Vědci se snaží zkřížit geny kobry a chřestýše. V laboratoři ale dojde ke kolapsu vinou pracovníka a dojde k požáru. Vznikne ale mutant hada, který uprchne do okolí. Začne pomalu zabíjet nevinné oběti, místní obyvatele. Toho si všimne policistka i místní doktor, kteří se rozhodnou s ostatními dobrovolníky tvora vystopovat. Ten je ale příliš nebezpečný a zabije každého, kdo mu přijde do cesty. Je proto nutné povolat odborníka. Japonský herpetolog ví o hadech úplně vše. Podle indicií, které má k dispozici rychle zjistí, že jde o křížence kobry a chřestýše, dvou nejnebezpečnějších hadů na planetě. Je proto nutné postupovat opatrně. Společně se všichni vydávají do lesa, kde herpetolog vymyslí plán. Nalákají hada do tubusu, do kterého pustí plyn a bude po problému. Jen je potřeba hada odchytit a nalákat kam potřebují... (TV Prima)

drackula

Ďalší z kvanta eko-animal horrorov v ktorých vystupuje prerastený-zmutovaný had. Príbeh je to už 100x videný, had v niektorých pasážach vyzerá skôr komicky a o zaujímavých hercoch alebo o hereckých výkonoch ako takých sa hovoriť určite nedá. Svojho času som však horrory tohto druhu žral, a tak tento film skrz nostalgiu určite úplne nezatracujem. 25% ()

Fox85 odpad!

Původně jsem si myslel, že se jdu dívat na úplně jiný film, který jsem si vybavil, když jsem byl dítě školou povinné (a který je mimochodem taky pěkná blbost), ale měl jsem tu čest s tímto klenotem. Jeden z tisíce filmů o zabijáckém živočichovi, tentokrát o kříženci kobry a chřestýše. Pecka ()

folklorman

Filmy, kde hlavním problémem jsou zvířata (hadi, včely, mravenci, piraně, pavouci, aligátoři atd.) jsou vždy sázkou do loterie. V tomto případě - žádná hlavní cena. Celý film je o ničem. Když už se ráčí had ukázat -většinou se jedná o laciné triky pomocí počítače a barevné hasičské hadice, která úplně (náhodně) připomíná hada. Další důkaz úpadku moderní hororové tvorby. ()

Rudinsky odpad!

A ten záver to je jednoducho ako keď si natriete kyslú uhorku nuttelou a vytriete ňou 50 ročný zaschnutý olej a zjete. SAJRAJT ()

chaturga odpad!

Matty!!!!!! Jsi můj člověk!!!! Ten konec je prostě úžasně dementní. Překonalo to i Modrého Démona a to už je teda něco! Teď vážně! Lidi nebuďte hloupí a na takový kraviny se nekoukejte, protože byste pak dali hvězdičky jen za to, jak je to trapný a to zvyšuje zbytečně hodnocení těchto trapných odpadových "filmů"????? Píši to samé co u modrého démona, ale lépe. Autorovi bych nejen dal přes držku, ale ještě bych ho uškrtil tou gumovou hadicí, které on říká had! Větší ptákovinu jsem neviděl a opět jsem u toho musel vypít 8 piv, abych nerozbil televizi i DVD. Vám doporučuji vodku a to v dostatečné míře a v kombinaci s minimálně pěti pivkama. ()

Likan7 odpad!

Očekávání splněna aneb. další kousek do skupiny "odpad". A že je Královská kobra přímo ukázkovým příkladem. Strašní herci, příšerné triky, scénář na pytel, režie směšná. Víc bych k tomu asi ani nepsal. Díky těmto filmům si pak vážím těch dobrých. ()

rublik05 odpad!

Kříženec chřestýše a kobry, tzv. chřestýšokobra, připomíná místo děsivého vraždícího monstra spíše takovou vtipnou gumovou hadici, pohled na ni z vás automaticky vysaje veškerý rozum a všechny základní smysly, díky čemuž působí všechny civilní oběti i profesionální lovci jak banda naprostých bezmozků, kteří jsou ve filmu čistě jen z toho důvodu, aby měl had hodinu a půl co uštknout nebo sežrat. Královská kobra by mnohem lépe fungovala jako parodie, kterou svým zpracováním připomíná asi nejvíce, horor je především samotný scénář. Místy jsem se trochu pobavil, to ne že ne, ale to byl spíš asi takový projev zoufalosti. Tady není co hodnotit, tohle je jen pro otrlé povahy. 0/10. ()

Godhaj

,,Jakoby mě zajímalo, co chmel je. Pro mě, chmel? Pche, legrační chmel!“ Královská kobra má nezvykle pomalé tempo vyprávění. Celé to zřejmě mělo působit víc napínavě než akčně. O to se režisér i pokouší, ale ne vždy s dobrým výsledkem. Úvod je poměrně zdařilý, ale pak již následuje snůška klasických klišé, ze kterých není cítit ani špetka nadhledu. Legraci si autoři dělají jen z místního homosexuála a bandy lovců, u kterých jsem se několikrát zasmál. Samotný had mě překvapil tím, že je poctivě gumový a nikoliv počítačový. Vypadá docela dobře, jen zblízka působí trochu nepohyblivě. Škoda, že se celý film bere tak vážně, a není zde mnoho prostoru pro srandu, s tou by to mohlo být příjemnější podívání. ()

Molerat

Škoda těch 50 kč co jsem utratil za toto DVD v trafice, to jsem si říkal když jsem došel na nemocniční pokoj, když sem si přečetl zadní stranu DVD už sem skoro věděl že těch peněz byla škoda a když sem poprvýz uviděl hada bylo mi do smíchu.Ale fakt se mi líbil pan herpetolog takže za to těch 20% ()

PORTER44

Dědula z Karate Kid se snaží zkrotit přerostlého umělého hada a špatně to dopadlo,hrozný efekty,had plastový bylo to hodně vidět a herci škoda psát. ()