihe. Čaká ich veľké dobrodružstvo, ktoré Hazel prežíva s niekým, koho sa konečne nebojí milovať. Obaja majú veľmi rozdielne pohľady na svet a odlišné predstavy, čo je dobre prežitý život. Vďaka láske však spoznajú, že aj krátky život môže byť bohatý. Aj za niekoľko mesiacov sa dá prežiť malá večnosť a niektoré nekonečná sú väčšie než iné. (TV JOJ)

Joges

Velké překvapení. Film je daleko lepší než kniha, která byla snad špatně napsaná nebo špatně přeložená. Film mi konečně ukázal a vysvětlil to, co měla předložit stejnojmenná kniha. ()

laik_60

Milý romantický americky sladkavý "zuckercandel" filmček. Určite by som ho neoznačil za komédiu. Mladý pár postihnutý rakovinou medzi ktorými vznikne silné citové puto. Mimochodom diváčkam sa asi herec ANsel bude páčiť. Troch mi vadilo vekové opačne garde, Ansel mal hrať vo filme staršieho partnera a Shailene nech sa snažila akokoľvek mladšie veru nevyzerala :). Výber melódii a piesni k filmu bol perfektný. Príbeh herci hudba, keď to dáte všetko dokopy .. mno .. ja som im to všetko zhltol aj s chlpmi, možno aj pre tie chvíľky ktoré mi oživili spomienky na prostredie ktoré poznám. Hold a majú pravdu SVET NIE JE TOVÁRŇOU NA SPLNENÉ SNY. ()

C0r0ner

Takový ten sladkobolný film, ve kterém je divákovi jasné, že tam někdo umře, ten druhý (a člověk sám) z toho bude smutný a vlastně to skončí špatně. Ano, předvídatelné to je jako neúspěch české fotbalové reprezentace, ale pro tenhle snímek platí jedno velké plus. Skvěle se na to dívá a je tam pár zajímavých vět k zamyšlení. 80% ()

Sammya

Bylo to ještě lepší, než jsem si představovala. Kniha se mi líbila, ale rozbrečela mě jednou a konec jsem uhodla. Tohle bylo jiné. Atmosféra filmu mě nutila natahovat každých deset minut a přitom jsem se skvěle bavila. Obsazení bylo naprosto perfektní, Ansela jako Augusta jsem si zamilovala hned. Jsem z toho teď ještě dost emocionální, takže smysluplnější hodnocení asi napíšu později, ale rozhodně musím dát plný počet, protože ten film mě od začátku vtáhl a nepustil mě ani během závěrečných titulek. Už dlouho jsem z kina nešla jako omámená. ()

zette

Jako kazdy rok, i letos se musel natocit film, kdy nam nekdo mlady musi umrit na rakovinu. A k tomu jeste vyuzit Amsterdam k navsteve muzea rodiny Anne Frankove. At se na me tvurci nezlobi, ale spojit smrtelnou nemoc dnesnich teenageru s holocaustem..., at jdou do prdele! Stejne tak posledni tretina filmu tlaci tolik na pilu, ze i pres me sympatie k hlavnim hrdinum, zacinal jsem byt k pribehu lehce lhostejny (ne uplne, nejsem zadny nelida:-) ). Presto davam dobre hodnoceni a to hlavne za herecky vykon Shailene Woodley. Ansel Elgort a Laura Dern hrali tak "americky", ze to bylo velmi uveritelne a takhle si predstavuji typicke Americany (krome jedne, ktere jsem v Gudzaratu nablil do spacaku s nima nemam zkusenost). Urcite je ale v tomto zanru daleko vice lepsich filmu. ()

Pajky3

Zase jeden z hitů, o kterých se v jednu chvíli mluvilo a psalo snad všude. Nejen o filmu, ale spíš o knize. Ale na film se docela dobře kouká, i přesto, že jde o příběh dvou nemocných a zamilovaných a je jasné, že to dřív nebo později skončí a skončí to slzavým údolím. Jen právě ten konec se docela táhl a v závěru to prostě nezafungovalo tak, jak jsem čekal. Na tohle téma mám radši 50/50. Shailene Woodley má docela pěkně nakopnutou kariéru, takže jsem zvědav, kde se jí dočkáme příště. ()

pufina

Víte, co je ironie? Že je to nejvydařenější film, co kdy natočili podle mé oblíbené knížky. Zpracování neuvěřitelné, žádná podstatná část nechyběla a navíc i pár maličkostí, co bych nečekala, tam zahrnuli. Ironie tkví v tom, že je to nejhorší výběr herců, co mohl být.. Slizký Ansel Elgort jako Augus Waters? Shailene Woodley měla být představitelkou těžce nemocné dívky Hazel Grace s rakovinou a přitom se tváří/vypadá tak zdravě? (Zadýchání zahraje i dítě.) Chyba herečky nebo maskérů? ()

Wormboy

Vzhladom na zaner som velmi prekvapeny, ako funkcne cely film posobi. Cital som aj knihu od Johna Greena, no film si ku mne nasiel cestu lahsie, co je pomerne nezvykle. Ano, cele je to sladko-hnusne, ale to bola pointa a to sa ceni. Ja som spokojny... ()

Juto

Film je únavný a príliš dlhý. Príbeh má sľubný začiatok a je podporený dobrými výkonmi a chémiou mladého vedúceho páru, ale film by mal byť upravený tak, aby bol kratší. Nakoniec sa z toho stane melodramatická mexická telenovela. 6/10 ()

Bane_Boss

HEJ KUBIN, PROČ KDYŽ SI TAKOVÝ GANSTRZ, TAK SLEDUJEŠ TAKOVÉ ROMAŇTÁRNY A PAK SI TU VYLÍVÁŠ SRDCE? A NEROZMAZALA SE TI V KINĚ ŘASENKA, TY KLAUN ZŽENŠTILÝ? Hmm, dobrá otázka, děkuji za ni. Já, jakožto cápeček, kteréhož vychovala ulice, mám prostě otevřenou mysl a sleduji filmy, jaké chcem, vela různých štylou na každý vyjebaný den! A řasenkou jsem si zamázl mé červánkové tváře, ale minulý týden jsem nakůpil v Rossmanu MAX FACTORZ 2000 kalorýs ve slevě za 159 Kč, takže cajk zmrdis. Ale zas můj denní příjem kalorií je vždy pod 1500, takže jako opatrně s tým budu zacházet. Eště abych tak přibral kvůli řasám do piči. Nuže, dosti vtipů. Hodná, lehce silnější paní v kině mi říkala, že si mám nachystat kapesníky. Jelikož mám zrovna rýmu, tak jsem měl výhodu. Ale jelikož jsem právě genstrz, kteří na veřejnosti nebrečí, udržel jsem to. Ale bylo na mále kurva. Oříšková Hazel Grace byla úžasná a od Guse se mám co učit. Dojemný film podmalovaný skvělými hereckými výkony a kvalitním soundtrackem, pyšnícím se jmény jako Kodaline, Birdy, M83 či Ed Sheeran, rozhodně nezklamal a potěšil. Nyní už jen čekám na večer, až uvidím zařící hvězdy odrážejíc se o hladinu přehrady a budu jen tiše rozjímat a přemýšlet, zdali je v Leytonu vidí také. ()

KajusaK

Po třetím shlédnutí 30. 7. 2015 upravuji na konečných 5* .. Stále jsem se nemohla rozhodnout zda je lepší aby byl film takhle natažený nebo ne. Finální názor je, že je to dobré kvůli vžití do charakterů postav a celkově příběhu. Našlo se pár vtípků i velmi smutných nebo dojímavých momentů. ()

Riley

SPOILER! Nemohla jsem se dočkat, až konečně jeden z nich umře a ten film skončí. Tohle bylo jedno klišé za druhým, počínaje tím: "nechci Ti zlomit srdce, jsem časovaný granát" a konče: "mám taky rakovinu". A to ani nechci psát o tom spisovateli, který přijel z Amstrdamu do USA! WTF? ()

filmharmony

...je absurdní, jak nám filmy deformují vnímání... ...už nám přijde normálka, že je tenhle o umírání za mlada s jistotou, že to člověk ví, že brzo umře a že to bodu bolet... ... kurnik, a co já? jaký film bych natočila já? ...a tak jsem si pobrečela, popřemýšlela a jasně mně vyšlo, že to je vydíračka a samé klišé a tak... jenže stejně těch pět hvězd je jasných jako ty, které svítí nám všem bez rozdílu... skvělá Snailene Woodley... jinak hrůza za pět... ()

WolfR

Film o kterém by se dalo na první pohled říct, že je to prvoplánové citové vydírání. On však vydírá tak krásným a smutným způsobem dohromady, že je mu odpuštěno. A to za pomoci milé a sympatické dvojičky v hlavní roli. Nějaké dojemné nebo romantičtější scény čekejte až na konci filmy. Tady jde o pozvolné dobývání dívčiny pomocí milého humoru. Plné hodnocení však nedám ze dvou důvodu. Konec filmu až možná trošilinku moc co se emocí týče tlačí na pilu a natahuje. A druhým důvodem je přitroublá avšak bohužel klasická scény - "dáme hudlana = spustí se potlesk". Jinak to je ale krásný hořko sladký film, který pohladí, ale zároveň rozpláče, silné 4 hvězdy. ()

papaJA21

Úplně stejných filmů vzniklo za posledních pět let snad sto. Tenhle se mezi něma v pohodě ztratí. Z podobných filmů mě nejvíce zaujal Restless. ()

campix

Bál jsem se opravdu nechutného sentimentu a ždímání emocí do poslední kapky. Jsem příjemně překvapen, že to se všechno úplně až tak nekoná. Samozřejmě se od tohoto faktoru nešlo oprostit, jenže ve Fault in our Stars je důležitá příjemná nálada jíž je film protkán. Sympatičtí herci, zajímavé dění a hořký konec, který se rozhodně dal čekat. Slzička ukápla, ale čekal jsem že tento film půjde prvoplánově po emocích, ale příjemně mě překvapila ta kvalitně udělaná vata kolem. ()

dr.fish

Tento film jsem odkládal dva roky, přestože mám velmi rád Shailene Woodley. Zpočátku to vypadalo na vcelku zajímavý film, vtipné dialogy, bystrá inteligentní dcera s rakovinou, přesto neztrácející chuť pozorovat okolí. Bohužel setkání s Anselem Elgortem snímku vzalo vítr z plachet. Zpomalení tempa, dialogy už zcela bez nápadu podle scénářů použitých už v mnoha romanťákách předtím. Předlouhá stopáž nemá co nabídnout, herci nemají co hrát. Hrozně rád bych tentokrát hodnotil líp. Je to zklamání. 50% ()

Disney zavřelo první divizi Foxů

Disney zavřelo první divizi Foxů

22.03.2019

Kdo si zahraje Dungeons & Dragons?

Kdo si zahraje Dungeons & Dragons?

29.06.2016

Warcraft sice v Americe propadl, naštěstí to ale neznamená konec filmových fantasy. Hlavně studio Warner Bros., které se k žánru vrátí letošními Fantastickými zvířaty, je naopak hodlá tlačit co… (viac)

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

Jennifer Lawrence: Víc než dokonalá žena

28.07.2015

Phil Lord a Chris Miller (Lego příběh) měli po 22 Jump Street režírovat romantickou komedii The Rosie Project. Lucasfilm jim ale odmávnul film s mladým Hanem Solem, takže vzali nohy na ramena a… (viac)

Hvězdy přejí X-Menům

Hvězdy přejí X-Menům

14.05.2015

Mutantí vesmír se nám roztahuje do šířky. Příští rok nás čeká X-Men: Apocalypse, kde se prý definitivně rozloučíme se „starou gradou", řada nových tváří ale bude pokračovat. Dále se objeví sólovky… (viac)